Wykonanie robót budowlanych polegających na zabudowie rowów pod wykonanie chodnika dla pieszych w ramach dwóch zadań inwestycyjnych
Powiatowy Zarząd Dróg w Jaśle
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00322314
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00322314/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-03 12:09
- Lokalizacja
- Jasło, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-de6001e1-b0de-4020-ab76-a0cbbf3cd1bd
- Identyfikator
- 6851955877
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty odwadniająceRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty drogoweRoboty budowlane w zakresie kanałów ściekowychPrzygotowanie terenu pod budowę
Wykonawcy
2 przyznane
JAN GUMIENNYOsiek Jasielski, PL · lot 0
157 991,94 PLNJAN GUMIENNYOsiek Jasielski, PL · lot 1
298 704,58 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00322314 z dnia 2026-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych polegających na zabudowie rowów pod wykonanie chodnika dla pieszych w ramach dwóch zadań inwestycyjnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Jaśle
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370446723
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 18
1.5.2.) Miejscowość: Jasło
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-200
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pzd.powiat.jaslo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzd.powiat.jaslo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pzdjaslo.eb2b.com.pl/open-auctions.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych polegających na zabudowie rowów pod wykonanie chodnika dla pieszych w ramach dwóch zadań inwestycyjnych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-de6001e1-b0de-4020-ab76-a0cbbf3cd1bd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00322314
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00037001/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa chodników przy drogach powiatowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00257681
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: T.2e.261.1.9.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 519545,24 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Część I – Zabudowa rowu pod wykonanie chodnika dla pieszych w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Budowachodnika w ciągu drogi powiatowej Nr 1829R Jareniówka – Jabłonica – gr. województw – Czermna w miejscowości
Trzcinica, która obejmuje w szczególności:
a) Roboty pomiarowe i przygotowawcze.
b) Rozebranie umocnień skarp i dna rowu.
c) Rozebranie nawierzchni żwirowej.
d) Rozebranie nawierzchni asfaltowej.
e) Rozebranie przepustów.
f) Rozebranie ścianek czołowych.
g) Wykonanie robót ziemnych, w tym wykopów liniowych.
h) Formowanie nasypów oraz zagęszczenie warstw gruntu.
i) Wykonanie podsypki wraz z zarurowaniem.
j) Obsypanie kanałów piaskiem.
k) Zasypanie górnej części wykopów gruntem rodzimym.
l) Wykonanie studni rewizyjnych Ø1000 i Ø1500.
m) Wykonanie wpustów ściekowych.
n) Montaż przykanalików.
o) Obsypanie przykanalików piaskiem.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do specyfikacji warunków zamówienia:
1) Dokumentacja projektowa – załącznik nr 5A do SWZ,
2) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót - załącznik nr 6A do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45232452-5 - Roboty odwadniające
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.5.) Wartość części: 178581,36 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
w ciągu drogi powiatowej Nr 1895R Samoklęski – Brzezowa – Kąty w miejscowości Samoklęski, która obejmuje wszczególności:
a) Roboty pomiarowe i przygotowawcze.
b) Rozebranie nawierzchni żwirowej.
c) Rozebranie elementów betonowych (w tym przepustów oraz ścianek czołowych).
d) Rozebranie murowanej ścianki czołowej.
e) Rozebranie nawierzchni zjazdu z betonu.
f) Cięcie nawierzchni z mas bitumicznych.
g) Rozebranie nawierzchni z masy bitumicznej.
h) Demontaż prefabrykowanych betonowych ścianek czołowych.
i) Rozebranie przepustów rurowych o średnicach Ø40, Ø50 i Ø60 cm.
j) Wykonanie robót ziemnych, w tym wykopów liniowych.
k) Formowanie nasypów oraz zagęszczenie warstw gruntu.
l) Wykonanie podsypki wraz z zarurowaniem.
m) Obsypanie kanałów piaskiem.
n) Zasypanie górnej części wykopów gruntem rodzimym.
o) Wykonanie studni rewizyjnych Ø1000 mm i Ø1200 mm.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do specyfikacji warunków zamówienia:
1) Dokumentacja projektowa – załącznik nr 5B do SWZ,
2) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót - załącznik nr 6B do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.5.) Wartość części: 340963,88 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 157991,94 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 250938,94 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 157991,94 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wieloczynnościowa Firma Handlu i Usług Jan Gumienny
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6851058824
7.3.3) Ulica: Samoklęski 214
7.3.4) Miejscowość: Osiek Jasielski
7.3.5) Kod pocztowy: 38-223
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 157991,94 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 298704,58 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 468118,74 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 298704,58 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wieloczynnościowa Firma Handlu i Usług Jan Gumienny
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6851058824
7.3.3) Ulica: Samoklęski 214
7.3.4) Miejscowość: Osiek Jasielski
7.3.5) Kod pocztowy: 38-223
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 298704,58 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |