„Rozbudowa drogi powiatowej Nr 4415W na odcinku Leszczydół Stary - Leszczydół Działki - Leszczydół Podwielątki – Wielątki - Etap II”.
POWIAT WYSZKOWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00322224
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00322224/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-03 11:53
- Lokalizacja
- Wyszków, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8ee273a3-576a-4277-b9fa-2134726e3014
- Identyfikator
- 7621886920
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00322224 z dnia 2026-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rozbudowa drogi powiatowej Nr 4415W na odcinku Leszczydół Stary - Leszczydół Działki - Leszczydół Podwielątki – Wielątki - Etap II”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT WYSZKOWSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668829
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Róż 2
1.5.2.) Miejscowość: Wyszków
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-200
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: 29 743 59 35
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat-wyszkowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-wyszkowski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiat-wyszkowski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Rozbudowa drogi powiatowej Nr 4415W na odcinku Leszczydół Stary - Leszczydół Działki - Leszczydół Podwielątki – Wielątki - Etap II”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8ee273a3-576a-4277-b9fa-2134726e3014
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00322224
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00073912/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 „Rozbudowa drogi powiatowej Nr 4415W na odcinku Leszczydół Stary - Leszczydół Działki - Leszczydół Podwielątki – Wielątki - Etap II”.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00250238
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZ.272.19.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 4037504,45 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiot zamówienia stanowi:
„Rozbudowa drogi powiatowej Nr 4415W na odcinku Leszczydół Stary - Leszczydół Działki - Leszczydół Podwielątki – Wielątki - Etap II”
Realizację przedmiotu zamówienia przewiduje się z dofinansowaniem ze środków
„Instrumentu wsparcia inwestycji samorządowych – Mazowsze Pomaga”
2) Przedmiotem niniejszego zamówienia jest rozbudowa drogi powiatowej nr 4415W w miejscowości Leszczydół Podwielątki na odcinku o długości 1 016,78 mb (od km 1+148,00 do km 2+164,78 - wg kilometraża dokumentacji projektowej),
w zakresie robót branży drogowej, energetycznej, sanitarnej i telekomunikacyjnej.
W ramach inwestycji stanowiącej przedmiot zamówienia przewidziano:
• budowę jezdni (poszerzenie jezdni o nawierzchni bitumicznej z asfaltobetonu do szer. 6,0 m);
• budowę poboczy z kruszywa,
• budowę zjazdów publicznych,
• budowę zjazdów indywidualnych,
• budowę chodnika,
• budowę ścieżki pieszo-rowerowej,
• budowę przepustów pod koroną drogi,
• budowę przepustów pod zjazdami.
a także:
• przebudowę kolizji z siecią energetyczną,
• przebudowę kolizji z siecią wodociągową,
• przebudowę kolizji z siecią telekomunikacyjną.
3) Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
Roboty branży drogowej, w tym:
- roboty przygotowawcze i rozbiórkowe (w tym m.in. roboty pomiarowe, ścinanie drzew i krzewów i COR )
- roboty ziemne
- podbudowy
- nawierzchnie
- elementy odwodnienia
- elementy ulic
- roboty wykończeniowe
- elementy stałej organizacji ruchu
Roboty branży elektroenergetycznej, w tym:
- prace budowlano-montażowe
- demontaże (elementy linii NN)
- oświetlenie uliczne – budowa
- demontaże (elementy linii oświetlenia ulicznego)
Roboty branży sanitarnej, w tym:
- sieć wodociągowa PE
- roboty drogowe
- odwodnienie wykopów na czas prowadzenia robót
Roboty branży telekomunikacyjnej, w tym:
- kable doziemne
- przebudowa słupków i szaf kablowych - przestawienie
- obiekty ochronne
Inne roboty, prace, czynności i obowiązki wynikające z projektu Umowy/Istotnych Postanowień Umowy, których koszt Wykonawca zobowiązany jest uwzględnić w cenie ofertowej.
UWAGA:
Zamawiający informuje, że materiały pochodzące z robót rozbiórkowych i demontażowych to odpady, z którymi Wykonawca zobowiązany jest postępować zgodnie z postanowieniami § 11 ust. 2 pkt 14) i 15) projektu Umowy/Istotnych Postanowień Umowy,
Roboty wchodzące w zakres przedmiotu zamówienia będą wykonywane na podstawie dokumentacji projektowej zatwierdzonej decyzją Starosty Powiatu Wyszkowskiego nr 4/2023 z dn. 14.04.2023r. (znak: AB.7011.1216.2022.AL) o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID) pn.: „Rozbudowa drogi powiatowej nr 4415W w miejscowości Leszczydół-Podwielątki, gmina Wyszków oraz Wielątki, gmina Rząśnik”,
oraz na podstawie rysunków wykonawczych pt. „Przekrój normalny zamienny” z 03.2026r.
4) Wspólny Słownik Zamówień:
45000000-7 Roboty budowlane
45233120-6 Roboty w zakresie budowy dróg
45231000-5 Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
5) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego
w zakresie realizacji i odbioru określają załączniki do SWZ
a) Przedmiar robót,
b) Dokumentacja projektowa,
c) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiOR)
i szczegółowe specyfikacje techniczne (SST),
d) Istotne Postanowienia Umowy.
Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
6) Gwarancja i rękojmia
Wymagany okres gwarancji i rękojmi na wykonany przedmiot umowy – określony jako kryterium oceny ofert (min. okres gwarancji wynosi 48 miesięcy).
7) Rodzaj wynagrodzenia za wykonany przedmiot zamówienia
kosztorysowe
8) Obowiązki Wykonawcy
Zgodnie z postanowieniami IPU/projektu Umowy
9) Zasady realizacji przedmiotu zamówienia
Zgodnie z postanowieniami IPU/projektu Umowy
10) Warunki rozliczenia za wykonanie przedmiotu zamówienia
Zgodnie z postanowieniami IPU/projektu Umowy
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4444444,44 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4444444,44 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5470198,93 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Drogi i Mosty Jan Kaczmarczyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5680001394
7.3.3) Ulica: Kacice 76
7.3.4) Miejscowość: Pułtusk
7.3.5) Kod pocztowy: 06-100
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
1) roboty branży teletechnicznej – podwykonawca nieznany na etapie podpisania umowy,
2) roboty branży sanitarnej – podwykonawca nieznany na etapie podpisania umowy,
3) roboty branży elektroenergetycznej – podwykonawca nieznany na etapie podpisania umowy.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4444444,44 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-11-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |