Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej rozbudowy dróg w zakresie budowy ciągów pieszo-rowerowych
GMINA JONKOWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00321473
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00321473/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-03 09:31
- Lokalizacja
- Jonkowo, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b6f6c17f-3ba4-4711-8035-c601cdfe6f84
- Identyfikator
- 7393851111
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
4 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00321473 z dnia 2026-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej rozbudowy dróg w zakresie budowy ciągów pieszo-rowerowych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JONKOWO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743166
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Klonowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Jonkowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-042
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuropodawcze@jonkowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jonkowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b6f6c17f-3ba4-4711-8035-c601cdfe6f841.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej rozbudowy dróg w zakresie budowy ciągów pieszo-rowerowych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b6f6c17f-3ba4-4711-8035-c601cdfe6f84
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00321473
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00040507/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.8 Rozbudowa drogi powiatowej NR 1407N w miejscowości Jonkowo w zakresie budowy ciągu pieszo-rowerowego na odcinku od skrzyżowania dróg Nr 1407N i 1368N (dokumentacja)
1.3.9 Rozbudowa drogi powiatowej Nr 1407N wraz z rozbudową drogi gminnej Nr 157013N w miejscowości Jonkowo w zakresie budowy ciągu pieszo-rowerowego (dokumentacja)
1.3.10 Rozbudowa drogi powiatowej Nr 1203N w zakresie budowy ciągu pieszo-rowerowego na odcinku od istniejącej ścieżki do ronda (dokumentacja)
1.3.11 Rozbudowa drogi gminnej 157016N (ul. Gościnna) w zakresie budowy ciągu pieszo-rowerowego od ronda w kierunku Gutkowa (dokumentacja)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00194754
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.5.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 249310,61 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 176218,85 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ 1 zamówienia – opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania inwestycyjnego pn.: „Rozbudowa drogi powiatowej Nr 1407Nw miejscowości Jonkowo w zakresie budowy ciągu pieszo-rowerowego na odcinku od skrzyżowania dróg Nr 1407N i 1368N”, którego przedmiotem będzie budowa ciągu pieszo-rowerowego na odcinku od skrzyżowania dróg
Nr 1407N i 1368N wzdłuż drogi powiatowej Nr 1407N, o długości około 1,1 km, oraz uzyskanie w imieniu Zamawiającego decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowych (decyzje ZRID).
Zakres zamówienia obejmuje również uzyskanie wszystkich, niezbędnych do zaprojektowania i realizacji przyszłych inwestycji – map do celów projektowych, uzgodnień, ekspertyz, opinii, warunków i decyzji administracyjnych oraz sprawdzeń rozwiązań projektowych w zakresie wynikającym z przepisów, przeprowadzenie badań i pomiarów łącznie z wykonaniem badań i opracowaniem dokumentacji geologiczno-inżynierskiej, opracowanie aktualizacji map sytuacyjno-wysokościowych do celów projektowych
4.5.3.) Główny kod CPV: 71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71223000-7 - Usługi architektoniczne w zakresie rozbudowy obiektów budowlanych
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 38195,22 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ 2 zamówienia – opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania inwestycyjnego pn.: „Rozbudowa drogi powiatowej Nr 1407N wraz z rozbudową drogi gminnej Nr 157013N w miejscowości Jonkowo w zakresie budowy ciągu pieszo-rowerowego”, którego przedmiotem będzie budowa ciągu pieszo-rowerowego drogi gminnej Nr 157013N w miejscowości Jonkowo wzdłuż drogi powiatowej Nr 1407N, o długości około 1,8 km oraz uzyskanie w imieniu Zamawiającego decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowych (decyzje ZRID).Zakres zamówienia obejmuje również uzyskanie wszystkich, niezbędnych do zaprojektowania i realizacji przyszłych inwestycji – map do celów projektowych, uzgodnień, ekspertyz, opinii, warunków i decyzji administracyjnych oraz sprawdzeń rozwiązań projektowych w zakresie wynikającym z przepisów, przeprowadzenie badań i pomiarów łącznie z wykonaniem badań i opracowaniem dokumentacji geologiczno-inżynierskiej, opracowanie aktualizacji map sytuacyjno-wysokościowych do celów projektowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71223000-7 - Usługi architektoniczne w zakresie rozbudowy obiektów budowlanych
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 62501,27 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ 3 zamówienia – opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania inwestycyjnego pn.: „Rozbudowa drogi powiatowej Nr 1203Nw zakresie budowy ciągu pieszo-rowerowego na odcinku od istniejącej ścieżki do ronda”, którego przedmiotem będzie budowa ciągu pieszo-rowerowego na odcinku od istniejącej ścieżki do ronda wzdłuż drogi powiatowej Nr 1203N, o długości około 0,5 km oraz uzyskanie w imieniu Zamawiającego decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowych (decyzje ZRID).
Zakres zamówienia obejmuje również uzyskanie wszystkich, niezbędnych do zaprojektowania i realizacji przyszłych inwestycji – map do celów projektowych, uzgodnień, ekspertyz, opinii, warunków i decyzji administracyjnych oraz sprawdzeń rozwiązań projektowych w zakresie wynikającym z przepisów, przeprowadzenie badań i pomiarów łącznie z wykonaniem badań i opracowaniem dokumentacji geologiczno-inżynierskiej, opracowanie aktualizacji map sytuacyjno-wysokościowych do celów projektowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71223000-7 - Usługi architektoniczne w zakresie rozbudowy obiektów budowlanych
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 17361,46 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ 4 zamówienia – opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania inwestycyjnego pn.: „Rozbudowa drogi gminnej 157016N(ul. Gościnna) w zakresie budowy ciągu pieszo-rowerowego od ronda
w kierunku Gutkowa”, którego przedmiotem będzie budowa ciągu pieszo-rowerowego na odcinku od ronda w kierunku Gutkowa wzdłuż drogi gminnej 157016N (ul. Gościnna), o długości około 2 km oraz uzyskanie w imieniu Zamawiającego decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowych (decyzje ZRID).
Zakres zamówienia obejmuje również uzyskanie wszystkich, niezbędnych do zaprojektowania i realizacji przyszłych inwestycji – map do celów projektowych, uzgodnień, ekspertyz, opinii, warunków i decyzji administracyjnych oraz sprawdzeń rozwiązań projektowych w zakresie wynikającym z przepisów, przeprowadzenie badań i pomiarów łącznie z wykonaniem badań i opracowaniem dokumentacji geologiczno-inżynierskiej, opracowanie aktualizacji map sytuacyjno-wysokościowych do celów projektowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71223000-7 - Usługi architektoniczne w zakresie rozbudowy obiektów budowlanych
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 58160,90 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 116831,55 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 139000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 116831,55 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KB Projekt Bartosz Kikul
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 522436638
7.3.3) Ulica: Żołnierska 45
7.3.4) Miejscowość: Olsztyn
7.3.5) Kod pocztowy: 10-560
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 116831,55 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 70091,55 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 159000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 70091,55 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KB Projekt Bartosz Kikul
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 522436638
7.3.3) Ulica: Żołnierska 45
7.3.4) Miejscowość: Olsztyn
7.3.5) Kod pocztowy: 10-560
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 70091,55 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 119000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 121462,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 119000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MG BC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 387037291
7.3.3) Ulica: Metalowa 3
7.3.4) Miejscowość: Olsztyn
7.3.5) Kod pocztowy: 10-603
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 119000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 77490,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 192495,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 77490,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KB Projekt Bartosz Kikul
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 522436638
7.3.3) Ulica: Żołnierska 45
7.3.4) Miejscowość: Olsztyn
7.3.5) Kod pocztowy: 10-560
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 77490,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące
| 2026-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |