Modernizacja drogi wewnętrznej i przyległych terenów zielonych w Zachodniopomorskim ODR w Barzkowicach część I
ZACHODNIOPOMORSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W BARZKOWICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00322525
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00322525/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-03 12:41
- Lokalizacja
- Barzkowice, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7584a575-2009-46d5-90b6-8b51830b42c4
- Identyfikator
- 8540016836
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00322525 z dnia 2026-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi wewnętrznej i przyległych terenów zielonych w Zachodniopomorskim ODR w Barzkowicach część I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZACHODNIOPOMORSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W BARZKOWICACH
1.3.) Oddział zamawiającego: ZODR
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001047305
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 2
1.5.2.) Miejscowość: Barzkowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 73-134
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.barzkowice@zodr.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zodr.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zodr.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Państwowa jednostka organizacyjna posiadająca osobowość prawną
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej zarządzania
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja drogi wewnętrznej i przyległych terenów zielonych w Zachodniopomorskim ODR w Barzkowicach część I2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7584a575-2009-46d5-90b6-8b51830b42c4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00322525
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00001505/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja drogi wewnętrznej i przyległych terenów zielonych w Zachodniopomorskim ODR w Barzkowicach część I
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00286560
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AG.2011.3.7.2026.BB
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja drogi wewnętrznej i przyległych terenów zielonych w Zachodniopomorskim ODR w Barzkowicach.
Zakres robót obejmuje:
a) Roboty pomiarowe,
b) Roboty rozbiórkowe,
c) Roboty wykopowe,
d) Korytowanie pod drogi, oczyszczanie podłoża, wykonanie podbudowy i kładzenie betonu asfaltowego,
e) Korytowanie pod chodniki, wykonanie podbudowy i wykonanie nawierzchni z kostki betonowej,
f) Korytowanie pod zatoki postojowe, wykonanie podbudowy, oczyszczanie podłoża i kładzenie betonu asfaltowego,
g) Profilowanie podłoża i ustawienie obrzeży betonowych,
h) Regulacja istniejącej sieci uzbrojenia podziemnego – studnie rewizyjne, skrzynka zaworu na sieci wodociągowej, demontaż hydrantu żeliwnego,
i) Ustawienie oznakowania pionowego i wykonanie oznakowania poziomego,
j) Założenie i nawożenie trawnika wzdłuż jezdni,
k) Ułożenie i podłączenie kanalizacji deszczowej
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45232452-5 - Roboty odwadniające
45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych
45232454-9 - Roboty budowlane w zakresie zbiorników wód deszczowych
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2026-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |