Montaż liczników C. O. z nakładką radiową
Gmina Siemianowice Śląskie-Urząd Miasta Siemianowice Śląskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00321155
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00321155/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-03 08:10
- Lokalizacja
- Siemianowice Śląskie, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-79ed3d23-c993-4b65-8cb6-182ea87ced4e
- Identyfikator
- 6431004477
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00321155 z dnia 2026-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Montaż liczników C. O. z nakładką radiową
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Siemianowice Śląskie-Urząd Miasta Siemianowice Śląskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255453
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Pawła II 10
1.5.2.) Miejscowość: Siemianowice Śląskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-100
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ratusz@um.siemianowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.siemianowice.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-79ed3d23-c993-4b65-8cb6-182ea87ced4e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka sektora finansów publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Montaż liczników C. O. z nakładką radiową2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-79ed3d23-c993-4b65-8cb6-182ea87ced4e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00321155
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00029319/23/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.6 Montaż liczników C. O z nakładką radiową
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00179413
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-MPGKiM/32/II/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest montaż liczników C. O. z nakładka radiową w mieszkaniowym zasobie. Przewidywana ilość lokali, w których należy zamontować liczniki wynosi 79 sztuk w 5 budynkach.
Lista lokali stanowi Dodatek nr 5 do SWZ.
Liczba podzielników, które należy zamontować w lokalach przy ul. Sobieskiego 8, 9, 10, 10a, 36 wynosi 160 szt.
Liczba podzielników w lokalach przy ul. Fabrycznej 14 wynosi: 119 szt.
Prowadzący postępowanie nie podaje liczby podzielników w lokalach przy ul. Fabrycznej 14 , gdzie Wykonawca jest zobowiązany do przeprowadzenia inwentaryzacji, na podstawi której określi ilość podzielników do zamontowania.
Prowadzący postępowanie nie podaje liczby podzielników w lokalach przy ul. 1 Maja budynek Prokuratury, gdzie Wykonawca jest zobowiązany do przeprowadzenia inwentaryzacji, na podstawi której określi ilość podzielników do zamontowania. Liczba lokali w budynku wynosi: parter – 12, 1 piętro – 13.
2. Wykonawca zobowiązany jest do prowadzenia serwisu rozliczeniowego obejmującego indywidualne rozliczanie kosztów zużycia ciepła na cele ogrzewania przez cały okres obowiązywania umowy w lokalach mieszkalnych i użytkowych usytuowanych w budynkach ujętych w Dodatku nr 5 do SWZ
3. Serwis rozliczeniowy prowadzony będzie w oparciu o:
a) dane przekazane Wykonawcy przez Prowadzącego postępowanie tj. listę lokali, w których mają być montowane liczniki
b) wskazania ciepłomierzy w lokalach mieszkalnych i użytkowych usytuowanych w budynkach ujętych w Dodatku nr 5 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 32230000-4 - Radiowa aparatura nadawcza z aparaturą odbiorczą
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
38551000-2 - Liczniki energii
51210000-7 - Usługi instalowania urządzeń pomiarowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 31122,74 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 37367,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 31122,74 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Energosystem Rybnik Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 642-100-82-90
7.3.3) Ulica: Jankowicka 23/25
7.3.4) Miejscowość: Rybnik
7.3.5) Kod pocztowy: 44-200
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 31122,74 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2029-06-198.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |