„Przebudowa drogi gminnej w m. Gąsewo – etap II”
Miasto i Gmina Bodzanów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00321239
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00321239/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-03 08:34
- Lokalizacja
- Bodzanów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8fb4c909-6236-4ccb-957f-bdc3c6a1d6bb
- Identyfikator
- 7743211034
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00321239 z dnia 2026-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi gminnej w m. Gąsewo – etap II”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Bodzanów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015626
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bankowa 7
1.5.2.) Miejscowość: Bodzanów
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-470
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@bodzanow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bodzanow.bipgmina.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8fb4c909-6236-4ccb-957f-bdc3c6a1d6bb1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa drogi gminnej w m. Gąsewo – etap II”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8fb4c909-6236-4ccb-957f-bdc3c6a1d6bb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00321239
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00038302/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa drogi gminnej w m. Gąsewo - etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00253746
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RP.271.17.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje zadanie pn.: „Przebudowa drogi gminnej w m. Gąsewo – etap II”
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie drogi gminnej zlokalizowanej na dz. nr 145 w msc. Gąsewo, finansowane z budżetu Miasta i Gminy Bodzanów oraz ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego dotyczących budowy i modernizacji dróg dojazdowych do gruntów rolnych.
Przedmiot zamówienia obejmuje m.in.
1) odtworzenie trasy i punktów wysokościowych dla liniowych robót ziemnych w terenie równinnym – na odcinku 0,4400 km
2) wykonywanie frezowania nawierzchni asfaltowych na zimno, średnia grubość warstwy 3 cm, odwiezienie urobku na plac składowania na odległość do 10 km – 1540,0000 m2
3) wykopy wykonywane mechanicznie w gruncie kat. III-IV z transportem urobku na odkład samochodami na odległość do 3 km wraz z uformowaniem i wyrównaniem skarp na odkładzie – 330,0000 m3
4) profilowanie i zagęszczenie mechaniczne podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni w gruntach kat. II-IV – 1100,0000m2
5) wykonanie podbudowy z kruszywa kamiennego frakcji 31,5/63mm, warstwa dolna, grubość warstwy 20cm, odcinek po kan. sanitarnej – 2244,0000m2
6) wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego frakcji 0-31,50mm, warstwa górna, grubość warstwy po zagęszczeniu 8cm – 2288,0000m2
7) wykonanie warstwy wiążącej z mieszanki mineralno-asfaltowej AC16W dowożonej z wytwórni do miejsca wbudowania, grubość warstwy po zagęszczeniu 5cm – 2244,0000 m2
8) wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno-asfaltowej AC8S dowożonej w wytwórni do miejsca wbudowania, grubość warstwy po zagęszczeniu 3 cm – 2200,0000 m2
9) wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego frakcji 0-31,50mm, warstwa górna, grubość warstwy po zagęszczeniu 8cm – 660,0000 m2
10) wykopy wykonywane mechanicznie w gruncie kat. III-IV z transportem urobku na odkład samochodami na odległość do 3 km wraz z uformowaniem i wyrównaniem skarp na odkładzie – 6,0000m3
11) profilowanie i zagęszczenie mechaniczne podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni w gruntach kat. II-IV – 20,0000m2
12) ułożenie przepustów rurowych PEHD o średnicy 40cm ze ściankami skośnymi pod zjazdami – 6,0000m
13) wykonanie podbudowy z kruszywa kamiennego frakcji 31,5/63mm, warstwa dolna, grubość warstwy 20cm, odcinek po kan. sanitarnej – 20,0000m2
14) oczyszczenie rowów z namułu z profilowaniem dna i skarp, grubość namułu 20cm – 440,0000m
15) wykonanie inwentaryzacji powykonawczej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera – Opis przedmiotu zamówienia wraz z dokumentacją projektowo - techniczną i przedmiarem robót – stanowiąca załącznik nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 334643,64 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 473500,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 334643,64 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DROG-BET Marcin Głuchowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8371705609
7.3.4) Miejscowość: Sochaczew
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 334643,64 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-30| 2026-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |