Migracja danych z systemu CSOOT do NCBD

PGE Dystrybucja S.A.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00321271
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00321271/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-03 08:42
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a95e58bd-0c99-43ae-8a0b-a7b3c75dc2f7
Identyfikator
9462593855
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia

Wykonawcy

1 przyznane

INNSOFT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
1 559 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00321271 z dnia 2026-07-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Migracja danych z systemu CSOOT do NCBD

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PGE Dystrybucja S.A.

1.3.) Oddział zamawiającego: PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 060552840

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Tuwima 58

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 90-021

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: justyna.hryniow@pgedystrybucja.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pgedystrybucja.pl/przetargi

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - energia elektryczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Migracja danych z systemu CSOOT do NCBD

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a95e58bd-0c99-43ae-8a0b-a7b3c75dc2f7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00321271

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00335621

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zgodnie z art. 214 ust 1 pkt 1 lit. a) i b) Ustawy PZP, Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki jeżeli dostawy lub usługi mogą być świadczone tylko przez jednego wykonawcę z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze (art. 214 ust 1 pkt 1 lit. a Ustawy PZP) lub z przyczyn związanych z ochroną praw wyłącznych wynikających z odrębnych przepisów (art. 214 ust 1 pkt 1 lit. b Ustawy PZP) - jeżeli nie istnieje rozsądne rozwiązanie alternatywne lub rozwiązanie zastępcze, a brak konkurencji nie jest wynikiem celowego zawężenia parametrów zamówienia.
Uzasadnieniem zastosowanego trybu zamówienia z wolnej ręki na podstawie ww. przepisu Ustawy PZP jest fakt, że wskazany Wykonawca jest jedynym producentem i dystrybutorem systemu informatycznego, objętego wnioskiem oraz posiada do niego majątkowe prawa autorskie (prawa wyłączne w rozumieniu PZP) - jest jedynym podmiotem, który może dokonywać modyfikacji, rozszerzeń funkcjonalnych i świadczyć usługę utrzymaniową dla ww. systemu.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: POST/DYS/OLD/GZ/02754/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup usługi ekstrakcji danych z systemu billingowego CSOOT do dedykowanej Bazy Pośredniej PGE.

4.5.3.) Główny kod CPV: 72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Innsoft Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 521 032 41 83

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1559000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-06-26 do 2027-04-02
2026-07-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi