Usługi społeczne- szkoleniowe, doradcze i terapeutyczne dla uczestników projektu pn.: „Rodzina jest najważniejsza - II edycja” z podziałem na 3 części (..)

OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00321493
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00321493/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-03 09:35
Lokalizacja
Sandomierz, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1eaf5888-c7f4-44fe-9583-7e2d01676e2d
Identyfikator
005660592
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi doradztwaUsługi psychiatryczne lub psychologiczneUsługi fizjoterapiiUsługi w zakresie zdrowia i opieki społecznejUsługi szkolenioweUsługi szkolenia specjalistycznegoUsługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistegoUsługi opieki społecznej dla dzieci i młodzieżyOrganizacja wycieczekHotelarskie usługi noclegoweUsługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe

Wykonawcy

3 przyznane

INVENTUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Sącz, PL · lot 0
31 755 PLN
BARTŁOMIEJ GĘBAROWSKIRzeszów, PL · lot 1
1 186 250 PLN
BARTŁOMIEJ GĘBAROWSKIRzeszów, PL · lot 2
130 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00321493 z dnia 2026-07-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi społeczne- szkoleniowe, doradcze i terapeutyczne dla uczestników projektu pn.: „Rodzina jest najważniejsza - II edycja” z podziałem na 3 części (..)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 005660592

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Juliusza Słowackiego 17a

1.5.2.) Miejscowość: Sandomierz

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-600

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.7.) Numer telefonu: 15 832 05 93

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ops.sandomierz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ops.sandomierz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/sandomierz/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługi społeczne- szkoleniowe, doradcze i terapeutyczne dla uczestników projektu pn.: „Rodzina jest najważniejsza - II edycja” z podziałem na 3 części (..)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1eaf5888-c7f4-44fe-9583-7e2d01676e2d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00321493

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00053270/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Usługi społeczne- szkoleniowe, doradcze i terapeutyczne dla uczestników projektu pn.: „Rodzina jest najważniejsza- II edycja”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt pn.: RODZINA JEST NAJWAŻNIEJSZA – II EDYCJA współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00254547

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ORG.271.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 - Diagnostyka profilaktyczna dzieci z rodzin objętych wsparciem

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług społeczno- szkoleniowych, doradczych i terapeutycznych dla uczestników projektu pn.: „Rodzina jest najważniejsza – II edycja” w tym:
- dla części 1 zamówienia przedmiotem zamówienia jest realizacja kompleksowej diagnostyki profilaktycznej dzieci z rodzin objętych wsparciem, obejmującej indywidualne badania specjalistyczne oraz opracowanie zaleceń do dalszej pracy terapeutycznej i profilaktycznej. Usługa ma na celu wczesne wykrywanie trudności rozwojowych oraz wsparcie prawidłowego rozwoju psychofizycznego dzieci poprzez diagnozę m.in. w obszarze logopedii, wzroku, słuchu, rozwoju ruchowego i żywienia. W ramach zamówienia Wykonawca zapewni wykwalifikowaną kadrę specjalistów, przeprowadzi badania wraz z konsultacją dla rodziców/opiekunów oraz przygotuje indywidualne opinie zawierające wyniki diagnozy i rekomendacje. Usługa realizowana będzie w sposób zorganizowany, zgodnie z harmonogramem uzgadnianym z Zamawiającym, z zapewnieniem odpowiednich warunków do prowadzenia badań oraz pełnej dokumentacji i ewaluacji wsparcia.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 11a do SWZ (Wzór umowy część 1 zamówienia)

4.5.3.) Główny kod CPV: 85312320-8 - Usługi doradztwa

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

85142100-7 - Usługi fizjoterapii

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.5.) Wartość części: 43500,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 - Usługi społeczne z zakresu wsparcia rodziny

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług społeczno- szkoleniowych, doradczych i terapeutycznych dla uczestników projektu pn.: „Rodzina jest najważniejsza – II edycja” w tym:
- dla części 2 zamówienia przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowych usług społecznych z zakresu wsparcia rodziny, obejmujących zarówno indywidualne wsparcie specjalistyczne i doradcze, jak i grupowe działania szkoleniowo-warsztatowe dla dzieci, młodzieży oraz rodziców/opiekunów. Usługi mają na celu poprawę funkcjonowania rodzin w obszarze społecznym, emocjonalnym, zdrowotnym i wychowawczym poprzez dostosowane do potrzeb wsparcie terapeutyczne, doradcze oraz edukacyjne. Zakres zamówienia obejmuje m.in. indywidualne konsultacje specjalistyczne (np. fizjoterapia, logopedia, dietetyka, psychoterapia), mediacje rodzinne i doradztwo zawodowe, a także realizację treningów kompetencji rodzicielskich i partnerskich oraz warsztatów profilaktycznych i integracyjnych. Usługi będą realizowane w formie indywidualnej i grupowej, zgodnie z harmonogramem uzgadnianym z Zamawiającym, w okresie do 2027 r. Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia wykwalifikowanej kadry, koordynacji realizacji usług, przygotowania programów zajęć, materiałów dydaktycznych, przeprowadzenia ewaluacji oraz prowadzenia pełnej dokumentacji zgodnie z wymaganiami projektu.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 11b do SWZ (Wzór umowy część 2 zamówienia).

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

85312320-8 - Usługi doradztwa

85311300-5 - Usługi opieki społecznej dla dzieci i młodzieży

4.5.5.) Wartość części: 1188498,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3 - Organizacja wyjazdu edukacyjno-integracyjnego dla rodzin

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług społeczno- szkoleniowych, doradczych i terapeutycznych dla uczestników projektu pn.: „Rodzina jest najważniejsza – II edycja” w tym:
- dla części 3 zamówienia przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja i realizacja 5-dniowego wyjazdu edukacyjno-integracyjnego dla rodzin, obejmującego pełną obsługę logistyczną oraz program integracyjno-edukacyjny. Usługa obejmuje w szczególności zapewnienie transportu, zakwaterowania, całodziennego wyżywienia, ubezpieczenia uczestników, a także organizację atrakcji i wyjść o charakterze kulturalnym i integracyjnym. W ramach zamówienia Wykonawca zapewni również wykwalifikowaną kadrę (koordynatora oraz animatorów/opiekunów), opracuje i zrealizuje harmonogram wyjazdu oraz przeprowadzi działania sprzyjające wzmacnianiu relacji rodzinnych i podsumowaniu efektów wsparcia. Wyjazd skierowany jest do rodzin z dziećmi i ma na celu integrację uczestników oraz rozwój ich kompetencji społecznych. Usługa realizowana będzie w IV kwartale 2027 r., zgodnie z harmonogramem uzgodnionym z Zamawiającym, wraz z zapewnieniem pełnej dokumentacji potwierdzającej prawidłową realizację zamówienia.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 11c do SWZ (Wzór umowy część 3 zamówienia).

4.5.3.) Główny kod CPV: 63511000-4 - Organizacja wycieczek

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe

92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe

4.5.5.) Wartość części: 130300,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 31755,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 54723,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 31755,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Inventum Sp. z o.o.,

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Fundacja Stałego Rozwoju

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7343518993

7.3.3) Ulica: Siemiradzkiego 11A/2

7.3.4) Miejscowość: Nowy Sącz

7.3.5) Kod pocztowy: 33-300

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 31755,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 399987,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1186250,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1186250,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: B-CONSULTING Bartłomiej Gębarowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8131667720

7.3.3) Ulica: Malczewskiego 11/49

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-114

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1186250,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 130000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 204464,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 130000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: B-CONSULTING Bartłomiej Gębarowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8131667720

7.3.3) Ulica: Malczewskiego 11/49

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-114

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 130000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi