Organizacja turnusu leczniczo - rehabilitacyjnego dla seniorów zamieszkujących na terenie Gminy Grębocice

Gmina Grębocice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00322075
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00322075/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-03 11:27
Lokalizacja
Grębocice, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1097316d-357e-4338-8ffd-205bfadb2660
Identyfikator
6922257472
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi rehabilitacyjneUsługi w zakresie ośrodków i domów wypoczynkowychUsługi biur podróży i podobneUsługi dodatkowe i pomocnicze w zakresie transportu, usługi biur podróży

Wykonawcy

1 przyznane

INSTYTUT ZDROWIA KORAL-LIVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKołobrzeg, PL · lot 0
240 900 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00322075 z dnia 2026-07-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Organizacja turnusu leczniczo - rehabilitacyjnego dla seniorów zamieszkujących na terenie Gminy Grębocice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Grębocice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647601

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Głogowska 3

1.5.2.) Miejscowość: Grębocice

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-150

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.) Numer telefonu: 768325304

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: fundusze@grebocice.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.grebocice.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminagrebocice.ezamawiajacy.pl/pn/GREBOCICE/demand/295923/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Organizacja turnusu leczniczo - rehabilitacyjnego dla seniorów zamieszkujących na terenie Gminy Grębocice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1097316d-357e-4338-8ffd-205bfadb2660

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00322075

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00278513/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.16.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 188791,5 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Organizacja turnusu leczniczo - rehabilitacyjnego dla seniorów zamieszkujących na terenie Gminy Grębocice
Organizacja 14-dniowego turnusu leczniczo-rehabilitacyjnego dla ok. 50 seniorów (kobiety i mężczyźni powyżej 55 r. ż.) w miesiącach wrzesień-październik 2026 r. Uczestnicy turnusu będą posiadać orzeczenie o stopniu niepełnosprawności lub informację o przebyciu choroby covid-19, bądź o chorobie przewlekłej. Przewiduje się uczestnictwo osób z następującymi symbolami przyczyny niepełnosprawności:(01-U), (02-P), (03-L), (04-O),(05-R), (06-E), (07-S), (09-M), (10-N), (11-I).
Ośrodek powinien być usytuowany nad polskim morzem oraz spełniać warunki określone w przepisach dot. turnusów rehabilitacyjnych. Należy zaplanować dla każdego uczestnika turnusu min. 20 indywidualnych zabiegów rehabilitacyjnych. Przed skierowaniem na zabiegi należy zapewnić konsultację medyczną. Ośrodek winien oferować minimum 10 różnorodnych zabiegów.
Maksymalna odległość proponowanego obiektu noclegowo-wypoczynkowego od morza – mierzona najkrótszym ogólnodostępnym ciągiem pieszym od granicy działki, na której usytuowany jest obiekt do wejścia na plażę nie może przekroczyć 500 m.
Zamawiający wymaga aby budynki zaproponowane do realizacji zamówienia, które posiadają więcej jak 4 kondygnacje były wyposażone w windę osobową. Obiekt winien posiadać własną kuchnię i stołówkę, basen, saunę i jacuzzi. Organizator obiektu zapewni bezpłatnie uczestnikom turnusu: kije do nordic walking, parawany i leżaki. Organizator zapewni uczestnikom turnusu 3 posiłki dziennie (śniadania i kolacje w formie bufetu, obiad serwowany do stolika lub w formie bufetu). Pobyt rozpoczyna się obiadem w pierwszym dniu, a zakończy śniadaniem w ostatnim dniu turnusu. Każdy uczestnik otrzyma dodatkowo suchy prowiant na czas podróży powrotnej.
Zakwaterowanie:
W pokojach 2 os. wyposażonych w pełen węzeł higieniczno-sanitarny z bieżącą zimną i ciepłą wodą przez całą dobę. Należy zabezpieczyć dodatkowy pokój dwuosobowy (wykluczający konieczność zakwaterowania osób różnych płci w pokoju).W wyposażeniu pokoju wymagane są: jednoosobowe łóżka o wymiarach minimalnych 80x180 cm, stolik nocny lub półka przy każdym miejscu do spania, szafa garderobiana lub zabudowana wnęka na ubrania, minimum 3 wieszaki na osobę, stolik lub biurko z minimum 1 krzesłem oraz lustro. Nie dopuszcza się łóżek piętrowych, składanych i polowych. Wszystkie elementy wymaganego wyposażenia powinny być sprawne i spełniać funkcje zgodnie z ich przeznaczeniem przez cały czas trwania turnusu.
Na wyposażeniu pokoi musi być: TV, czajnik elektryczny, suszarka do włosów, komplet ręczników kąpielowych.
Organizator zapewni uczestnikom turnusu co najmniej: codzienną gimnastykę grupową dla chętnych; 1 x wieczorek powitalny z zabawami towarzyskimi i konkursami; 1 x ognisko z pieczeniem kiełbasek, 2 x wieczorek taneczny (minimum 1 raz przy muzyce na żywo).
Wycieczka autokarowa
Organizator zapewni uczestnikom turnusu jedną wycieczkę autokarową jednodniową krajoznawczą z przewodnikiem w odległości do 100 km od obiektu zakwaterowania. Wycieczka musi się odbyć poza miejscowość, w której odbywa się pobyt. Program wycieczki powinien obejmować co najmniej 3 atrakcje, np. wstęp do obiektów zabytkowych, sakralnych, technicznych, przyrodniczych, rejs statkiem, zwiedzanie skansenu.
Transport:
Wykonawca przetransportuje uczestników turnusu z miejscowości Grębocice do miejsca realizacji zadania i z powrotem. W przypadku zgłoszenia przez Zamawiającego takiej potrzeby, Wykonawca zapewni autokar przystosowany do przewozu osób z ograniczoną mobilnością, w tym osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.
Ubezpieczenie:
Wykonawca ubezpieczy uczestników na co najmniej 15 000,00 zł na osobę, od następstw nieszczęśliwych wypadków w trakcie przejazdów i pobytu.Przed oceną ofert i wyborem najkorzystniejszej oferty Zamawiający zastrzega sobie prawo do dokonania oględzin obiektów służących wykonaniu zamówienia celem potwierdzenia zgodności oferty z wymaganiami Zamawiającego. Brak zgodności będzie stanowił podstawę odrzucenia oferty zgodnie z art. 226 ust 1 pkt 5

4.5.3.) Główny kod CPV: 85312500-4 - Usługi rehabilitacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55240000-4 - Usługi w zakresie ośrodków i domów wypoczynkowych

63510000-7 - Usługi biur podróży i podobne

63000000-9 - Usługi dodatkowe i pomocnicze w zakresie transportu, usługi biur podróży

85312500-4 - Usługi rehabilitacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 1

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 240900 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 240900 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 240900 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INSTYTUT ZDROWIA KORAL-LIVE Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 671 000 05 67

7.3.3) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 12

7.3.4) Miejscowość: Kołobrzeg

7.3.5) Kod pocztowy: 78-100

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 240900 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

2026-07-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane