TRANSPORT DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH Z TERENU GMINY STRZEGOM

Gmina Strzegom

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00321855
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00321855/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-03 10:48
Lokalizacja
Strzegom, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f8f6f7ee-d739-4db9-8e2b-15f357378351
Identyfikator
8842365255
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie transportu drogowegoUsługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

Wykonawcy

1 przyznane

ADAM UCZKURONICŚwidnica, PL · lot 0
302 400 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00321855 z dnia 2026-07-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
TRANSPORT DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH Z TERENU GMINY STRZEGOM

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Strzegom

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718372

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 38

1.5.2.) Miejscowość: Strzegom

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-150

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.7.) Numer telefonu: 748560599

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: strzegom@strzegom.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.strzegom.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1320288

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

TRANSPORT DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH Z TERENU GMINY STRZEGOM

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f8f6f7ee-d739-4db9-8e2b-15f357378351

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00321855

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00038444/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Dowóz uczniów niepełnosprawnych do placówek oświatowych.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00279752

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WIiZP.271.14.2026.AJk

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 302500 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dowóz/odwóz uczniów niepełnosprawnych z terenu gminy Strzegom do placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027 do następujących placówek:
1. Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy ul. Słobódzkiego 28, 58-100 Świdnica,
2. Zespół Szkół Specjalnych ul. Pileckiego 3, 58-100 Świdnica,
3. Ośrodek Szkolno-Wychowawczy ul. Michała Drzymały 13, 58-080 Kąty Wrocławskie.
Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług w zakresie przewozu 7 uczniów niepełnosprawnych taborem samochodowym specjalistycznym przez 10 miesięcy – od dnia 01.09.2026 r. do dnia 30.06.2027 r. Przewóz świadczony będzie codziennie (od poniedziałku do piątku) za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od zajęć, dni świątecznych, ferii letnich i innych dni wolnych ustalonych decyzjami dyrektorów placówek oświatowych zgodnie z harmonogramem szkół. W związku z powyższym ilość dni w poszczególnych miesiącach może ulec zmianie. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany harmonogramu dowozów i odwozów w przypadku zmian organizacji pracy placówek, a w szczególności wynikających ze zmian planu zajęć oraz zmiany miejsca zamieszkania przewożonych uczniów.
Usługi objęte niniejszym zamówieniem mają być świadczone środkami transportu przystosowanymi do przewozu dzieci niepełnosprawnych, w tym na wózkach inwalidzkich, spełniającymi wymogi bezpieczeństwa i Kodeksu drogowego. Przewozy mogą być dokonywane środkami transportu spełniającymi wymagania techniczne określone w przepisach ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2024 r. poz.1251 z późn. zm.) i innych przepisach związanych z przewozem osób. Wykonawca ma dysponować minimum 2 (dwoma) pojazdami umożliwiającymi, każdy z osobna - przewóz 9 (dziewięciu) osób (łącznie z kierowcą), w tym co najmniej 3 osób na wózkach inwalidzkich nieskładanych, które to pojazdy zostały wyprodukowane nie wcześniej niż w 2016 r.
Zakładana ilość kilometrów do wykonania w trakcie trwania umowy to 35 000 km. Szczegółowy opis dojazdów został określony w Specyfikacji Warunków Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 302400,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 302400,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 302400,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: USŁUGI TAXI PRZEWÓZ OSÓB ADAM UCZKURONIC

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8841597590

7.3.3) Ulica: Serbska 70

7.3.4) Miejscowość: Świdnica

7.3.5) Kod pocztowy: 58-100

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 302400,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-01 do 2027-06-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi