Dostawa dronów
Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00321220
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00321220/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-03 08:30
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-75f1f4cb-f421-468e-9142-e8e8a7f499f2
- Identyfikator
- 6750007386
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00321220 z dnia 2026-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa dronów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350132584
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zarzecze, 106
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-134
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.7.) Numer telefonu: +48 47 835 91 50
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@malopolskie.straz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/kwpsp-krakow
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://malopolskapsp.ezamawiajacy.pl/pn/KWPSP/demand/295076/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa dronów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-75f1f4cb-f421-468e-9142-e8e8a7f499f2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00321220
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
PLSK.01.01-IP.01-0014/232.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00276527/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP.2371.7.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 208362,54 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 0 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa 3 szt. dronów z termowizjąZadanie A
4.5.3.) Główny kod CPV: 35613000-4 - Bezzałogowe pojazdy powietrzne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
35613000-4 - Bezzałogowe pojazdy powietrzne
4.5.5.) Wartość części: 137764,7 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa 1 szt. drona podwodnegoZadanie B
4.5.3.) Główny kod CPV: 35613000-4 - Bezzałogowe pojazdy powietrzne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
35613000-4 - Bezzałogowe pojazdy powietrzne
4.5.5.) Wartość części: 57152,24 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa 4 szt. dronów z wyposażeniemzadanie C
4.5.3.) Główny kod CPV: 35613000-4 - Bezzałogowe pojazdy powietrzne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
35613000-4 - Bezzałogowe pojazdy powietrzne
4.5.5.) Wartość części: 13445,6 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający nie udzielił wyjaśnień treści SWZ Wykonawcom, którzy złożyli stosowny wniosek w terminie przewidzianym, zgodnie z art. 284 ust. 2 ww. ustawy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający nie udzielił wyjaśnień treści SWZ Wykonawcom, którzy złożyli stosowny wniosek w terminie przewidzianym, zgodnie z art. 284 ust. 2 ww. ustawy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający nie udzielił wyjaśnień treści SWZ Wykonawcom, którzy złożyli stosowny wniosek w terminie przewidzianym, zgodnie z art. 284 ust. 2 ww. ustawy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
| 2026-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |