„Świadczenie usług polegających na przygotowaniu posiłków uczestnikom projektu „Usługi społeczne w Powiecie Włodawskim””
DZIENNY DOM SENIOR+ WE WŁODAWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00321235
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00321235/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-03 08:33
- Lokalizacja
- Włodawa, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3329f9f9-1270-4b8b-949a-f5b53fb9a47e
- Identyfikator
- 5651531787
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00321235 z dnia 2026-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Świadczenie usług polegających na przygotowaniu posiłków uczestnikom projektu „Usługi społeczne w Powiecie Włodawskim””
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: DZIENNY DOM SENIOR+ WE WŁODAWIE
1.3.) Oddział zamawiającego: ul. Sztabowa 2, 22-200 Włodawa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 524216310
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Sztabowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Włodawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-200
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.wrobel@powiat.wlodawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatwlodawski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3329f9f9-1270-4b8b-949a-f5b53fb9a47e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Świadczenie usług polegających na przygotowaniu posiłków uczestnikom projektu „Usługi społeczne w Powiecie Włodawskim””2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3329f9f9-1270-4b8b-949a-f5b53fb9a47e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00321235
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00235111/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Wyżywienie uczestników projektu „Usługi społeczne w Powiecie Włodawskim”.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Usługi społeczne w Powiecie Włodawskim” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00274145
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DDS.230.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi przygotowania posiłków dla 30 osób starszych będących uczestnikami projektu „Usługi społeczne w Powiecie Włodawskim” realizowanego przez Powiat Włodawski/Dzienny Domu Senior+ we Włodawie oraz Stowarzyszenie Polesie Włodawskie. Usługa obejmuje przygotowanie dwudaniowego posiłku oraz zapakowanie do termosów dostarczonych przez Zamawiającego. Odbiór posiłków jest w zakresie Zamawiającego w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 13:00.
Zamawiający wymaga przygotowania przez Wykonawcę maksymalnie 30 zestawów posiłków każdego dnia. Na zestaw dla jednej osoby składa się dwudaniowy obiad:
a. zupa ciepła pojemność min. 300 ml
b. drugie danie (porcja mięsa/ryby lub danie jarskie, dodatki np.. ziemniaki, kasza, ryż makaron, surówka lub warzywa gotowane.),
c. kompot min. 250 ml
Minimalna kaloryczność obiadu ok. 1000 kcal.
Szacowana ilość posiłków (zestawów) w czasie trwania umowy to 15120 sztuk, szacowana liczba dni funkcjonowania Dziennego Domu Seniora+ we Włodawie to 504 dni.
4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 375580,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 375580,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 375580,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej we Włodawie
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5651337789
7.3.3) Ulica: Piłsudskiego 64
7.3.4) Miejscowość: Włodawa
7.3.5) Kod pocztowy: 22-200
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 375580,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-07-01 do 2027-06-30| 2026-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |