Budowa budynku – podwójna kancelaria Leśnictw Cybowo i Mąkowary w technologii kontenerowej wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną

Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Kalisz Pomorski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00321883
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00321883/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-03 10:53
Lokalizacja
Kalisz Pomorski, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-54e11032-e4f5-4671-a37b-24bcebab4eb8
Identyfikator
6740005204
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)Roboty budowlaneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00321883 z dnia 2026-07-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynku – podwójna kancelaria Leśnictw Cybowo i Mąkowary
w technologii kontenerowej wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Kalisz Pomorski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330044080

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. prof. Leona Mroczkiewicza 1

1.5.2.) Miejscowość: Kalisz Pomorski

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-540

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.) Numer telefonu: +48 94 361 62 73

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kalisz@pila.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://kaliszpomorski.pila.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.pila.lasy.gov.pl/pn/lasy/demand/293616/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


leśnictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa budynku – podwójna kancelaria Leśnictw Cybowo i Mąkowary
w technologii kontenerowej wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-54e11032-e4f5-4671-a37b-24bcebab4eb8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00321883

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00527492/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa podwójnej kancelarii Leśnictw Mąkowary i Cybowo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00281380

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.2.3.2026_21

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót polegających na „Budowie budynku – podwójnej kancelarii Leśnictw Cybowo i Mąkowary w technologii kontenerowej wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną”.
Inwestycja zlokalizowana jest na działce nr 487/13, obręb ewidencyjny 0008 Kalisz Pomorski, miejscowość Kalisz Pomorski. Budowa realizowana zgodnie z zarządzeniem nr 65 Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych z dnia 23 lipca 2025 roku w sprawie pilotażowego standardu samodzielnych kancelarii leśnictw dla Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Pile.
Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
-opracowanie kompletnej dokumentacji warsztatowej dla poszczególnych kontenerów budynku podwójnej kancelarii w technologii kontenerowej oraz przekazanie jej do akceptacji Zamawiającemu w ciągu 7 dni od zawarcia umowy,
-budowę budynku podwójnej kancelarii w technologii kontenerowej,
- wykonanie zagospodarowania terenu,
-wykonanie niezbędnej infrastruktury technicznej.
Roboty budowlane prowadzone będą zgodnie z dokumentacją projektową oraz Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiOR), w obrębie ewidencyjnym 0008 Kalisz Pomorski.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44000000-0 - Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostaje unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp,
ponieważ cena oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający
zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a zamawiający nie może
zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 750000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 997158,12 PLN

2026-07-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane