Przebudowa ul. Leśnej w Pęcicach Małych wraz z usunięciem kolizji sieci nN oraz Przebudowa ul. Sportowej w Komorowie wraz z usunięciem kolizji sieci nN
GMINA MICHAŁOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00321218
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00321218/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-03 08:29
- Lokalizacja
- Reguły, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1c4990cd-66f9-43a2-a5b4-6feec9161c2d
- Identyfikator
- 5342480595
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoRoboty instalacyjne elektryczneInne instalacje elektryczne
Wykonawcy
2 przyznane
ELEKTRO-ENERGETYKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOstrołęka, PL · lot 0
736 766,29 PLNMIECZYSŁAW WASILEWSKITruskaw, PL · lot 1
870 542,22 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00321218 z dnia 2026-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ul. Leśnej w Pęcicach Małych wraz z usunięciem kolizji sieci nN oraz Przebudowa ul. Sportowej w Komorowie wraz z usunięciem kolizji sieci nN
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MICHAŁOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269290
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Powstańców Warszawy 1
1.5.2.) Miejscowość: Reguły
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-816
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@michalowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.michalowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13024211.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa ul. Leśnej w Pęcicach Małych wraz z usunięciem kolizji sieci nN oraz Przebudowa ul. Sportowej w Komorowie wraz z usunięciem kolizji sieci nN2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1c4990cd-66f9-43a2-a5b4-6feec9161c2d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00321218
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00039249/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa ul. Leśnej w Pęcicach Małych wraz z usunięciem kolizji sieci nN
1.1.8 Przebudowa ul. Sportowej w Komorowie wraz z usunięciem kolizji sieci nN
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00222186
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.20.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ I - Budowa sieci elektroenergetycznej kablowej oświetlenia ulicznego w Pęcicach Małych w ul. Leśnej, ul. Komorowskiej, ul. Brzozowej, ul. Dzikiej, ul. Kamień Polny i ul. Zielona Polana oraz w Suchym Lesie w ul. Ks. Woźniaka w gminie Michałowice;1) Zadanie 1 - Budowa kablowej linii oświetlenia ulicznego w ul. Leśnej w Pęcicach Małych.
Zakres robót budowlanych obejmuje m.in.:
budowę kablowej linii oświetlenia ulicznego w Leśnej w Pęcicach Małych obejmującą m.in. układanie kabla ok. 1398 m i montaż 28 szt. słupów aluminiowych o wys. 8m + budowa szafki SOK,
budowę kanalizacji światłowodowej dł. ok. 1023 m,
montaż opraw oświetleniowych wyposażonych w dwa hermetyzowane gniazda w standardzie Zhaga (montaż u góry i na dole oprawy) ze sterownikami umożliwiające pełny zakres kontroli i sterowania oprawami oświetleniowymi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 656123,07 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ II - Przebudowa dróg gminnych w zakresie budowy sieci elektroenergetycznej kablowej oświetlenia ulicznego w Komorowie przy ul. Sportowej, Granickiej, Kraszewskiego, Prusa w gminie Michałowice;1) Zadanie 1 - Budowa kablowej linii oświetlenia ulicznego w ul. Sportowej w Komorowie.
Zakres robót budowlanych obejmuje m.in.:
- budowę kablowej linii oświetlenia ulicznego w ul. Sportowej w Komorowie obejmującą m.in. układanie kabla ok. 1166 m i montaż 31 szt. słupów stylizowanych parkowych o wys. 7m + budowa szafki SOK.
- montaż opraw oświetleniowych wyposażonych w hermetyzowane gniazdo w standardzie Zhaga ze sterownikiem umożliwiające pełny zakres kontroli i sterowania oprawami oświetleniowymi.
2) Zadanie 2 - Budowa wewnętrznych linii zasilających związana z przebudową sieci niskiego napięcia 0,4 kV realizowaną przez PGE Dystrybucja S.A.
Zakres robót budowlanych obejmuje m.in.:
- układanie kabli YKYżo 4x35mm2 na odcinku ok. 24 m, kabli YKYżo 4x25mm2 na odcinku ok. 21m., kabli YKYżo 4x10mm2 na odcinku ok. 1016m, kabli YAKXS 4x35mm2 na odcinku ok. 33m i kabli YAKXS 4x25mm2 na odcinku ok. 28m + budowę szafki rozdzielczej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 859522,84 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 736766,29 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 790422,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 736766,29 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ELEKTRO-ENERGETYKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PL5242788431
7.3.4) Miejscowość: Ostrołęka
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 736766,29 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 870542,22 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 995082,30 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 870542,22 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUDWEX Mieczysław Wasilewski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PL1180959927
7.3.4) Miejscowość: Truskaw
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 870542,22 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 miesiące
| 2026-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |