"Odnowa oraz poprawa bezpieczeństwa przestrzeni publicznej w Jordanowie Śląskim" w formule zaprojektuj i wybuduj
Gmina Jordanów Śląski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00322534
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00322534/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-03 12:44
- Lokalizacja
- Jordanów Śląski, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cadede40-9efb-407a-b4ab-4c20838b2d36
- Identyfikator
- 9141201515
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00322534 z dnia 2026-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Odnowa oraz poprawa bezpieczeństwa przestrzeni publicznej w Jordanowie Śląskim" w formule zaprojektuj i wybuduj
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jordanów Śląski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935030
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wrocławska 55
1.5.2.) Miejscowość: Jordanów Śląski
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-065
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 713911581
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@jordanowslaski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jordanowslaski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13015171.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Odnowa oraz poprawa bezpieczeństwa przestrzeni publicznej w Jordanowie Śląskim" w formule zaprojektuj i wybuduj2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cadede40-9efb-407a-b4ab-4c20838b2d36
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00322534
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00040637/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Odnowa oraz poprawa bezpieczeństwa przestrzeni publicznej w Jordanowie Śląskim
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
FEDS.06.02-IZ.00-0020/25 w ramach Priorytetu nr 6 "Fundusze Europejskie bliżej mieszkańców Dolnego Śląska" Działanie nr 6.2 "rozwój lokalny-strategie IIT" Program Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1526939,05 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji polegająca na zagospodarowaniu terenu rekreacyjnego o charakterze parkowym, zlokalizowanego przy zbiorniku wodnym w Jordanowie Śląskim, w formule „zaprojektuj i wybuduj”, obejmującej opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej, uzyskanie wymaganych uzgodnień, opinii i decyzji administracyjnych oraz wykonanie robót budowlanych, a także uzyskanie decyzji umożliwiającej użytkowanie obiektu lub dokonanie skutecznego zgłoszenia zakończenia robót.
1.1 Przedmiot zamówienia obejmuje:
1.1.1 W zakresie prac projektowych:
a) sporządzenie lub aktualizację mapy do celów projektowych,
b) wykonanie niezbędnych badań i analiz, w tym geotechnicznych (jeżeli wymagane),
c) opracowanie kompletnej, skoordynowanej międzybranżowo dokumentacji projektowej, w tym projektów branżowych,
d) wykonanie niezbędnych obliczeń projektowych,
e) uzyskanie wszelkich wymaganych uzgodnień, opinii, warunków technicznych oraz decyzji administracyjnych, w tym pozwolenia na budowę lub dokonanie skutecznego zgłoszenia robót,
f) uzgadnianie rozwiązań projektowych z Zamawiającym.
g) Dokumentacja projektowa musi być kompletna, skoordynowana oraz zgodna z obowiązującymi przepisami prawa i zasadami wiedzy technicznej.
1.1.2 W zakresie robót budowlanych:
a) wykonanie robót przygotowawczych, w tym organizacja i zabezpieczenie placu budowy, wykonanie zaplecza budowy, zabezpieczenie istniejącej infrastruktury oraz zieleni, a także robót rozbiórkowych i demontażowych, jeżeli będą wymagane, wraz z wywozem i utylizacją odpadów,
b) wykonanie robót ziemnych i przygotowawczych, w tym usunięcie humusu, korytowanie, profilowanie terenu, wykonanie warstw konstrukcyjnych, odwodnienia oraz wzmocnienia podłoża w przypadku gruntów słabonośnych,
c) wykonanie infrastruktury technicznej, w tym przyłączy wodociągowych, kanalizacyjnych, instalacji elektrycznych i oświetleniowych oraz instalacji technologicznych dla tężni,
d) wykonanie obiektów i elementów zagospodarowania terenu, w tym w szczególności:
• pomostu rekreacyjnego nad zbiornikiem wodnym,
• toalety publicznej,
• tężni solankowej wraz z instalacją,
• parkingu, w tym miejsc dla osób z niepełnosprawnościami,
• ścieżek i ciągów pieszych,
• nawierzchni utwardzonych i przepuszczalnych,
• oświetlenia parkowego,
• ogrodzeń lokalnych,
• elementów małej architektury,
• nasadzeń zieleni,
e) wykonanie robót konstrukcyjnych i fundamentowych, w tym fundamentów pod obiekty i elementy zagospodarowania terenu oraz konstrukcji pomostu, z dostosowaniem technologii posadowienia do warunków gruntowo-wodnych.
1.2 Zakres zamówienia obejmuje również wszelkie roboty towarzyszące i pomocnicze niezbędne do prawidłowej realizacji inwestycji, w tym uporządkowanie terenu po zakończeniu robót. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji przedmiotu zamówienia zgodnie z Programem Funkcjonalno-Użytkowym, dokumentacją projektową, obowiązującymi przepisami prawa, zasadami wiedzy technicznej oraz wymaganiami Zamawiającego.
1.3 Roboty budowlane należy wykonywać zgodnie z zasadami sztuki budowlanej, z należytą starannością, przy uwzględnieniu warunków wynikających z uzyskanych decyzji, uzgodnień i obowiązujących norm.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
71355000-1 - Usługi pomiarowe
71356000-8 - Usługi techniczne
71420000-8 - Architektoniczne usługi zagospodarowania terenu
71500000-3 - Usługi związane z budownictwem
77300000-3 - Usługi ogrodnicze
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1399740,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4496500,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1783500,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ECOBUD Iwona Wróblewska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8941918208
7.3.3) Ulica: ul. Ołowiana 2/4 lok. 118
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 53-434
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1783500,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |