Kapitalny remont dachu budynku głównego Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego w Górowie Iławeckim
Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny w Górowie Iławeckim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00321370
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00321370/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-03 09:09
- Lokalizacja
- Górowo Iławeckie, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d40422bf-5a08-49b0-8738-ec25e186ce44
- Identyfikator
- 7431641598
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00321370 z dnia 2026-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Kapitalny remont dachu budynku głównego Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego w Górowie Iławeckim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny w Górowie Iławeckim
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000294616
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Armii Krajowej 24
1.5.2.) Miejscowość: Górowo Iławeckie
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-220
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@szpitalgorowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalgorowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d40422bf-5a08-49b0-8738-ec25e186ce441.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kapitalny remont dachu budynku głównego Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego w Górowie Iławeckim2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d40422bf-5a08-49b0-8738-ec25e186ce44
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00321370
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00089294/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Kapitalny remont dachu o powierzchni ok. 570 m2
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00257025
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SET.2602.3.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wymiana pokrycia dachowego z dachówki ceramicznej wraz z robotami towarzyszącymi budynku głównego w Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym w Górowie Iławeckim.
Zakres prac obejmuje w szczególności:
- rozstawienie rusztowań i zabezpieczenie terenu budowy poprzez odpowiednie oznakowanie, wygrodzenie oraz montaż daszków zabezpieczających;
- demontaż instalacji odgromowej;
- demontaż ław i stopni kominiarskich;
- demontaż paneli solarnych wraz z instalacjami;
- demontaż kominków wentylacyjnych, obróbek blacharskich i innych elementów występujących na dachu;
- zerwanie pokrycia z papy asfaltowej i desek okapowych na dachu nad maszynownią;
- rozebranie pokrycia z dachówki ceramicznej;
- rozebranie rynien i rur spustowych;
- rozebranie łat, kontrłat, desek czołowych wiatrownic itd.;
- zerwanie papy na deskowaniu;
- rozebranie deskowania;
- demontaż okien dachowych;
- rozebranie czap kominowych betonowych i wykonanych ze sklejki;
- zerwanie ocieplenia z kominów ze sklejki wraz z wyprawa elewacyjną;
- skucie tynku wewnętrznego w pomieszczeniu maszynowni;
- zerwanie ocieplenia wraz z wyprawą elewacyjną z pomieszczenia maszynowni dźwigu oraz lukarny;
- rozebranie komina murowanego wskazanego na rzucie dachu;
- remont ścianek działowych poddasza w systemie lekkiej zabudowy;
- zerwanie posadzki poddasza w części nieogrzewanej wraz z wykonaniem paroizolacji i termoizolacji oraz nowej posadzki z płyt OSB;
- docieplenie podłogi poddasza wełną mineralną;
- docieplenie sufitu poddasza wełna mineralną;
- izolacja przewodów wentylacyjnych i odpowietrzających piony kanalizacyjne;
- ułożenie papy asfaltowej termozgrzewalnej na stropodachu wraz z innymi warstwami wg projektu;
- wykonanie nowego pokrycia dachu z dachówki ceramicznej wraz z wykonaniem nowego deskowania;
- montaż instalacji odgromowej;
- montaż kominków wentylacyjnych i odpowietrzających, ław i stopni kominiarskich itp.;
- montaż obróbek blacharskich oraz rynien i rur spustowych;
- montaż stolarki okiennej i drzwiowej;
- odgrzybienie ścian, zagruntowanie i odtworzenie tynku na ścianach wewnętrznych i zewnętrznych;
- wykonanie ocieplenia ścian lukarny oraz pom. maszynowni wełną mineralną z wykończeniem powierzchni ścian blachą na rąbek kątowy;
- wykonanie pokrycia dachu lukarny blachą na rąbek stojący;
- wykonanie ocieplenia ścian zewnętrznych na kominach w przestrzeni poddasza, strychu i ponad dachem w systemie ETICS wraz z wyprawa elewacyjną;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45312310-3 - Ochrona odgromowa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 755017,26 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 760055,93 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 755017,26 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BOG-DACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7432027653
7.3.3) Ulica: 28A
7.3.4) Miejscowość: Kiertyny Wielkie
7.3.5) Kod pocztowy: 11-200
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 755017,26 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |