„Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Daleszyce”

Gmina Daleszyce

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00321638
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00321638/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-03 10:01
Lokalizacja
Daleszyce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b442ea36-aa7b-4fff-836b-dc061f97885c
Identyfikator
6572525617
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty budowlane zakresie budowy linii napowietrznychAparatura do przesyłu i eksploatacji energii elektrycznejWynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej

Wykonawcy

6 przyznanych

DAMIAN GOŁĘBIOWSKIKielce, PL · lot 0
35 928,3 PLN
STANISŁAW JAMIOŁPierzchnica, PL · lot 1
19 290,09 PLN
STANISŁAW JAMIOŁPierzchnica, PL · lot 2
23 999,76 PLN
STANISŁAW JAMIOŁPierzchnica, PL · lot 3
14 293,83 PLN
DAMIAN GOŁĘBIOWSKIKielce, PL · lot 4
9018,36 PLN
DAMIAN GOŁĘBIOWSKIKielce, PL · lot 5
72 417,48 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00321638 z dnia 2026-07-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Daleszyce”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Daleszyce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010040

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Staszica

1.5.2.) Miejscowość: Daleszyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-021

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@daleszyce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.daleszyce.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b442ea36-aa7b-4fff-836b-dc061f97885c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Daleszyce”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b442ea36-aa7b-4fff-836b-dc061f97885c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00321638

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00021643/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa oświetlenia ulicznego na odcinku drogi gminnej nr 319004T, oraz dz. Nr ewid.171/2,174/39 w msc. Borków

1.1.2 Budowa oświetlenia ulicznego przy ulicy Akacjowej w Mójczy na odcinku od drogi powiatowej do stacji trafo 1232 (cześć FS Mójcza 5000)

1.1.4 Budowa oświetlenia ulicznego przy drodze wewnętrznej dz. nr ewid. 183 w msc. Komórki

1.1.5 Budowa oświetlenie ulicznego przy drodze powiatowej 1319T na odcinku od skrzyżowania do posesji 1 w miejscowości Brzechów tryb podstawowy – bez negocjacji (art. 275 pkt 1 ustawy); (FS Brzechów)

1.1.6 Budowa oświetlenia przy drodze działka nr ewidencyjny 731(część FS Słopiec)

1.1.36 Montaż opraw oświetlenia ulicznego przy drodze gminnej dz. nr ewid. 853 w msc. Słopiec Rządowy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00250644

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WIN.ZP.271.10.1.2026.MD

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 - Budowa oświetlenia ulicznego przy ulicy Akacjowej w Mójczy na odcinku od drogi powiatowej do stacji trafo 1232.
Przedmiotem zamówienia jest budowa odcinka oświetlenia ulicznego zlokalizowanego wzdłuż ulicy Akacjowej w miejscowości Mójcza, na terenie Gminy Daleszyce.
Teren inwestycji obejmuje działki ewidencyjne nr: 273, 275/1 obręb 0009 Mójcza, gmina Daleszyce. Zasilanie projektowanego oświetlenia przewidziano z istniejącej stacji transformatorowej „Mójcza nr 77”.
Zakres rzeczowy obejmuje w szczególności:
• demontaż istniejącej linii napowietrznej 4xA150 długości ok 180 m,
• demontaż istniejących słupów ŻN-10 – 2 szt.,
• demontaż istniejącego słupa ŻNx2-10(Kr) – 1 szt.,
• montaż słupa wirowanego typu E-10,5/4,3,
• wyminę istniejącego słupa ŻN-8 na ŻN-10 – 1 szt.,
• budowę linii napowietrznej typu AsXSn 2×25 mm² od istniejącego słupa nr 14 do projektowanego słupa nr 14/5 długości ok. 210 m.,
• montaż 8 szt. opraw oświetleniowych LED wyposażonych w gniazda NEMA oraz sterowniki kompatybilne z funkcjonującym na terenie gminy systemem sterowania oświetleniem ulicznym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45232210-7 - Roboty budowlane zakresie budowy linii napowietrznych

31200000-8 - Aparatura do przesyłu i eksploatacji energii elektrycznej

45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej

4.5.5.) Wartość części: 61258,17 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 - Budowa oświetlenie ulicznego przy drodze powiatowej 1319T na odcinku od skrzyżowania do posesji 1 w miejscowości Brzechów.
Przedmiotem zamówienia jest budowa odcinka oświetlenia ulicznego zlokalizowanego wzdłuż drogi powiatowej 1319T w miejscowości Brzechów, na terenie Gminy Daleszyce.
Teren inwestycji obejmuje działkę nr ewidencyjny nr: 224 obręb 0002 Brzechów, gmina Daleszyce. Zasilanie projektowanego oświetlenia przewidziano z istniejącej stacji transformatorowej „Brzechów nr 1351”.
Zakres rzeczowy obejmuje w szczególności:
• budowę linii napowietrznej typu AsXSn 2×25 mm² o długości ok. 92 m,
• montaż słupów oświetleniowych:
o typu E-10,5/4,3 – 2 szt.,
o typu E-10,5/2,5 – 1 szt.,
• montaż 3 szt. opraw oświetleniowych LED wyposażonych w gniazda NEMA oraz sterowniki kompatybilne z funkcjonującym na terenie gminy systemem sterowania oświetleniem ulicznym,
• Opracowanie projektu tymczasowej organizacji ruchu oraz uzyskanie zgody na zajęcie pasa drogowego od właściwego zarządcy drogi (PZD).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45232210-7 - Roboty budowlane zakresie budowy linii napowietrznych

31200000-8 - Aparatura do przesyłu i eksploatacji energii elektrycznej

45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej

4.5.5.) Wartość części: 38341,70 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3 - Budowa oświetlenia przy drodze działka nr ewidencyjny 731.
Przedmiotem zamówienia jest budowa odcinka oświetlenia ulicznego zlokalizowanego wzdłuż drogi powiatowej 1347T, oraz drogi wewnętrznej (dz. nr ewid. 731) w miejscowości Słopiec Rządowy, na terenie Gminy Daleszyce.
Teren inwestycji obejmuje działkę nr ewidencyjny nr: 731, 746/1, 730/3, 736/1 obręb 0013 Słopiec, gmina Daleszyce. Zasilanie projektowanego oświetlenia przewidziano z istniejącej stacji transformatorowej „Słopiec nr 575”.
Zakres rzeczowy obejmuje w szczególności :
• montaż słupów typu EOP-10,5/2,5 – 1 szt.,
• montaż słupów stalowych oc. Typu S-60 – 3 szt.,
• budowę linii kablowej YAKXS4x25mm² długości Lt=122 m,
• montaż 4 szt. opraw oświetleniowych LED wyposażonych w gniazda NEMA oraz sterowniki kompatybilne z funkcjonującym na terenie gminy systemem sterowania oświetleniem ulicznym.
• Opracowanie projektu tymczasowej organizacji ruchu oraz uzyskanie zgody na zajęcie pasa drogowego od właściwego zarządcy drogi (PZD).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45232210-7 - Roboty budowlane zakresie budowy linii napowietrznych

31200000-8 - Aparatura do przesyłu i eksploatacji energii elektrycznej

45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej

4.5.5.) Wartość części: 44520,21 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 4 - Budowa oświetlenia ulicznego przy drodze wewnętrznej dz. nr ewid. 183 w msc. Komórki.
Przedmiotem zamówienia jest budowa odcinka oświetlenia ulicznego zlokalizowanego wzdłuż drogi gminnej (dz. nr ewid. 183) w miejscowości Komórki, na terenie Gminy Daleszyce.
Teren inwestycji obejmuje działkę nr ewidencyjny nr: 180, 183, 181/27, 181/2, 181/1 obręb 0008 Komórki, gmina Daleszyce. Zasilanie projektowanego oświetlenia przewidziano z istniejącej stacji transformatorowej „Komórki nr 583”.
Zakres rzeczowy obejmuje w szczególności :
• wyposażenie istniejącej skrzynki SO na słupie 24/12 – 1 kpl.,
• budowę linii napowietrznej typu AsXSn 2×25 mm² na istniejących słupach długości ok. 150 m,
• montaż 3 szt. opraw oświetleniowych LED wyposażonych w gniazda NEMA oraz sterowniki kompatybilne z funkcjonującym na terenie gminy systemem sterowania oświetleniem ulicznym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45232210-7 - Roboty budowlane zakresie budowy linii napowietrznych

31200000-8 - Aparatura do przesyłu i eksploatacji energii elektrycznej

45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej

4.5.5.) Wartość części: 26383,20 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 5 - Montaż opraw oświetlenia ulicznego przy drodze gminnej dz. nr ewid. 853 w msc. Słopiec Rządowy.
Przedmiotem zamówienia jest budowa odcinka oświetlenia ulicznego zlokalizowanego wzdłuż drogi wewnętrznej (dz. nr ewid. 853) w miejscowości Słopiec Rządowy, na terenie Gminy Daleszyce.
Teren inwestycji obejmuje działkę nr ewidencyjny nr: 853, 839/6, 839/7, 839/2, obręb 0013 Słopiec, gmina Daleszyce. Zasilanie projektowanego oświetlenia przewidziano z istniejącej stacji transformatorowej „Słopiec Osiedle nr 1113”.
Zakres rzeczowy obejmuje w szczególności :
• budowę linii napowietrznej typu AsXSn 2×25 mm² na istniejących słupach długości ok. 71 m,
• montaż 2 szt. opraw oświetleniowych LED wyposażonych w gniazda NEMA oraz sterowniki kompatybilne z funkcjonującym na terenie gminy systemem sterowania oświetleniem ulicznym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45232210-7 - Roboty budowlane zakresie budowy linii napowietrznych

31200000-8 - Aparatura do przesyłu i eksploatacji energii elektrycznej

45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej

4.5.5.) Wartość części: 14093,61 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 6 - Budowa oświetlenia ulicznego na odcinku drogi gminnej nr 319004T, oraz dz. Nr ewid. 171/2, 174/39 w msc. Borków
Przedmiotem zamówienia jest budowa dwóch odcinków oświetlenia ulicznego zlokalizowanych wzdłuż ulic Brzozowej oraz Akacjowej w miejscowości Borków, na terenie Gminy Daleszyce.
1) Odcinek przy ul. Akacjowej
Teren inwestycji obejmuje działki ewidencyjne nr: 171/2, 172/24, 172/25, obręb 0001 Borków, gmina Daleszyce. Zasilanie projektowanego oświetlenia przewidziano z istniejącej stacji transformatorowej „Camping nr 928”.
Zakres rzeczowy obejmuje w szczególności:
• budowę linii kablowej typu YAKXS 4×35 mm² o długości ok. 184 m,
• montaż 6 szt. słupów stalowych oświetleniowych,
• montaż 6 szt. opraw oświetleniowych LED wyposażonych w gniazda NEMA oraz sterowniki kompatybilne z funkcjonującym na terenie gminy systemem sterowania oświetleniem ulicznym.
2) Odcinek przy ul. Brzozowej
Teren inwestycji obejmuje działki ewidencyjne nr: 168/2, 368/2, 375/1, 391/2, 394/2, 401/3, 401/4, obręb 0001 Borków, gmina Daleszyce. Zasilanie projektowanego oświetlenia przewidziano z istniejącej stacji transformatorowej „Borków nr 1297”.
W ramach realizacji przewiduje się w szczególności:
• budowę linii napowietrznej typu AsXSn 2×25 mm² o długości ok. 218 m,
• montaż słupów oświetleniowych:
o typu E-10,5/4,3 – 2 szt.,
o typu E-10,5/2,5 – 4 szt.,
• montaż 6 szt. opraw oświetleniowych LED wyposażonych w gniazda NEMA oraz sterowniki kompatybilne z funkcjonującym na terenie gminy systemem sterowania oświetleniem ulicznym.
• Opracowanie projektu tymczasowej organizacji ruchu oraz uzyskanie zgody na zajęcie pasa drogowego od właściwego zarządcy drogi (PZD).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45232210-7 - Roboty budowlane zakresie budowy linii napowietrznych

31200000-8 - Aparatura do przesyłu i eksploatacji energii elektrycznej

45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej

4.5.5.) Wartość części: 138332,22 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 35928,30 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 41291,10 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 35928,30 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ELEKTRO-DAMI Damian Gołębiowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6572929036

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.5) Kod pocztowy: 25-432

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 35928,30 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 19290,09 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 23991,15 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 19290,09 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Zakład Instalacji Elektrycznych i Pomiarowych Stanisław Jamioł

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6571869504

7.3.4) Miejscowość: Pierzchnica

7.3.5) Kod pocztowy: 26-015

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 19290,09 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 23999,76 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 28536,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 23999,76 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Zakład Instalacji Elektrycznych i Pomiarowych Stanisław Jamioł

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6571869504

7.3.4) Miejscowość: Pierzchnica

7.3.5) Kod pocztowy: 26-015

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 23999,76 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 14293,83 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 16078,56 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 14293,83 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Zakład Instalacji Elektrycznych i Pomiarowych Stanisław Jamioł

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6571869504

7.3.4) Miejscowość: Pierzchnica

7.3.5) Kod pocztowy: 26-015

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 14293,83 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9018,36 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9190,56 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9018,36 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ELEKTRO-DAMI Damian Gołębiowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6572929036

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.5) Kod pocztowy: 25-432

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9018,36 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 72417,48 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 73290,78 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 72417,48 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ELEKTRO-DAMI Damian Gołębiowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6572929036

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.5) Kod pocztowy: 25-432

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 72417,48 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane