Remont nawierzchni dróg wojewódzkich

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W GLIWICACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00321875
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00321875/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-03 10:52
Lokalizacja
Gliwice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dff62093-899a-48ca-91cf-48753c2cb552
Identyfikator
9691181806
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

HUCZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWABoronów, PL · lot 0
270 539,42 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00321875 z dnia 2026-07-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont nawierzchni dróg wojewódzkich

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W GLIWICACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276289653

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zygmunta Starego 17

1.5.2.) Miejscowość: Gliwice

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-100

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdpgliwice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdpgliwice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-dff62093-899a-48ca-91cf-48753c2cb552

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


administrowanie drogami publicznymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont nawierzchni dróg wojewódzkich

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dff62093-899a-48ca-91cf-48753c2cb552

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00321875

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00050276/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.19 Remont nawierzchni dróg wojewódzkich

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00263743

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDP/DI/3422/2/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontów nawierzchni jezdni dróg wojewódzkich Nr 919 i Nr 921 zlokalizowanych na terenie powiatu gliwickiego zgodnie z załączonymi specyfikacjami technicznymi (SST załącznik nr 3 do umowy) oraz opisem technologii wykonania remontów (załącznik nr 2 do umowy). Dokumenty powyższe definiują również przedmiot zamówienia, jego charakterystykę, sposób wykonania jak również wymagania jakościowe co do elementów składających się na przedmiot zamówienia.
2. Przekazanie placu budowy nastąpi w terminie do 3 dni roboczych od dnia podpisania Umowy, podczas którego Zamawiający wskaże Wykonawcy konkretne miejsca na których będzie realizowane zamówienie wraz z zakresem.
3. Szczegółowy zakres prac został przedstawiony w załączniku Nr 3A do SWZ.

4. Szacunkowa ilość powierzchni łącznie do wyremontowania na powyższych drogach:

1) w zakresie remontu nawierzchni asfaltobetonowej gr. 5 cm
- przy powierzchni łat od 5m2 do 20 m2 - 22,93 m2
- przy powierzchni łat powyżej 20 m2 - 2803,08 m2
2) regulacja urządzeń – 20 szt. (5 szt. studni, 15 szt. krat wpustów ulicznych)

5. W trakcie realizacji robót nie dopuszcza się pozostawiania w nawierzchni odkrytych miejsc na okres nocny. Nawierzchnia, która zostanie sfrezowana bądź wykuta w miejscach zaznaczonych uszkodzeń, winna być wypełniona masą w tym samym dniu.
6. Do wykonania robót Wykonawca użyje materiałów odpowiadających warunkom technicznym określonym w specyfikacjach technicznych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 270539,42 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 637983,58 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 270539,42 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HUCZ spółkam z ograniczoną odpowiedzialnością, sp.k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5751885237

7.3.4) Miejscowość: Boronów

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 270539,42 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

2026-07-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane