Dostawa licencji i wdrożenie interaktywnego narzędzia edukacyjnego do symulacji biznesowych wraz ze szkoleniami i serwisem powdrożeniowym

UNIWERSYTET IGNATIANUM W KRAKOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00321829
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00321829/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-03 10:43
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5a103d67-9b99-4c1d-b106-5d7d70023bd9
Identyfikator
6761687491
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pakiety oprogramowania i systemy informatycznePakiety oprogramowania szkoleniowegoUsługi wdrażania oprogramowaniaUsługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemówUsługi szkoleniowe

Wykonawcy

1 przyznane

REVAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL · lot 0
984 724,75 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00321829 z dnia 2026-07-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa licencji i wdrożenie interaktywnego narzędzia edukacyjnego do symulacji biznesowych wraz ze szkoleniami i serwisem powdrożeniowym

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET IGNATIANUM W KRAKOWIE

1.3.) Oddział zamawiającego: Biuro Zamówień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 357244777

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Mikołaja Kopernika 26

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-501

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@ignatianum.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.ignatianum.edu.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ignatianum.eb2b.com.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa licencji i wdrożenie interaktywnego narzędzia edukacyjnego do symulacji biznesowych wraz ze szkoleniami i serwisem powdrożeniowym

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5a103d67-9b99-4c1d-b106-5d7d70023bd9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00321829

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Postępowanie i zamówienie realizowane jest w ramach projektu „Edukacja przyszłości – wsparcie i innowacje dla studentów” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego, nr Umowy FERS.03.01-IP.08-0181/24-00

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00276316

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP/2026/153

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem postępowania i zamówienia jest:
1) dostawa licencji i wdrożenie interaktywnego narzędzia edukacyjnego do symulacji biznesowych spełniającego wymagania techniczne i funkcjonalne wskazane w Załączniku nr 1A do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia, zwanego dalej również „Oprogramowaniem” lub „Systemem” lub „Aplikacją”;
2) dostarczenie kompletnej Dokumentacji;
3) przeprowadzenie zdalnych Szkoleń Certyfikujących w zakresie obsługi merytorycznej i technicznej dostarczonego Oprogramowania;
4)świadczenie Serwisu Powdrożeniowego obejmującego Gwarancję i Asystę Techniczną w okresie co najmniej 12 miesięcy od podpisania protokołu odbioru końcowego;
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający wymagania techniczne i funkcjonalne Oprogramowania, jak i sposób realizacji dostawy i wdrożenia Oprogramowania wraz ze Szkoleniami Certyfikującymi i Serwisem Powdrożeniowym (Gwarancja i Asysta Techniczna) zawiera Załącznik nr 1A do SWZ pn. „Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ)”. Dalsze postanowienia odnośnie sposobu realizacji dostawy i wdrożenia Oprogramowania do pracy i świadczeń temu towarzyszących, a także odbiorów oraz świadczenia Gwarancji i Asysty Technicznej zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – projektowane postanowienia umowy (PPU/Projekt umowy).

4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48931000-3 - Pakiety oprogramowania szkoleniowego

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

72250000-2 - Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 984724,75 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 984724,75 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 984724,75 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Revas spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5170376971

7.3.3) Ulica: ul. Wrzesława Romańczuka nr 3

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-302

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 984724,75 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 41 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Informacja dodatkowa dot. okresu realizacji umowy wskazanego w Sekcji VIII. 8.3) niniejszego ogłoszenia o wynikach postępowania: Przedmiot zamówienia będzie realizowany w okresie kolejno następujących po sobie 41 miesięcy od dnia udzielenia zamówienia (daty podpisania umowy), co wynika z oferty Wykonawcy obejmującej wydłużony okres świadczenia Gwarancji i Asysty Technicznej w stosunku do wymaganego zgodnie z SWZ dwunastomiesięcznego minimum (premiowanie dłuższych okresów Gwarancji i Asysty Technicznej ponad wymagane dwunastomiesięczne minimum w ramach pozacenowych kryteriów oceny ofert ).

Informacja o sprostowaniu numeru umowy o dofinansowanie Projektu „EDUKACJA PRZYSZŁOŚCI – WSPARCIE I INNOWACJE DLA STUDENTÓW” wskazanego w Sekcji II. 2.12) niniejszego ogłoszenia o wynikach postępowania i w Sekcji II. 2.15) Ogłoszenia o zamówieniu nr 2026/BZP 00276316/01 z dnia 2026-06-03:
Sprostowanie dotyczy oczywistej niedokładności, której Zamawiający dopuścił się w numerze umowy o dofinansowanie projektu „Edukacja przyszłości – wsparcie i innowacje dla studentów” współfinansowanego ze środków europejskiego funduszu społecznego w ramach programu fundusze europejskie dla rozwoju społecznego, wskazanym w Sekcji II. 2.15) ogłoszenia o zamówieniu 2026/BZP 00276316/01 z dnia 2026-06-03:
JEST: Postępowanie i zamówienie realizowane jest w ramach projektu „Edukacja przyszłości – wsparcie i innowacje dla studentów” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Fundusze
Europejskie dla Rozwoju Społecznego, nr Umowy FERS.03.01 IP.08-0181/24-00
MA BYĆ /POPRAWIA SIĘ NA: Postępowanie i zamówienie realizowane jest w ramach projektu „Edukacja przyszłości – wsparcie i innowacje dla studentów” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego, nr Umowy
FERS.01.05-IP.08-0016/25-00.
Omyłka powstała w wyniku niewłaściwego odzwierciedlenia w dokumentacji zamówienia/ postępowania i w konsekwencji w ogłoszeniu o zamówieniu, rzeczywistej i niemogącej budzić wątpliwości wiedzy o Projekcie „EDUKACJA PRZYSZŁOŚCI – WSPARCIE I INNOWACJE DLA STUDENTÓW” WSPÓŁFINANSOWANEGO ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO W RAMACH PROGRAMU FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU SPOŁECZNEGO, jest obiektywna i bez wątpliwości dostrzegalna w treści dokumentów/ogłoszeń to jest wprost wynika z zestawienia numeru umowy o dofinansowanie ww. Projektu widniejącego w dokumentacji zamówienia/ postępowania i w ogłoszeniu o zamówieniu - z treścią/ oznaczeniem umowy o dofinansowanie ww. Projektu, a więc powstała jedynie z powodu technicznej niedoskonałości, nie ma charakteru merytorycznego i nie wpływa na prawidłowość postępowania i zamówienia publicznego.
2026-07-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy