Dostawa warzyw i owoców do Ośrodka Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej
OŚRODEK SZKOLEŃ SPECJALISTYCZNYCH STRAŻY GRANICZNEJ W LUBANIU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00321434
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00321434/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-03 09:22
- Lokalizacja
- Lubań, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-805c3777-423a-4f3c-8003-69617080ccee
- Identyfikator
- 6131555517
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00321434 z dnia 2026-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa warzyw i owoców do Ośrodka Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: OŚRODEK SZKOLEŃ SPECJALISTYCZNYCH STRAŻY GRANICZNEJ W LUBANIU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 021102313
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Lubań
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-800
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 757254173
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.osssg@strazgraniczna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.oss.strazgraniczna.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://osssg.ezamawiajacy.pl/pn/OSSSG/demand/298173/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa warzyw i owoców do Ośrodka Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-805c3777-423a-4f3c-8003-69617080ccee
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00321434
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00127591/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.5 Dostawa warzyw i owoców 1
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00292784
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 11/SZP/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 115870,17 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Blok nr 1 – dostawa warzyw i owoców do punktu żywienia OSS SG w Lubaniu przy ul. Wojska Polskiego 24.5.3.) Główny kod CPV: 03220000-9 - Warzywa, owoce i orzechy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
03222117-6 - Awokado
03221111-7 - Burak ćwikłowy
03222111-4 - Banany
03110000-5 - Rośliny uprawne, produkty warzywnictwa i ogrodnictwa
03221430-9 - Brokuły
03221410-3 - Kapusta
03221113-1 - Cebula
03221250-3 - Cukinia
03222210-8 - Cytryny
03221000-6 - Warzywa
03221200-8 - Warzywa owocowe
03222322-6 - Gruszki
15872500-6 - Imbir
03222321-9 - Jabłka
03221420-6 - Kalafior
15331142-4 - Kapusta przetworzona
03221270-9 - Ogórki
03221230-7 - Papryka
03221260-6 - Grzyby
03221110-0 - Warzywa korzeniowe
03222220-1 - Pomarańcze
03221240-0 - Pomidory
03221400-0 - Warzywa kapustne
03221310-2 - Sałata
03221300-9 - Warzywa liściaste
03222334-3 - Śliwki
03222340-8 - Winogrona
03212100-1 - Ziemniaki
15870000-7 - Przyprawy i przyprawy korzenne
03222240-7 - Mandarynki
03221112-4 - Marchew
03222330-5 - Owoce pestkowe
15331480-5 - Warzywa tymczasowo zakonserwowane
4.5.5.) Wartość części: 107686,55 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Blok nr 2 – dostawa warzyw i owoców do punktu żywienia Obiektu szkoleniowego w Szklarskiej Porębie przy ul. Kołłątaja 44.5.3.) Główny kod CPV: 03220000-9 - Warzywa, owoce i orzechy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
03222111-4 - Banany
03221111-7 - Burak ćwikłowy
03221430-9 - Brokuły
03221113-1 - Cebula
03221250-3 - Cukinia
03222210-8 - Cytryny
03221000-6 - Warzywa
03221200-8 - Warzywa owocowe
03221212-5 - Fasola szparagowa
03222322-6 - Gruszki
03222321-9 - Jabłka
03221420-6 - Kalafior
15331142-4 - Kapusta przetworzona
03221410-3 - Kapusta
03221110-0 - Warzywa korzeniowe
03222118-3 - Owoce kiwi
03221300-9 - Warzywa liściaste
03222240-7 - Mandarynki
03221112-4 - Marchew
03221240-0 - Pomidory
03222330-5 - Owoce pestkowe
15331480-5 - Warzywa tymczasowo zakonserwowane
03221270-9 - Ogórki
03221230-7 - Papryka
03221260-6 - Grzyby
03222220-1 - Pomarańcze
03221400-0 - Warzywa kapustne
03221310-2 - Sałata
03222334-3 - Śliwki
03212100-1 - Ziemniaki
4.5.5.) Wartość części: 8183,62 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 8417,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8417,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 8417,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FIRMA HANDLOWA ANDRUSZKIEWICZ - MIROSŁAW ANDRUSZKIEWICZ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 230094000
7.3.3) Ulica: Wrocławska 20
7.3.4) Miejscowość: Jelenia Góra
7.3.5) Kod pocztowy: 58-506
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 8417,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2026-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |