Przeprowadzenie promocji Województwa Dolnośląskiego w ramach wydarzenia pn. "XXVIII Jeździeckie Mistrzostwa Gwiazd.Art Cup”.
Województwo Dolnośląskie - Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00321700
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00321700/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-03 10:12
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-db124922-250f-4aa6-bc54-148fdd622e1b
- Identyfikator
- 8992803047
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00321700 z dnia 2026-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przeprowadzenie promocji Województwa Dolnośląskiego w ramach wydarzenia pn. "XXVIII Jeździeckie Mistrzostwa Gwiazd.Art Cup”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Dolnośląskie - Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934644
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wybrzeże Juliusza Słowackiego 12-14
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-411
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@dolnyslask.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.umwd.dolnyslask.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przeprowadzenie promocji Województwa Dolnośląskiego w ramach wydarzenia pn. "XXVIII Jeździeckie Mistrzostwa Gwiazd.Art Cup”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-db124922-250f-4aa6-bc54-148fdd622e1b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00321700
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043870/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.29 Przeprowadzenie promocji Województwa Dolnośląskiego podczas wydarzenia pn. „XXVIII Jeździeckie Mistrzostwa Gwiazd. Art Cup”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Na podstawie art. 305 pkt 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 1 lit. b) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych Stowarzyszenie Ludowy Klub Jeździecki „Lewada” jest jedynym organizatorem wydarzenia "XXVIII Jeździeckie Mistrzostwa Gwiazd.Art Cup” odbywającego się w terminie 29-30.08.2026 r. na terenie Stada Ogierów Książ w Wałbrzychu. Posiada prawa wyłączne (prawo autorskie, prawo do znaków towarowych) na prowadzenie wszelkich działań promocyjno– reklamowych związanych z wymienioną imprezą oraz jest jedynym podmiotem mogącym sprzedawać usługi reklamowe związane z ww. wydarzeniem.
Szczegółowe uzasadnienie trybu udzielenia zamówienia znajduje się w dokumentacji postępowania.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DOK-IZ-II.272.30.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 243902,44
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem umowy jest przeprowadzenie promocji Województwa Dolnośląskiego od dnia podpisania umowy do 30.08.2026 r. w ramach wydarzenia pn. "XXVIII Jeździeckie
Mistrzostwa Gwiazd.Art Cup” zwanego dalej Wydarzeniem, odbywającego się w terminie 29-30.08.2026 r. na terenie Stada Ogierów Książ w Wałbrzychu.
2. W ramach realizacji przedmiotu Umowy Wykonawca zobowiązuje się do :
1) promocji Dolnego Śląska w mediach społecznościowych Wykonawcy (w szczególności poprzez posty, relacje, filmy itp. w tym przede wszystkim promocji Dolnego Śląska jako miejsca odbywania się Wydarzenia przez okres trwania umowy);
2) zapewnienia uczestnictwa przedstawicieli Zamawiającego w konferencjach prasowych organizowanych przez Wykonawcę promujących Wydarzenie. Z zaznaczeniem, że przynajmniej na jednej z nich pojawi się Gwiazda (osoba znana – aktor lub celebryta, uczestnik Wydarzenia, wytypowana przez Wykonawcę i
zaakceptowana przez Zamawiającego);
3) umieszczenia logotypu Dolnego Śląska na arenie Wydarzenia;
4) umieszczenia logotypu Dolnego Śląska na wszystkich materiałach promocyjnych i marketingowych promujących Wydarzenie;
5) zapewnienia przestrzeni ekspozycyjnej na promocję Dolnego Śląska podczas Wydarzenia;
6) przygotowania i przekazania dla Zamawiającego z prawem do wykorzystania przynajmniej 3 zaproszeń na Wydarzenie od „Gwiazd” biorących w nim udział (w formie krótkiego nagrania video) z zaznaczeniem w wypowiedzi, że Wydarzenie odbywa się na Dolnym Śląsku podczas okresu realizacji umowy;
7) przekazania Zamawiającemu materiałów video w formie relacji z Wydarzenia wraz z prawem do użycia ich w celach promocyjnych;
8) oznakowania logotypem Dolnego Śląska mediów społecznościowych Wykonawcy poprzez # oraz odnośnik do oficjalnych profili Dolnego Śląska wskazanych przez Zamawiającego; ;
9) działań media relations w celu rozpropagowania informacji na temat Dolnego Śląska;
10) zamieszczenia spotu promującego Dolny Śląsk oraz 3 artykułów promujących województwo dolnośląskie (dostarczonych przez Zamawiającego) w mediach społecznościowych Wykonawcy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79340000-9 - Usługi reklamowe i marketingowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Stowarzyszenie Ludowy Klub Jeździecki "Lewada"
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 749-100-44-35
7.3.4) Miejscowość: Zakrzów
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 300000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-08-30| 2026-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |