Opracowanie dokumentacji projektowych dla dróg powiatowych
POWIATOWY ZARZĄD DRÓG PUBLICZNYCH W RADOMIU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00321939
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00321939/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-03 11:02
- Lokalizacja
- Radom, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-71850f49-21f4-425a-bb45-38e892671cf3
- Identyfikator
- 9482242113
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00321939 z dnia 2026-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowych dla dróg powiatowych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG PUBLICZNYCH W RADOMIU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 672007987
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Graniczna 24
1.5.2.) Miejscowość: Radom
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pzdp.radom.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pzd-radom.finn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-71850f49-21f4-425a-bb45-38e892671cf31.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami powiatowymi na terenie powiatu radomskiego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowych dla dróg powiatowych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-71850f49-21f4-425a-bb45-38e892671cf3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00321939
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00042223/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Opracowanie dokumentacji projektowej na rozbudowę drogi powiatowej nr 3527W Antoniówka - Groszowice - Piotrowice, odcinek długości ok. 900 m
1.3.4 Opracowanie dokumentacji projektowej na rozbudowę drogi powiatowej nr 3540W Parznice - Skaryszew od ronda w miejscowości Parznice do ronda w miejscowości Gębarzów, odcinek długości ok. 3,6 km
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00302077
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZD.I.261.12.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 430894,31 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1: Opracowanie dokumentacji projektowej na rozbudowę drogi powiatowej nr 3527W Antoniówka – Groszowice – Piotrowice.Przedmiotem Części 1 zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej na rozbudowę drogi powiatowej nr 3527W Antoniówka – Groszowice – Piotrowice, na odcinku długości ok. 1,0 km od przejazdu kolejowego do skrzyżowania z drogą gminną 350505W, w tym zaprojektowanie chodnika.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia określony został w:
- Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiącym Tom III SWZ,
- Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Tom II SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71354000-4 - Usługi sporządzania map
71354300-7 - Usługi badań katastralnych
71355000-1 - Usługi pomiarowe
4.5.5.) Wartość części: 146341,46 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2: Opracowanie dokumentacji projektowej na rozbudowę drogi powiatowej nr 3540W Parznice – Skaryszew od ronda w miejscowości Parznice do ronda w miejscowości Gębarzów.Przedmiotem Części 2 zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej na rozbudowę drogi powiatowej nr 3540W Parznice – Skaryszew od ronda w miejscowości Parznice do ronda w miejscowości Gębarzów, na odcinku długości ok. 3,5 km od ronda w miejscowości Parznice do ronda w miejscowości Gębarzów, w tym zaprojektowanie ścieżki pieszo – rowerowej lub ścieżki rowerowej na całym odcinku objętym zadaniem.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia określony został w:
- Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiącym Tom III SWZ,
- Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Tom II SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71354000-4 - Usługi sporządzania map
71354300-7 - Usługi badań katastralnych
71355000-1 - Usługi pomiarowe
4.5.5.) Wartość części: 284552,85 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyznaczonym terminie nie złożono żadnej oferty, wobec czego Zamawiający unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, zgodnie z którym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Zgodnie z art. 259 ustawy Pzp jeżeli zamawiający dopuścił możliwość składania ofert częściowych, do unieważnienia w części postępowania o udzielenie zamówienia stosuje się przepisy art. 255-258 ustawy.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
| 2026-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |