Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 1378T Stąporków-Mniów-Ruda Strawczyńska w m. Grzymałków, ul. Świętokrzyska na odcinku od sklepu Lewiatan do skrzyżowania z drogą gminną - ul. Majowa
Powiat Kielecki - Powiatowy Zarząd Dróg w Kielcach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00322121
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00322121/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-03 11:37
- Lokalizacja
- Kielce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e8c7da78-02aa-4335-ae31-e6965d4c24cf
- Identyfikator
- 9591645790
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00322121 z dnia 2026-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 1378T Stąporków-Mniów-Ruda Strawczyńska w m. Grzymałków, ul. Świętokrzyska
na odcinku od sklepu Lewiatan do skrzyżowania z drogą gminną -
ul. Majowa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Kielecki - Powiatowy Zarząd Dróg w Kielcach
1.3.) Oddział zamawiającego: ul. Wrzosowa 44, 25-211 Kielce
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291087120
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wrzosowa 44
1.5.2.) Miejscowość: Kielce
1.5.3.) Kod pocztowy: 25-211
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@pzdkielce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pzdkielce.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pzdkielce.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 1378T Stąporków-Mniów-Ruda Strawczyńska w m. Grzymałków, ul. Świętokrzyskana odcinku od sklepu Lewiatan do skrzyżowania z drogą gminną -
ul. Majowa
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e8c7da78-02aa-4335-ae31-e6965d4c24cf
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00322121
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041479/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.17 Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 1378T Stąporków-Mniów-Ruda Strawczyńska w m. Grzymałków, ul. Świętokrzyska na odcinku od sklepu Lewiatan do skrzyżowania z drogą gminną – ul. Majowa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00252945
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZD.26.19.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 367410,13 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 1378T Stąporków-Mniów-Ruda Strawczyńska w miejscowości Grzymałków (ul. Świętokrzyska) na odcinku od sklepu Lewiatan do skrzyżowania z drogą gminną - ul. Majowa t.j.
od km: 22+741 do km: 22+960, o łącznej długości 219 m.
Zadanie realizowane jest na podstawie Dokumentacji Projektowej p.n.:
„Przebudowa drogi powiatowej nr 1378T w km od 22+741,00 do km 22+960,00 polegająca na budowie chodnika”
Zakres robót obejmuje między innymi:
- Roboty przygotowawcze,
- Roboty rozbiórkowe,
- Roboty ziemne – wykonanie wykopów i nasypów,
- Budowa prawostronnego chodnika,
- Budowa zjazdów zwykłych z kostki betonowej,
- Likwidacja i przebudowa rowów odwadniających,
- Wykonanie cieku przykrawężnikowego z dwóch rzędów kostki
na całym projektowanym odcinku,
- Wykonanie wpustów deszczowych,
- Wykonanie rowu krytego,
- Oznakowanie drogi,
- Humusowanie i obsianie trawą.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 294071,48 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 770764,62 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 294071,48 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAKŁAD BUDOWLANO DROGOWY MARCIN SŁOMA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6562179711
7.3.3) Ulica: Miąsowa 37
7.3.4) Miejscowość: Miąsowa
7.3.5) Kod pocztowy: 28-305
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 294071,48 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |