PEŁNIENIE NADZORU INWESTORSKIEGO PRZY INW. PN. POPRAWA SYSTEMU PRZYRODNICZEGO, W TYM RÓŻNORODNOŚCI BIOLOGICZNEJ ORAZ UTWORZENIE INFRASTRUKTURY EDUKACJI PRZYRODNICZEJ W PARKU MIEJSKI IM. J. SŁOWACKIEGO
Gmina Miejska Koło
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00321646
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00321646/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-03 10:02
- Lokalizacja
- Koło, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-83b4afc5-3d18-4c24-a554-b16c95eea7a2
- Identyfikator
- 6662046949
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00321646 z dnia 2026-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
PEŁNIENIE NADZORU INWESTORSKIEGO PRZY INW. PN. POPRAWA SYSTEMU PRZYRODNICZEGO, W TYM RÓŻNORODNOŚCI BIOLOGICZNEJ ORAZ UTWORZENIE INFRASTRUKTURY EDUKACJI PRZYRODNICZEJ W PARKU MIEJSKI IM. J. SŁOWACKIEGO
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Koło
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311620880
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stary Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Koło
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-600
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@kolo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.kolo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminamiejskakolo.ezamawiajacy.pl/pn/gminamiejskakolo/demand/284376/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
PEŁNIENIE NADZORU INWESTORSKIEGO PRZY INW. PN. POPRAWA SYSTEMU PRZYRODNICZEGO, W TYM RÓŻNORODNOŚCI BIOLOGICZNEJ ORAZ UTWORZENIE INFRASTRUKTURY EDUKACJI PRZYRODNICZEJ W PARKU MIEJSKI IM. J. SŁOWACKIEGO2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-83b4afc5-3d18-4c24-a554-b16c95eea7a2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00321646
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00040998/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.11 Nadzór inwestorski przy realizacji inwestycji: Poprawa systemu przyrodniczego w tym różnorodności biologicznej oraz utworzenie infrastruktury edukacji przyrodniczej w Parku Miejskim im. J. Słowackiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie finansowane w ramach programu: FENX.01.05-IW.01-0123/24 w ramach działania FENX.01.05. Ochrona przyrody i rozwój zielonej infrastruktury priorytetu FENX.01 Wsparcie sektorów energetyka i środowisko z Funduszu Spójności programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021- 2027.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00214512
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.9.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na pełnieniu kompleksowego nadzoru inwestorskiego przy realizacji inwestycji pn. Poprawa systemu przyrodniczego, w tym różnorodności biologicznej na utworzenie infrastruktury edukacji przyrodniczej w Parku Miejskim im. J. Słowackiego.
2. Inwestycja zlokalizowana jest w Kole na dz. nr 13/11, 10, 13/10 ark. mapy 32.
3. DANE OGÓLNE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: Inwestycja objęta usługą nadzorowania pn. Poprawa systemu przyrodniczego, w tym różnorodności biologicznej na utworzenie infrastruktury edukacji przyrodniczej w Parku Miejskim im. J. Słowackiego realizowana jest w systemie zaprojektuj- wybuduj.
4. Inwestycja obejmuje w szczególności prace związane z rewitalizacją przestrzeni parku miejskiego, w tym m.in.:
1) wykonanie dokumentacji projektowej, uzyskanie wszelkich wymaganych opinii, uzgodnień i pozwoleń,
2) roboty budowlane i konstrukcyjne,
3) wykonanie oraz pielęgnacja zieleni, w tym nasadzenia drzew, krzewów i roślinności ozdobnej,
4) elementy małej architektury oraz infrastruktury towarzyszącej.
5. Szczegółowy zakres prac objętych inwestycją określony jest w dokumentacji dostępnej pod adresem: https://www.kolo.pl/wiadomosc/13332/poprawa-systemu-przyrodniczego
6. Zamawiający wymaga, aby nadzór inwestorski był sprawowany przez osobę/osoby posiadające:
1) Uprawnienia budowlane do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń lub w zakresie umożliwiającym realizację przedmiotu zamówienia. Wymagane wykształcenie wyższe, co najmniej 10- letnie doświadczenie zawodowe w tym 5-letnie doświadczenie w nadzorowaniu robót konstrukcyjno- budowlanych.
2) Uprawnienia budowlane do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w specjalności drogowej. Wymagane wykształcenie wyższe, co najmniej 10- letnie doświadczenie zawodowe w tym 5-letnie doświadczenie w nadzorowaniu robót drogowych.
3) Kwalifikacje i doświadczenie w zakresie zieleni, w szczególności w obszarze- nadzoru nad realizacją terenów zieleni publicznej. Wymagane wykształcenie wyższe, o kierunku ogrodnictwo lub architektura krajobrazu oraz minimum 3- letnie doświadczenie zawodowe w pracy polegające na kierowaniu lub nadzorowaniu wykonywania nasadzeń zieleni lub wykształcenie średnie o kierunku ogrodnictwo lub architektura krajobrazu oraz minimum 5-letnie doświadczenie w pracy polegające na kierowaniu lub nadzorowaniu wykonywania nasadzeń zieleni.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu złożona została tylko jedna oferta. Wykonawca nie wykazał wymaganego doświadczenia zawodowego.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 98892,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 98892,00 PLN
| 2026-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |