KOMPLEKSOWA OBSŁUGA TECHNICZNA I NAPRAWY BIEŻĄCE POJAZDÓW DZIAŁU GOSPODARKI ODPADAMI, DZIAŁU UTRZYMANIA CZYSTOŚCI KPWIK SP. Z O.O. W NAKLE NAD NOTECIĄ

KOMUNALNE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00321282
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00321282/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-03 08:45
Lokalizacja
Nakło nad Notecią, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-89b7af6a-2015-417c-9085-f133f6745e15
Identyfikator
5580001443
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów i podobnego sprzętu oraz podobne usługiUsługi w zakresie napraw samochodów

Wykonawcy

1 przyznane

KRZYSZTOF KRAWCZYKPotulice, PL · lot 0
504 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00321282 z dnia 2026-07-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
KOMPLEKSOWA OBSŁUGA TECHNICZNA I NAPRAWY BIEŻĄCE POJAZDÓW DZIAŁU GOSPODARKI ODPADAMI, DZIAŁU UTRZYMANIA CZYSTOŚCI KPWIK SP. Z O.O. W NAKLE NAD NOTECIĄ

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: KOMUNALNE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 090038018

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: MICHAŁA DRZYMAŁY 4A

1.5.2.) Miejscowość: Nakło nad Notecią

1.5.3.) Kod pocztowy: 89-100

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 52 3854024

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wodociagi@kpwik.naklo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kpwik.naklo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/kpwik_naklo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 2 - gospodarka wodna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody, odprowadzanie i oczyszczanie ścieków, zbieranie odpadów innych niż niebezpieczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA TECHNICZNA I NAPRAWY BIEŻĄCE POJAZDÓW DZIAŁU GOSPODARKI ODPADAMI, DZIAŁU UTRZYMANIA CZYSTOŚCI KPWIK SP. Z O.O. W NAKLE NAD NOTECIĄ

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-89b7af6a-2015-417c-9085-f133f6745e15

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00321282

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00290255

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/TP/3/2026/NAKŁO

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 420000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia stanowi : świadczenie usług kompleksowej obsługi technicznej i napraw pojazdów, połączonych z dostawą niezbędnych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych, zgodnie z bieżącymi potrzebami Zamawiającego.
Wykaz pojazdów objętych przedmiotem zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
a) w zakresie obsługi technicznej:
- wykonywanie niezbędnej obsługi tj.; przeglądów okresowych stanu technicznego pojazdów objętych przedmiotem zamówienia , wynikających z eksploatacji i określonego przebiegu pojazdów,
- przedstawianie Zamawiającemu potrzeb wykonania koniecznych innych czynności nieobjętych ww. obsługą,
- reprezentowanie Zamawiającego przed Urzędem Dozoru Technicznego w zakresie przeprowadzania wszelkich czynności związanych z badaniem odbiorczym dopuszczającym urządzenie dźwigowe do eksploatacji.
b) w zakresie napraw:
- wykonywanie wszystkich bieżących napraw oraz konserwacji pojazdów zgłaszanych przez Zamawiającego, uwzględniając części zamienne i materiały eksploatacyjne,
- wykonywanie wszelkich napraw związanych z elektroniczną diagnostyką i sterowaniem w pojazdach,
- wykonania napraw awaryjnych, oraz napraw nieplanowanych, wynikających z różnych aspektów użytkowania pojazdów, zgodnie z potrzebami i zgłoszeniami Zamawiającego,
- przedstawianie Zamawiającemu konieczności wykonania innych nieujawnionych przez niego czynności związanych z naprawami.
2. Wymagania Zamawiającego:
a) Wykonawca zobowiązuje się do przyjmowania pojazdów na warsztat w ciągu 48 godzin od momentu zgłoszenia (telefonicznego lub e-mailem) ,
b) naprawa musi zostać wykonana w nieprzekraczalnym terminie 3 dni roboczych od przyjęcia pojazdu do warsztatu Wykonawcy. Dopuszcza się odstępstwo od terminu wykonania usługi tylko w wyjątkowych sytuacjach, niezależnych od Wykonawcy ( np. w przypadku brak dostępności części na rynku o czas niezbędny do uzyskania części lub w przypadku innych prac specjalistycznych o czas zaangażowania podwykonawców).
Każdorazowo odstępstwo od terminu musi być uzgodnione z Zamawiającym.
c) podzespoły, części zamienne i materiały eksploatacyjne zapewnia Wykonawca,
d) określenia każdorazowo przewidywanego zakresu i kosztów wykonania usługi,
e) w przypadku stwierdzenia przez Zamawiającego oznak niesprawności pojazdu, wykonanie wstępnej, bezpłatnej diagnozy usterki,
f) w przypadku wystąpienia usterki (awarii) uniemożliwiającej dotarcie pojazdem do warsztatu, zapewnienie bezpłatnego holowania do miejsca naprawy lub zapewnienie na miejscu fachowej pomocy, dzięki której możliwe będzie kontynuowanie jazdy pojazdem (serwis mobilny).
g) Wykonawca jest zobowiązany udzielić gwarancji na wykonane prace będące przedmiotem zamówienia oraz wymienione części na okres 6 miesięcy od daty wystawienia faktury.

4.5.3.) Główny kod CPV: 50100000-6 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów i podobnego sprzętu oraz podobne usługi

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

50112100-4 - Usługi w zakresie napraw samochodów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 504000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 504000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 504000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KRZYSZTOF KRAWCZYK AUTO-ELEKTRO

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5581794380

7.3.3) Ulica: SPORTOWA 3/3

7.3.4) Miejscowość: POTULICE

7.3.5) Kod pocztowy: 89-120

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 504000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi