Przeprowadzenie badania empirycznego pod roboczym tytułem „Szanse, bariery i ograniczenia rozwoju ekonomii społecznej w województwie zachodniopomorskim”
WOJEWÓDZTWO ZACHODNIOPOMORSKIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00322217
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00322217/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-03 11:52
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3132667d-f012-4cf6-947e-20690a455e69
- Identyfikator
- 8512871498
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi analizy danychUsługi badawczeProjekt i realizacja badań oraz rozwójUsługi statystycne
Wykonawcy
2 przyznane
MARZENA SOCHAŃSKA-KAWIECKAŻyrardów, PL · lot 0
44 000 PLNOPENFIELD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOpole, PL · lot 1
48 085,93 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00322217 z dnia 2026-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przeprowadzenie badania empirycznego pod roboczym tytułem „Szanse, bariery i ograniczenia rozwoju ekonomii społecznej w województwie zachodniopomorskim”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZTWO ZACHODNIOPOMORSKIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811683876
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 40
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 70-421
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.7.) Numer telefonu: +48 91 454 28 37
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publicze@wzp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wzp.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.zp.wzp.pl/pn/UMWZ/demand/275217/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przeprowadzenie badania empirycznego pod roboczym tytułem „Szanse, bariery i ograniczenia rozwoju ekonomii społecznej w województwie zachodniopomorskim”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3132667d-f012-4cf6-947e-20690a455e69
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00322217
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041536/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.67 Badanie ROPS w ramach projektu Koordynacja polityki społecznej na Pomorzu Zachodnim (2 części)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Numer projektu: FERS.04.13-IP.06-0010/232.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00169957/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WOiRZL.II.272.8.2026.PB
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 291554,96 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 128953,33 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1: Badanie podmiotów ekonomii społecznej w województwie zachodniopomorskim1. Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie badania empirycznego pod roboczym tytułem „Szanse, bariery i ograniczenia rozwoju ekonomii społecznej w województwie zachodniopomorskim”.
2. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie Części:
1) Część 1: Badanie podmiotów ekonomii społecznej w województwie zachodniopomorskim;
2) Część 2: Badanie jednostek samorządu terytorialnego województwa zachodniopomorskiego.
3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (dalej: „OPZ”) oraz Wzory Umów, stanowiące odpowiednio Załącznik nr 1 do SWZ oraz Załączniki nr 9a i 9b do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 72316000-3 - Usługi analizy danych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
72316000-3 - Usługi analizy danych
73110000-6 - Usługi badawcze
73300000-5 - Projekt i realizacja badań oraz rozwój
79330000-6 - Usługi statystycne
4.5.5.) Wartość części: 64800 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2: Badanie jednostek samorządu terytorialnego województwa zachodniopomorskiego.1. Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie badania empirycznego pod roboczym tytułem „Szanse, bariery i ograniczenia rozwoju ekonomii społecznej w województwie zachodniopomorskim”.
2. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie Części:
1) Część 1: Badanie podmiotów ekonomii społecznej w województwie zachodniopomorskim;
2) Część 2: Badanie jednostek samorządu terytorialnego województwa zachodniopomorskiego.
3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (dalej: „OPZ”) oraz Wzory Umów, stanowiące odpowiednio Załącznik nr 1 do SWZ oraz Załączniki nr 9a i 9b do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 72316000-3 - Usługi analizy danych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
72316000-3 - Usługi analizy danych
73110000-6 - Usługi badawcze
73300000-5 - Projekt i realizacja badań oraz rozwój
79330000-6 - Usługi statystycne
4.5.5.) Wartość części: 64053,33 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 41600 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 50000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 44000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Badania Społeczne Marzena Sochańska-Kawiecka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 838 112 74 85
7.3.3) Ulica: ul. Leszno 22b
7.3.4) Miejscowość: Żyrardów
7.3.5) Kod pocztowy: 96-300
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 44000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 105 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 33000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 50000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 48085,93 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Openfield sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 754 306 83 94
7.3.3) Ulica: Tadeusza Kościuszki 29/4
7.3.4) Miejscowość: Opole
7.3.5) Kod pocztowy: 45-057
7.3.6.) Województwo: opolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 48085,93 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 105 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |