Modernizacja lądowiska dla śmigłowców przy SOR w Szpitalu Powiatowym w Zawierciu przy ulicy Miodowej 14 w procedurze zaprojektuj i wybuduj

Szpital Powiatowy w Zawierciu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00321448
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00321448/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-03 09:25
Lokalizacja
Zawiercie, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-32aa7218-f2a5-41f6-9bb5-2422f9237b49
Identyfikator
6491918293
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnychUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneSpecjalne usługi projektoweRoboty rozbiórkoweSystem oświetlenia lotniska (PAPI)Roboty budowlane w zakresie lotnisk, pasów startowych i placów manewrowychRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowychInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoUsługi instalowania urządzeń nawigacyjnychInstalacje bezpieczeństwaInstalowanie sprzętu gaśniczego

Wykonawcy

1 przyznane

WODPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŻywiec, PL · lot 0
3 969 210 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00321448 z dnia 2026-07-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja lądowiska dla śmigłowców przy SOR w Szpitalu Powiatowym w Zawierciu przy ulicy Miodowej 14 w procedurze zaprojektuj i wybuduj

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Powiatowy w Zawierciu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276271110

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Miodowa 14

1.5.2.) Miejscowość: Zawiercie

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-400

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@szpitalzawiercie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.szpitalzawiercie.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1263126

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja lądowiska dla śmigłowców przy SOR w Szpitalu Powiatowym w Zawierciu przy ulicy Miodowej 14 w procedurze zaprojektuj i wybuduj

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-32aa7218-f2a5-41f6-9bb5-2422f9237b49

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00321448

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00048883/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja lądowiska dla śmigłowców przy SOR w Szpitalu Powiatowym w Zawierciu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00115517

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP/TP/18/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia jest Modernizacja lądowiska dla śmigłowców przy SOR w Szpitalu Powiatowym w Zawierciu przy ulicy Miodowej 14 w procedurze zaprojektuj i wybuduj polegające na m.in.:
a) wykonaniu dokumentacji
b) wykonaniu modernizacji istniejącego lądowiska do obowiązujących przepisów i wytycznych ekspertyzy,
c) wymiany masztu od radiostacji SOR umiejscowionego na dachu budynku B,
d) spełnieniu wymagań w zakresie ratownictwa i gaszenia pożarów zgodnie z tomem II załącznika 14 do Konwencji o międzynarodowym lotnictwie cywilnym (Dz.U. z 1959r. poz.212 z późn.zm.),
e) dostawy i montażu ogrodzenia drogi pożarowej do lądowiska od strony południowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

79930000-2 - Specjalne usługi projektowe

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

34968200-2 - System oświetlenia lotniska (PAPI)

45235000-3 - Roboty budowlane w zakresie lotnisk, pasów startowych i placów manewrowych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

51240000-6 - Usługi instalowania urządzeń nawigacyjnych

35113300-2 - Instalacje bezpieczeństwa

45343200-5 - Instalowanie sprzętu gaśniczego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2214000,0 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4772400,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3969210,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wodpol Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 072819994

7.3.4) Miejscowość: Żywiec

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3969210,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni

2026-07-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane