Usługa ubezpieczeniowa ryzyk komunikacyjnych dla pojazdów Zespołu Składnic Lasów Państwowych w Stargardzie

ZESPÓŁ SKŁADNIC LASÓW PAŃSTWOWYCH W STARGARDZIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00322164
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00322164/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-03 11:43
Lokalizacja
Stargard, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0018435f-0990-4074-8aa8-521bb86856e7
Identyfikator
8540016084
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi ubezpieczenioweUsługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznychUsługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnejUsługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadkówUsługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnejUsługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utratyUsługi ubezpieczenia od ogniaUsługi ubezpieczenia od skutków żywiołów

Wykonawcy

1 przyznane

POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot 0
110 119,86 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00322164 z dnia 2026-07-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa ubezpieczeniowa ryzyk komunikacyjnych dla pojazdów Zespołu Składnic Lasów Państwowych w Stargardzie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SKŁADNIC LASÓW PAŃSTWOWYCH W STARGARDZIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 810539491

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 119

1.5.2.) Miejscowość: Stargard

1.5.3.) Kod pocztowy: 73-110

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zsstargard@szczecin.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zslpstargard.szczecin.lasy.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0018435f-0990-4074-8aa8-521bb86856e7

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa ubezpieczeniowa ryzyk komunikacyjnych dla pojazdów Zespołu Składnic Lasów Państwowych w Stargardzie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0018435f-0990-4074-8aa8-521bb86856e7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00322164

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00225837/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Usługa ubezpieczenia ryzyk komunikacyjnych dla pojazdów i maszyn Zespołu Składnic Lasów Państwowych w Stargardzie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00283689

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DT.270.2.5.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa ubezpieczenia ryzyk komunikacyjnych Zespołu Składnic Lasów Państwowych w Stargardzie w zakresie:
Obowiązkowe ubezpieczenie OC posiadaczy pojazdów mechanicznych
Dobrowolne ubezpieczenie auto-casco z ryzykiem kradzieży
Dobrowolne ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów pojazdu mechanicznego
Dobrowolne ubezpieczenie assistance

4.5.3.) Główny kod CPV: 66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

66514110-0 - Usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych

66516100-1 - Usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej

66512100-3 - Usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków

66516000-0 - Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej

66515000-3 - Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty

66515100-4 - Usługi ubezpieczenia od ognia

66515400-7 - Usługi ubezpieczenia od skutków żywiołów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 102933,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 122233,72 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 110119,86 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Powszechny Zakład Ubezpieczeń SA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5260251049

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 110119,86 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2028-07-02
2026-07-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi