Dostawa wyposażenia meblowego – budki cichej pracy na potrzeby realizacji Projektu pn. „Uniwersytet Ignatianum w Krakowie Uczelnią dostępną dla wszystkich” (postępowanie powtórne)
UNIWERSYTET IGNATIANUM W KRAKOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00321583
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00321583/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-03 09:53
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7028b3db-f83f-4cf6-a7e9-2cf1cfdfffd2
- Identyfikator
- 6761687491
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00321583 z dnia 2026-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wyposażenia meblowego – budki cichej pracy na potrzeby realizacji Projektu pn. „Uniwersytet Ignatianum w Krakowie Uczelnią dostępną dla wszystkich” (postępowanie powtórne)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET IGNATIANUM W KRAKOWIE
1.3.) Oddział zamawiającego: Biuro Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 357244777
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Mikołaja Kopernika 26
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-501
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@ignatianum.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.ignatianum.edu.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ignatianum.eb2b.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa wyposażenia meblowego – budki cichej pracy na potrzeby realizacji Projektu pn. „Uniwersytet Ignatianum w Krakowie Uczelnią dostępną dla wszystkich” (postępowanie powtórne)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7028b3db-f83f-4cf6-a7e9-2cf1cfdfffd2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00321583
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie realizowane jest w ramach projektu „Uniwersytet Ignatianum w Krakowie Uczelnią dostępną dla wszystkich” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego, nr Umowy FERS.03.01-IP.08-0181/24-002.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00245113
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP/2026/150A
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 136584,67 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem postępowania i zamówienia jest dostawa, rozładunek, montaż i rozmieszczenie (wstawienie do wskazanych przez Zamawiającego pomieszczeń) w budynku przy ul. Kopernika 15c w Krakowie dwóch budek akustycznych wraz z wyposażeniem w stoły i krzesła, dostępnych dla osób ze szczególnymi potrzebami, w tym osób poruszających się na wózkach oraz osób słabowidzących, a także przeszkolenie kadry Zamawiającego z użytkowania dostarczonych budek, na potrzeby realizacji Projektu pn. Uniwersytet Ignatianum w Krakowie Uczelnią dostępną dla wszystkich, zwanych dalej
również łącznie (wszystkie asortymenty składające się na przedmiot zamówienia) lub z osobna (dany asortyment) „Wyposażeniem Meblowym”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz ze wskazaniem minimalnych parametrów i wymagań technicznych i funkcjonalnych poszczególnych asortymentów, jak i sposób realizacji dostawy i jej odbioru zawiera Załącznik nr 1A do SWZ pn. „Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ)”. Szczegółowe terminy, dalsze postanowienia odnośnie sposobu realizacji dostawy i jej odbioru i inne warunki realizacji zawiera Załącznik nr 2 do SWZ –
projektowane postanowienia umowy (PPU/Projekt umowy). Wykonawca musi zapewnić dla zaoferowanego Wyposażenia Meblowego wymagany przez Zamawiającego okres gwarancji (i zrównany z nią okres rękojmi tzn. termin rękojmi skończy się z dniem upływu terminu udzielonej gwarancji – rozszerzenie odpowiedzialności wykonawcy z tytułu rękojmi za wady przedmiotu umowy na
podstawie art. 558 Kodeksu cywilnego) wynoszący co najmniej 24 miesięcy, liczony od dnia następnego po dacie obioru końcowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39150000-8 - Różne meble i wyposażenie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 139090,86 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 139090,86 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 139090,86 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HUSHOFFICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7282725538
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.5) Kod pocztowy: 93-231
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 139090,86 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
| 2026-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |