„Przebudowa drogi powiatowej nr 1094F w zakresie budowy chodnika w m. Olbrachtów”
Powiat Żarski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00321187
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00321187/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-03 08:19
- Lokalizacja
- Żary, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-39b77622-975c-4f72-8fe3-09a481475db5
- Identyfikator
- 9281742518
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00321187 z dnia 2026-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi powiatowej nr 1094F w zakresie budowy chodnika w m. Olbrachtów”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Żarski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970777803
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Jana Pawła II 5
1.5.2.) Miejscowość: Żary
1.5.3.) Kod pocztowy: 68-200
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 68 479 06 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiatzarski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.powiatzary.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-39b77622-975c-4f72-8fe3-09a481475db51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa drogi powiatowej nr 1094F w zakresie budowy chodnika w m. Olbrachtów”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-39b77622-975c-4f72-8fe3-09a481475db5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00321187
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00060559/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Przebudowa drogi powiatowej nr 1094F w zakresie budowy chodnika m. Olbrachtów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00239429
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WPZ.272.09.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 1094F w zakresie budowy chodnika w m. Olbrachtów od km 10+450 do km 11+892” dla potrzeb prawidłowego funkcjonowania układu komunikacyjnego. Przedmiotowa inwestycja obejmuje swym zakresem rozbiórkę istniejących elementów drogi (chodniki, zjazdy itp.), remont oraz budowę chodnika, utwardzonego pobocza oraz budowę i przebudowę zjazdów zwykłych.
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1) przebudowę drogi powiatowej 1094F na odcinku od km 10+450 do km 11+892 poprzez budowę chodnika o szerokości 1,5m z lokalnymi poszerzeniami oraz utwardzonym poboczem;
2) przebudowa istniejących dojść do posesji;
3) przebudowa istniejących zjazdów zgodnie z projektem oraz budowa nowych zjazdów na każdą przylegającą nieruchomość;
4) budowa chodników i poboczy z zastosowaniem kostki betonowej oraz kostki z guzami;
5) budowę kompletnego oznakowania drogi (100% nowych znaków) – poziome i pionowe
6) ustawienie barier ochronnych U-11a
7) wymiana istniejącego wpustu na wpust krawężnikowy wraz ze studzienką betonową
8) wykonanie palisady z betonowych elementów prefabrykowanych;
9) wykonanie tymczasowej organizacji ruchu;
10) wykonanie terenów zielonych poprzez humusowaniem z obsianiem trawą;
11) wycinka kolidujących elementów zieleni;
12) rozbiórka istniejącego chodnika;
13) rozbiórka istniejących barier ochronnych oraz oznakowania pionowego;
14) regulacja pionowa elementów dla urządzeń podziemnych,
15) Na terenie objętym inwestycją występuje uzbrojenie podziemne:
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1016428,42 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1581366,90 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1016428,42 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Ziemne Korona Grzegorz Korona
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9281957791
7.3.3) Ulica: ul. Surowa 16
7.3.4) Miejscowość: Żary
7.3.5) Kod pocztowy: 68-200
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1016428,42 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2026-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |