Remont nawierzchni bitumicznych dróg w Gminie Ujazd.

Gmina Ujazd

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00321266
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00321266/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-03 08:41
Lokalizacja
Ujazd, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a6d7d24e-6a46-423c-83aa-1edccedb9761
Identyfikator
7561878270
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

TRANSKOM BIAŁDYGA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJaryszów, PL · lot 0
469 860 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00321266 z dnia 2026-07-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont nawierzchni bitumicznych dróg w Gminie Ujazd.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ujazd

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531413290

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sławięcicka

1.5.2.) Miejscowość: Ujazd

1.5.3.) Kod pocztowy: 47-143

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.7.) Numer telefonu: 774048757

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@ujazd.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ujazd.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/ujazd

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont nawierzchni bitumicznych dróg w Gminie Ujazd.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a6d7d24e-6a46-423c-83aa-1edccedb9761

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00321266

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00006424/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Remont nawierzchni bitumicznych dróg w Gminie Ujazd

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00223429

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GT.271.6.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 382000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Do remontu przewidziano nawierzchnię drogi gminnej nr 105767 O – ul. Dębowej w Balcarzowicach, na odcinku o długości 687 mb, tj. od drogi powiatowej nr 1466 O do skrzyżowania z drogą gminną nr 105768 O – ul. Leśną. Remont polegać będzie na frezowaniu istniejącej nawierzchni bitumicznej oraz wykonaniu nowej nawierzchni bitumicznej.
2. Do remontu przewidziano nawierzchnię drogi gminnej nr 105732 O – ul. Gajowej w Zimnej Wódce, na odcinku o długości 195 mb, tj. od drogi powiatowej nr 1455 O do skrzyżowania z drogą gminną nr 105735 O – ul. Plac Wolności. Remont polegać będzie na frezowaniu istniejącej nawierzchni bitumicznej oraz wykonaniu nowej nawierzchni bitumicznej.
3. Do remontu przewidziano nawierzchnię drogi gminnej nr 105752 O – ul. Strzeleckiej/Lipowej w Nogowczycach, na odcinku o długości 165 mb, tj. od drogi powiatowej nr 1442 O do skrzyżowania z drogą gminną nr 105752 O – ul. Lipową. Remont polegać będzie na frezowaniu istniejącej nawierzchni bitumicznej oraz wykonaniu nowej nawierzchni bitumicznej.
Zakres robót obejmuje w szczególności:
•frezowanie istniejącej nawierzchni bitumicznej,
•oczyszczenie i przygotowanie podłoża,
•skropienie nawierzchni emulsją asfaltową,
•wykonanie warstwy wyrównawczej (w razie potrzeby),
•wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno-bitumicznej,
•regulację wysokościową urządzeń infrastruktury technicznej (studzienki, wpusty itp.),
•uzupełnienie i profilowanie poboczy,
•odtworzenie oznakowania poziomego (jeżeli występuje),
•uporządkowanie terenu po zakończeniu robót.
Szczegółowy zakres robót określają przedmiary robót stanowiące załącznik do SWZ, które mają charakter pomocniczy. Do opisu dołączono mapy z zakresem remontu – 3 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 469860,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 612169,61 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 469860,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Transkom Białdyga Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7561992830

7.3.3) Ulica: Polna 1B

7.3.4) Miejscowość: Jaryszów

7.3.5) Kod pocztowy: 47-143

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 469860,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane