Modernizacja kompleksu boisk Orlik w Wieluniu - etap III
GMINA WIELUŃ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00321507
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00321507/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-03 09:38
- Lokalizacja
- Wieluń, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-59b50f94-602d-42b0-bb31-4207dd987182
- Identyfikator
- 8321961078
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00321507 z dnia 2026-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu boisk Orlik w Wieluniu - etap III
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WIELUŃ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934750
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Kazimierza Wielkiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Wieluń
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-300
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.7.) Numer telefonu: 43/886 02 49
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.wielun.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wielun.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-59b50f94-602d-42b0-bb31-4207dd9871821.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja kompleksu boisk Orlik w Wieluniu - etap III2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-59b50f94-602d-42b0-bb31-4207dd987182
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00321507
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00031448/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 Modernizacja kompleksu boisk Orlik w Wieluniu – etap III
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.5.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.:
„Modernizacja kompleksu boisk Orlik w Wieluniu – etap III”
Zakres rzeczowy zadania obejmuje:
1) demontażu zniszczonej nawierzchni poliuretanowej na boisku wielofunkcyjnym poprzez frezowanie
2) demontażu urządzeń sportowych boiska wielofunkcyjnego
3) demontażu siatek, linek, elementów montażowych piłkochwytów boiska wielofunkcyjnego i boiska do piłki nożnej
4) demontażu słupów piłkochwytu wzdłuż krótkich boków boiska piłkarskiego i jednego krótkiego boku boiska wielofunkcyjnego
5) wyczyszczeniu i pomalowaniu słupów piłkochwytu
6) wyrównaniu ewentualnych nierówności podbudowy elastycznej powstałych w trakcie usuwania wierzchniej warstwy nawierzchni poliuretanowej
7) wykonaniu nawierzchni poliuretanowej gr.8 mm boiska wielofunkcyjnego o pow. 1500m² wraz z malowaniem linii boisk
8) montażu słupów piłkochwytu o wys. 6m wzdłuż krótkich boków boska piłkarskiego i jednego krótkiego boku boiska wielofunkcyjnego
9) montaż siatek piłkochwytu boiska wielofunkcyjnego i boiska do piłki nożnej
10) montaż urządzeń sportowych boiska wielofunkcyjnego z elementów małej architektury
11) prace remontowe budynku sanitarno-szatniowego
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212290-5 - Usługi napraw i konserwacji obiektów sportowych
45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 6
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 612911,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 682475,86 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 612911,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RS INVESTMENT LTD SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 522556101
7.3.3) Ulica: RYDGIERA 16/1
7.3.4) Miejscowość: WROCLAW
7.3.5) Kod pocztowy: 50-249
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 612911,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |