Świadczenie usług wsparcia w ramach projektu pn. Wsparcie deinstytucjonalizacji pieczy zastępczej w podregionie kaliskim.
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00321407
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00321407/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-03 09:16
- Lokalizacja
- Pleszew, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-88d07012-7641-455f-812a-75336c12f520
- Identyfikator
- 6171848088
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00321407 z dnia 2026-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług wsparcia w ramach projektu pn. Wsparcie deinstytucjonalizacji pieczy zastępczej w podregionie kaliskim.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250864103
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kazimierza Wielkiego 7a
1.5.2.) Miejscowość: Pleszew
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-300
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: + 48 62 7420 161
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pcpr-pleszew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pcpr-pleszew.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-88d07012-7641-455f-812a-75336c12f5201.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług wsparcia w ramach projektu pn. Wsparcie deinstytucjonalizacji pieczy zastępczej w podregionie kaliskim.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-88d07012-7641-455f-812a-75336c12f520
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00321407
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00079049/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Świadczenie usług wsparcia w ramach projektu pn. Wsparcie deinstytucjonalizacji pieczy zastępczej w podregionie kaliskim.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt pn. Wsparcie deinstytucjonalizacji pieczy zastępczej w podregionie kaliskim, w ramach Działania 6.15 Wsparcie rodziny i systemu pieczy zastępczej Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027 (FEW) współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+).2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00230045
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR.2153.2.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje następujący zakres działań: 1. Diagnoza pogłębiona dzieci i młodzieży przebywającej w pieczy zastępczej. Zakres zadania obejmuje ocenę stanu rozwojowego dziecka oraz wskazanie jego deficytów. Wykonana diagnoza musi określać potencjał niezbędny do korygowania deficytów oraz musi wytyczać dalsze postępowanie. Diagnoza jednego dziecka musi być przeprowadzona przez zespół następujących specjalistów: psycholog, pedagog oraz logopeda. Forma przeprowadzanych zajęć: indywidualne spotkania z uczestnikami. Usługi będą realizowane na terenie powiatu pleszewskiego, w miejscu zamieszkania uczestników. 2. Wsparcie psychologiczne w procesie usamodzielnienia wychowanków w pieczy zastępczej. W ramach działania wykonawca zobowiązany będzie do przeprowadzenia spotkań mających na celu wsparcie w procesie usamodzielnienia z wykorzystaniem metod i technik indywidualnie dostosowanych do potrzeb i możliwości uczestnika projektu oraz pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów emocjonalnych. Celem spotkań będzie wsparcie wychowanków w radzeniu sobie z bieżącymi trudnościami emocjonalnymi, jak również pomoc w rozwijaniu zdrowych strategii radzenia sobie w przyszłości: odpowiedzialność, planowanie, wydawanie pieniędzy, praca, zakładanie własnej rodziny. Forma przeprowadzanych zajęć: indywidualne spotkania z uczestnikami. Usługi będą realizowane na terenie powiatu pleszewskiego, w miejscu zamieszkania uczestników. 3. Wsparcie dla osób pełniących funkcję rodziny zastępczej, opiekunów usamodzielniania, rodzin biologicznych i ich otoczenia oraz kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej. Cel spotkań: 1). zapewnienie rodzinom zastępczym oraz rodzinom biologicznym poradnictwa, które ma na celu zachowanie i wzmocnienie ich kompetencji oraz przeciwdziałanie zjawisku wypalenia zawodowego, 2). udzielanie wsparcia kandydatom na rodziny zastępcze, 3). prowadzenie konsultacji, poradnictwa i terapii z osobami sprawującymi pieczę zastępczą i ich dziećmi. Forma zajęć: indywidualne spotkania z uczestnikami. Usługi będą realizowane na terenie powiatu pleszewskiego, w miejscu zamieszkania rodzin zastępczych oraz rodzin biologicznych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 62950,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 62950,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 62950,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Hospital System Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 301938414
7.3.3) Ulica: Klemensa Janickiego 20 B
7.3.4) Miejscowość: Poznań
7.3.5) Kod pocztowy: 60-542
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 62950,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-13| 2026-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |