„Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej w ramach projektu pn.: UTWORZENIE BRANŻOWEGO CENTRUM UMIEJĘTNOŚCI W DZIEDZINIE TURYSTYKA”

Powiat Drawski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00322003
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00322003/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-03 11:16
Lokalizacja
Drawsko Pomorskie, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1ca48b85-46a4-4acf-800f-6314f25df392
Identyfikator
2530305547
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Słoneczne moduły fotoelektryczneInstalacje słoneczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychPokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych

Wykonawcy

1 przyznane

LINK ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJanki, PL · lot 0
104 058 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00322003 z dnia 2026-07-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej w ramach projektu pn.: UTWORZENIE BRANŻOWEGO CENTRUM UMIEJĘTNOŚCI W DZIEDZINIE TURYSTYKA”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Drawski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920765

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Elizy Orzeszkowej 3

1.5.2.) Miejscowość: Drawsko Pomorskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-500

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: powiatdrawski@powiatdrawski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatdrawski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1ca48b85-46a4-4acf-800f-6314f25df392

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej w ramach projektu pn.: UTWORZENIE BRANŻOWEGO CENTRUM UMIEJĘTNOŚCI W DZIEDZINIE TURYSTYKA”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1ca48b85-46a4-4acf-800f-6314f25df392

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00322003

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00035233/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Branżowe Centrum Umiejętności przy ZS Czaplinek – etap II

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Inwestycja realizowana jest w ramach projektu pn.: „Branżowe Centrum Umiejętności (BCU) w dziedzinie TURYSTYKA", w ramach konkursu „Utworzenie i wsparcie funkcjonowania 120 branżowych centrów umiejętności (BCU), realizujących koncepcję centrów doskonałości zawodowej (CoVEs)" realizowanego ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00277172

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.6.2026.AG

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na dostawie i montażu instalacji fotowoltaicznej w ramach projektu pn.: „UTWORZENIE BRANŻOWEGO CENTRUM UMIEJĘTNOŚCI W DZIEDZINIE TURYSTYKA”, (dalej: BCU).

2. Roboty budowlane obejmują wykonanie dwóch instalacji fotowoltaicznych na dachu sali sportowej Zespołu Szkół w Czaplinku (78-550), przy ulicy Grunwaldzkiej 1: o mocy 23,94 kW - 36 sztuk modułów, każdy o mocy 665 W oraz o mocy 7,98 kW - 12 szt. modułów, każdy o mocy 665 W.

3. Zakres robót budowlanych obejmuje wykonanie:
1) montaż konstrukcji pod moduły PV,
2) montaż modułów PV na konstrukcji,
3) montaż falowników,
4) montaż optymalizatorów,
5) montaż na dachu budynku wyłączników przeciwpożarowych DC,
6) ułożenie tras kablowych i kabli od modułów PV do rozdzielnicy elektrycznej,
7) modernizacja rozdzielnicy elektrycznej,
8) montaż rozdzielnic PV (strona AC i DC),
9) instalacja ochrony przepięciowej
10) wykonanie prób instalacji oraz sprawdzenie prawidłowego działania
11) aparatury, uruchomienie układu i regulacje,
12) szkolenie z obsługi.

4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia opisany został w załączniku nr 1 do SWZ oraz pomocniczo w przedmiarze robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09332000-5 - Instalacje słoneczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45261215-4 - Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 103320,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 171831,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 104058,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Link Energy Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5342609391

7.3.3) Ulica: Przytulna 1,

7.3.4) Miejscowość: Janki

7.3.5) Kod pocztowy: 05-090

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 104058,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

termin realizacji 2 miesiące = 8 tygodni
2026-07-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane