056/2026 WYKONANIE ROBÓT TOWARZYSZĄCYCH ZWIĄZANYCH Z REMONTEM INFRASTRUKTURY TOROWEJ NA TERENIE MIASTA BYDGOSZCZY
MIEJSKIE ZAKŁADY KOMUNIKACYJNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00321944
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00321944/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-03 11:04
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a1c8e0e5-e943-42ab-8b17-d62f4c02e809
- Identyfikator
- 5540314041
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00321944 z dnia 2026-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
056/2026 WYKONANIE ROBÓT TOWARZYSZĄCYCH ZWIĄZANYCH Z REMONTEM INFRASTRUKTURY TOROWEJ NA TERENIE MIASTA BYDGOSZCZY
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKIE ZAKŁADY KOMUNIKACYJNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 091605784
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Inowrocławska 11
1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 85-153
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.publiczne@mzk.bydgoszcz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mzk.bydgoszcz.pl/przetargi
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13004691.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Usługi komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
056/2026 WYKONANIE ROBÓT TOWARZYSZĄCYCH ZWIĄZANYCH Z REMONTEM INFRASTRUKTURY TOROWEJ NA TERENIE MIASTA BYDGOSZCZY2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a1c8e0e5-e943-42ab-8b17-d62f4c02e809
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00321944
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00215378
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 056/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu robót towarzyszących związanych z remontem infrastruktury torowej na ul. Gdańskiej w Bydgoszczy, w szczególności obejmujące rozbiórkę i wywóz odpadów powstałych w trakcie robót torowych, a następnie wykonanie podbudowy i zasypek z tłucznia kolejowego na odcinkach torowiska o długości:
1) Odcinek I – 300 mtp,
2) Odcinek II – 1220 mtp,
3) Odcinek III – 782 mtp.
Roboty budowlane na każdym odcinku torowiska zostaną wykonane w dwóch Etapach:
Etap I - rozbiórka, wywóz odpadów powstałych w trakcie remontu infrastruktury torowej na ul. Gdańskiej w Bydgoszczy oraz wykonanie podbudowy z tłucznia kolejowego;
Etap II - wykonanie zasypki z tłucznia oraz bieżące uzupełnianie ubytków tłucznia w miejscach wskazanych przez Zamawiającego podczas prac związanych z regulacją i podbijaniem torów.
Zakres i wielkość robót objętych zamówieniem podstawowym oraz prawem opcji, które Zamawiający przewiduje do wykonania w całym okresie realizacji zamówienia oraz dodatkowe wymagania stawiane Wykonawcy w celu należytego wykonania robót będące przedmiotem niniejszego postępowania zostały określone w załącznikach:
- załącznik 1 do SWZ (Formularz ofertowy),
- załącznik 1A do SWZ (Kosztorys ofertowy),
- załącznik 2 do SWZ (Wzór umowy).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3385496,34 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3385496,34 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3385496,34 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Eko-Odzysk Surowców Wtórnych Bogumiła Szmańda
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5571228621
7.3.3) Ulica: ul. Sportowa 7/27
7.3.4) Miejscowość: Janikowo
7.3.5) Kod pocztowy: 88-160
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3385496,34 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Cena brutto oferty łącznie z opcją: 3 385 496,34 zł, w tym:- cena brutto za wykonanie zamówienia podstawowego: 3 120 557,64 zł,
- cena brutto za wykonanie zamówienia wynikającego z opcji: 264 938,70 zł.
| 2026-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |