Utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Jordanów w roku 2026
Gmina Jordanów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00321158
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00321158/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-03 08:11
- Lokalizacja
- Jordanów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2ddc4546-458e-47fb-a77a-48e194cfad9d
- Identyfikator
- 5521586100
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00321158 z dnia 2026-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Jordanów w roku 2026
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jordanów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892251
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 2
1.5.2.) Miejscowość: Jordanów
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-240
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.7.) Numer telefonu: 182687609
1.5.8.) Numer faksu: 182687629
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gmina-jordanow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gmina-jordanow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2ddc4546-458e-47fb-a77a-48e194cfad9d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Jordanów w roku 20262.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2ddc4546-458e-47fb-a77a-48e194cfad9d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00321158
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00054260/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Jordanów w roku 2026
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00241354
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.10.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1671914,20 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
Utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Jordanów w roku 2026.
Zakres planowanych prac do wykonania obejmuje prace polegające na min.:
- remoncie istniejącej zniszczonej nawierzchni drogi,
- wymianie zniszczonej konstrukcji nawierzchni drogi w obrębie przełomów i/lub stabilizacji podłoża
- uzupełnieniu istniejących poboczy kruszywem lub destruktem z frezowania nawierzchni wraz z ewentualnym skropieniem emulsją asfaltową,
- dostosowanie wysokościowe przy zjazdach i skrzyżowaniach,
- regulacji wysokościowej wpustów ulicznych i kanalizacji deszczowej
- wymianie zniszczonych przepustów, korytek, odwodnień liniowych,
- uzupełnieniu osłabionych - wymytych skarp korpusu drogi, wlotów/wylotów i przyczółków poprzez narzut skalny lub montaż gotowych prefabrykatów, wykonanie umocnień koszami siatkowo-kamiennymi,
- odmulaniu rowów, przepustów, korytek i odwodnieni liniowych,
- wymian/montaż studni ściekowych / chłonnych,
- wymiana/montaż barier ochronnych,
- robotach ziemnych, porządkowych i/lub w.w. oraz innych po zniszczeniach w wyniku gwałtownych burz, ulew, powodzi, awarii lub wymagających podjęcia prac interwencyjnych.
Realizacja robót będzie następować w miarę potrzeb Zamawiającego, na jego każdorazowe wezwanie/zlecenie do realizacji robót, skierowane do Wykonawcy na piśmie (w postaci papierowej lub elektronicznej).W wezwaniu Zamawiający określi w szczególności : zakres, termin wykonania robót.
Przed przystąpieniem do prac Wykonawca przygotuje kosztorys zleconych prac w oparciu o pozycje wyszczególnione w kosztorysie ofertowym w zależności od ostatecznie przyjętych rozwiązań technicznych. Po uzgodnieniu zakresu prac objętych zleceniem nastąpi przekazanie placu budowy.
Przedmiot umowy realizowany będzie każdorazowo w sposób, miejscu i na zasadach określonych przez Zamawiającego . Wykonawca przyjmuje do wiadomości, że „ilość” wskazana w przedmiarze robót pozostaje wartością szacunkową, a prace zlecane będą według bieżących potrzeb Zamawiającego.
Zamawiający zastrzega, iż ilość zleconych do realizacji czynności ujętych w przedmiarze robót oraz ich rodzaj wynikać będzie z powstających na bieżąco potrzeb w zakresie realizacji przedmiotu umowy, zmiana ilości w pozycjach: od nr 1.1.1 do nr 1.1.68 może zostać zwiększona lub zmniejszona w ramach każdej pozycji o 100% w stosunku do podstawowej ilości w oparciu o przyjęte przez Zamawiającego priorytety w wykonaniu prac. Powyższe zmiany nie mogą wpłynąć na zwiększenie wynagrodzenia Wykonawcy.
Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia odpowiedniego sprzętu do realizacji przedmiotu zamówienia.
Szczegółowy zakres określa przedmiar robót – stanowiący załącznik nr 10 do SWZ i specyfikacje techniczna wykonania i odbioru robót (STWiORB)– stanowiąca załącznik nr 11 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów
45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1624624,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2323309,24 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1624624,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe „LIMDROG” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7371878261
7.3.3) Ulica: Matki Boskiej Bolesnej 87
7.3.4) Miejscowość: Limanowa
7.3.5) Kod pocztowy: 34-600
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1624624,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |