Remont nawierzchni drogi powiatowej DP 1670 O w miejscowości Goworowice, remont nawierzchni DP 1673 O do miejscowości Unikowice, remont nawierzchni DP 1641 O w miejscowości Trzeboszowice

Powiat Nyski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00321310
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00321310/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-03 08:52
Lokalizacja
Nysa, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7ebdb0a4-0dbb-49c0-95bd-f7528fdd5a4d
Identyfikator
7532132088
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowę

Wykonawcy

1 przyznane

PD TRAKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKluczbork, PL · lot 0
1 546 521,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00321310 z dnia 2026-07-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont nawierzchni drogi powiatowej DP 1670 O w miejscowości Goworowice, remont nawierzchni DP 1673 O do miejscowości Unikowice, remont nawierzchni DP 1641 O w miejscowości Trzeboszowice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Nyski

1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Nysie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412579

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Piastowska 33

1.5.2.) Miejscowość: Nysa

1.5.3.) Kod pocztowy: 48-300

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: blabuz@powiat.nysa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.spnysa.nv.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiat-nysa.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont nawierzchni drogi powiatowej DP 1670 O w miejscowości Goworowice, remont nawierzchni DP 1673 O do miejscowości Unikowice, remont nawierzchni DP 1641 O w miejscowości Trzeboszowice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7ebdb0a4-0dbb-49c0-95bd-f7528fdd5a4d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00321310

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00006251/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.16 Remont nawierzchni drogi powiatowej DP 1670 O w miejscowości Goworowice, remont nawierzchni DP 1673 O do miejscowości Unikowice, remont nawierzchni DP 1641 O w miejscowości Trzeboszowice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00276119

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.2.15.2026.BL

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 4391794,27 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1589975,74 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu nawierzchni drogi powiatowej DP 1670 O w miejscowości Goworowice, remontu nawierzchni DP 1673 O do miejscowości Unikowice, remontu nawierzchni DP 1641 O w miejscowości Trzeboszowice.
2. Zakres planowanych do wykonania robót:
2.1. dla remontu drogi powiatowej DP 1670 O w miejscowości Goworowice: zakres robót obejmuje wykonanie remontu istniejącej nawierzchni bitumicznej na trzech odcinka o długości odpowiednio 380,0m, 360,0m i 220,0m. Łączna długość remontowanego odcinka drogi wynosi 960,0 m. Na całym odcinku remontowanej drogi zabudowany jest jednostronny chodnik.
Na odcinku o długości 360,0m planuje się: wzmocnienie istniejącej nawierzchni wzdłuż ułożonego krawężnika; korektę krawędzi jezdni od strony rowu otwartego; wykonanie wyrównania mieszanką bitumiczną AC 16 W – średnia grubość 3,5 cm; wykonanie nowej nawierzchni warstwy ścieralnej z mieszanki bitumicznej SMA 16 JENA grubości 6cm (mieszanka bitumiczna bez destruktu asfaltowego); ścinkę zawyżonych poboczy; wykonanie poboczy z mieszanki kruszyw łamanych 0-31,5 mm; wykonanie nawierzchni na zjeździe na drogę gminną.
Na odcinkach o długości 380,0 m i 220,0 m planuje się: korekcyjne frezowanie całej nawierzchni bitumicznej; lokalne wyrównanie nawierzchni mieszanką bitumiczną AC 11 W średnia grubość 2 cm; wykonanie nowej nawierzchni warstwy ścieralnej z mieszanki bitumicznej SMA 11; ścinkę zawyżonych poboczy; wykonanie poboczy z mieszanki kruszyw łamanych 0-31,5 mm; wykonanie nawierzchni na zjazdach na posesje; wykonanie nawierzchni na włączeniach dróg gminnych.
2.2. dla remontu nawierzchni drogi powiatowej DP 1673 O na odcinku od DK 46 do miejscowości Unikowice na długości 570,0 m:
Zakres planowanych do wykonania robót obejmuje wykonanie robót na odcinku drogi powiatowej nr 1673 O od DK 46 do miejscowości Unikowice na długości 570,0 m.
Zadanie obejmuje: frezowanie korekcyjne istniejącej nawierzchni; ścinkę zawyżonych poboczy; wykonanie warstwy wyrównawczej z mas bitumicznych AC16 W, średnia grubość 3,5 cm (mieszanka bitumiczna bez dodatku destruktu asfaltowego); wykonanie nowej nawierzchni warstwy ścieralnej z mieszanki bitumicznej SMA 16 JENA grubości 6cm (mieszanka bitumiczna bez destruktu asfaltowego); wykonanie obustronnych poboczy z mieszanki kruszyw łamanych 0-31,5 mm; wykonanie nawierzchni istniejących zjazdów.
2.3. dla remontu nawierzchni drogi powiatowej DP 1641 O w miejscowości Trzeboszowice na długości 480,0 m:
Zakres robót obejmuje wykonanie remontu istniejącej nawierzchni bitumicznej na odcinku od szkoły do połączenia z nową nawierzchnią działka nr 850 – długość odcinka 480,0 m.
Na całym odcinku remontowanej drogi zabudowany jest jednostronny chodnik.
Zadanie obejmuje: frezowanie korekcyjne istniejącej nawierzchni; korektę krawędzi jezdni na długości 244,0 m; wykonanie wyrównania mieszanką bitumiczną AC 11 W – średnia grubość 2,0 cm; wykonanie nowej nawierzchni warstwy ścieralnej z mieszanki bitumicznej SMA 11; ścinkę zawyżonych poboczy; wykonanie poboczy z mieszanki kruszyw łamanych 0-31,5 mm; wykonanie włączenia dróg gminnych; remont istniejącej kanalizacji deszczowej wraz z wymianą istniejących studni rewizyjnych.
3. Szczegółowy zakres robót i obowiązków wykonawcy zawierają:
1) przedmiary robót, 2) dokumentacja projektowa, 3) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, 4) projektowane postanowienia umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1546521,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1808328,53 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1546521,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PD TRAKT Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7511780178

7.3.3) Ulica: Matejki 1

7.3.4) Miejscowość: Kluczbork

7.3.5) Kod pocztowy: 46-200

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1546521,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane