2025.Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych z przeznaczeniem na potrzeby żywieniowe do Szkoły Podstawowej nr 1 w Miechowie

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Miechowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00322544
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00322544/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-03 12:45
Lokalizacja
Miechów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a3a1bce4-7acb-48f8-99b6-162ef09795bb
Identyfikator
6591433589
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

Wykonawcy

8 przyznanych

"KAREX 8" S.C. KAROLINA ROZWADOWSKA, DARIUSZ ROZWADOWSKIMiechów, PL · lot 0
2000 PLN
OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKANowy Sącz, PL · lot 1
60 667,7 PLN
"KAREX 8" S.C. KAROLINA ROZWADOWSKA, DARIUSZ ROZWADOWSKIMiechów, PL · lot 2
86 743,5 PLN
JUSTYNA ŚWIERCZKIELCE, PL · lot 3
60 545,1 PLN
"KAREX 8" S.C. KAROLINA ROZWADOWSKA, DARIUSZ ROZWADOWSKIMiechów, PL · lot 4
34 944 PLN
ALEKSANDER GŁADYSZMiechów, PL · lot 5
6575 PLN
JUSTYNA ŚWIERCZKIELCE, PL · lot 6
21 288,75 PLN
JANUSZ CEREKMiechów, PL · lot 7
65 083,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00322544 z dnia 2026-07-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
2025.Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych z przeznaczeniem na potrzeby żywieniowe do Szkoły Podstawowej nr 1 w Miechowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Miechowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000732789

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. M. Konopnickiej 13

1.5.2.) Miejscowość: Miechów

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-200

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@jedynkamiechow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.jedynkamiechow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a3a1bce4-7acb-48f8-99b6-162ef09795bb

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

2025.Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych z przeznaczeniem na potrzeby żywieniowe do Szkoły Podstawowej nr 1 w Miechowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a3a1bce4-7acb-48f8-99b6-162ef09795bb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00322544

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00044600/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 2025.Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych z przeznaczeniem na potrzeby żywieniowe do Szkoły Podstawowej nr 1 w Miechowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00306380

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP 1/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 337847,55 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 321468,60 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa jaj:
1. Jaja rozmiar "M" Szt. 2500

4.5.3.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.5.5.) Wartość części: 2000 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa różnych artykułów spożywczych.
1. Ananas puszka 500-600g szt. 100
2. Barszcz biały butelka 0,5l szt. 250
3. Bita śmietana w sprayu
bez cukru 250g szt. 100
4. Buraczki tarte słoik 1l szt. 200
5. Chrzan tarty w słoiku 180g szt. 100
6. Cukier 1kg kg 600
7. Groszek konserwowy puszka 400g szt. 50
8. Kasza jęczmienna saszetki szt. 600
9. Kasza jęczmienna sypka 1kg kg 80
10. Kasza manna 1kg szt. 20
11. Kminek 20g szt. 20
12. Koncentrat barszczu czerwonego 0,3-0,4l szt. 60
13. Koncentrat pomidorowy 30% 180g szt. 500
14. Kwasek cytrynowy 20g szt. 20
15. Liście laurowe 6-8g szt. 100
16. Majeranek 8-10g szt. 150
17. Majonez słoik 700 ml szt. 60
18. Makaron muszelka 400g szt. 3000
19. Makaron nitki 400g szt. 1000
20. Makaron świdry 400g szt. 4000
21. Makaron zacierka 250g szt. 350
22. Mąka pszenna poznańska kg 300
23. Mąka ziemniaczana 0,50kg kg 10
24. Mus owocowy (100-150g) szt. 3000
25. Ocet 0,5l szt. 80
26. Ogórek konserwowy 0,9 – 1.0 litr szt. 250
27. Olej 0,9 – 1.0 litr szt. 400
28. Oliwa z oliwek 1l szt. 15
29. Papryka słodka mielona 20g szt. 80
30. Pieprz prawdziwy mielony 17-20g szt. 400
31. Pieprz ziołowy 20g szt. 400
32. Przyprawa MAGGI 1l. szt. 50
33. Przyprawa do potraw warzywna 200g szt. 100
34. Rosołki drobiowe 60g szt. 300
35. Ryż sypki 1kg kg 150
36. Sałatka z czerwonej kapusty słoik 1l szt. 300
37. Seler konserwowy paski 1l szt. 300
38. Sok owocowy kartonik 200ml szt. 2000
39. Sos do spaghetti
500-600g szt. 400
40. Sos pieczeniowy jasny
w proszku 27g szt. 100
41. Sos słodko-kwaśny 500-600g szt. 400
42. Sos w proszku kurczak
w sosie śmietanowo-ziołowym szt. 100
43. Sól 1kg kg 220
44. Sól czosnkowa 30g szt. 200
45. Woda lekko gazowana 1,5l szt. 200
46. Ziele angielskie 15g szt. 100
47. Zupa grochowa
w proszku 75g szt. 250
48. Zupa pieczarkowa
60-75g szt. 250

4.5.3.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.5.5.) Wartość części: 70000 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa mięsa i wędlin
1. Antrykot kg 100
2. Boczek wędzony kg 70
3. Filet z indyka kg 250
4. Filet z kurczaka pojedynczy kg 800
5. Kiełbasa biała kg 200
6. Kiełbasa śląska kg 200
7. Korpus z kurczaka kg 600
8. Kurczak kg 500
9. Łopatka b/k kg 700
10. Schab z kością kg 400
11. Słonina kg 50
12. Smalec kostka 200-250g szt. 200
13. Szynka kulka bez kości kg 200
14. Udka z kurczaka kg 200
15. Udziec wołowy kg 100
16. Udziki z kurczaka
z kością kg 600

4.5.3.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.5.5.) Wartość części: 125000 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa mrożonek
1. Brokuł mrożony (op. 2,5 kg) op. 50
2. Kalafior mrożony (op. 2,5 kg) op. 50
3. Kopytka
(op. 2,5 kg) op 200
4. Malina (op. 2,5 kg) op. 80
5. Marchew Mini (op. 2,5 kg) op. 80
6. Mieszanka kompotowa (op. 2,5 kg) op. 80
7. Naleśniki z serem
(op. 3,4 kg) op 150
8. Pierogi ruskie
(op. 2,5 kg) op 200
9. Pierogi z mięsem
(op. 2,5 kg) op 200
10. Pierogi z serem
(op. 2,5 kg) op 200
11. Pierogi z truskawkami
(op. 2,5 kg) op 200
12. Porzeczka czarna (op. 2,5 kg) op. 80
13. Porzeczka czerwona (op. 2,5 kg) op. 80
14. Szpinak mrożony liść (op. 2,5 kg) op. 40
15. Śliwka mrożona (op. 2,5 kg) op. 80
16. Truskawka mrożona (op. 2,5 kg) op. 160
17. Wiśnia mrożona (op. 2,5 kg) op. 80
18. Zupa jarzynowa (op. 2,5 kg) op. 80

4.5.3.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.5.5.) Wartość części: 81000 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa produktów mleczarskich
1. Jogurt grecki 150g szt. 2500
2. Jogurt naturalny 300-350g szt. 100
3. Jogurt owocowy 100-150g (zawartość owoców min. 40%) szt. 2000
4. Margaryna mleczna 250g szt. 400
5. Masło 82%
200-250g szt. 250
6. Masło klarowane 250g szt. 120
7. Ser biały tłusty kg 250
8. Ser żółty GOUDA kg 50
9. Serek homogenizowany 100-150g szt. 2000
10. Serek mascarpone 250g szt. 200
11. Śmietana 18%
300-350g szt. 200
12. Śmietana 30 % 1l szt. 500

4.5.3.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.5.5.) Wartość części: 42000 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa pieczywa
1. Chleb 600 - 700g szt. 1000
2. Bułki zwykłe 100g szt. 300
3. Bułka tarta 1kg szt. 180
4. Chleb razowy szt 150

4.5.3.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.5.5.) Wartość części: 8000 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa ryb i przetworów rybnych
1. Filet rybny mrożony DORSZ bez skóry
glazura 20-25% kg 250
2. Filet rybny mrożony MIRUNA ze skórą glazura 20-25% kg 250
3. Kostka z fileta MINTAJA kg 300
4. Paluszki rybne
z fileta MINTAJA
lub DORSZA) kg 200

4.5.3.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.5.5.) Wartość części: 35000,00 PLN

Część 8

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa świeżych owoców i warzyw
1. Arbuz (XI,X,V,VI) kg 700
2. Banany kg 500
3. Borówka (V, VI, IX) kg 70
4. Buraki czerwone kg 100
5. Cebula kg 100
6. Czereśnie (V,VI) kg 300
7. Fasola drobna kg 20
8. Fasola Jaś średni kg 150
9. Grapefruit kg 600
10. Gruszki kg 400
11. Jabłka kg 900
12. Kapusta biała kg 200
13. Kapusta biała młoda (ceny za V – VI) kg 100
14. Kapusta czerwona kg 100
15. Kapusta kiszona kg 600
16. Kapusta pekińska kg 300
17. Kiwi kg 400
18. Koper nać szt 300
19. Mandarynki kg 300
20. Marchew kg 750
21. Morele suszone kg 100
22. Nektarynki (ceny za VI, IX) kg 400
23. Ogórek kiszony kg 400
24. Ogórek świeży (IX-XI) kg 150
25. Ogórek świeży ceny za V – VI) kg 200
26. Pietruszka korzeń kg 300
27. Pietruszka nać szt 100
28. Płatki migdałów kg 5
29. Pomarańcze kg 500
30. Rodzynki kg 5
31. Sałata lodowa szt. 150
32. Sałata zielona szt. 300
33. Seler kg 300
34. Seler naciowy kg 200
35. Śliwki (IX-X) kg 150
36. Truskawki (V-VI) kg 120
37. Winogrona (XI-XI) kg 300
38. Ziemniak młody (V,VI) kg 1100
39. Ziemniaki kg 6500

4.5.3.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.5.5.) Wartość części: 81000 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1995 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2231,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KAREX8 Karolina Rozwadowska , Dariusz Rozwadowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6591512314

7.3.4) Miejscowość: Miechów

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-26

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 60667,70 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 93133,45 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 60667,70 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8680000752

7.3.4) Miejscowość: Bochnia

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 60667,70 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-26

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 86743,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 93985,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 86743,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Tak

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KAREX8

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6591512314

7.3.4) Miejscowość: Miechów

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 86743,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-26

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 60545,10 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 80544,45 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 60545,10 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PINGWINEK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PL 6572716168

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 60545,10 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-26

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 34944 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 37306,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 34944 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „KAREX8” s.c. Karolina Rozwadowska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6591512314

7.3.4) Miejscowość: Miechów

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 34944 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-26

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6575 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6575 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6575 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PIEKARNIA NA OGRODOWEJ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6591508301

7.3.4) Miejscowość: Miechów

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6575 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-26

Część 7

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 21288,75 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 29100,75 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 21288,75 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PINGWINEK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6572716168

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 7)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 21288,75 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-25

Część 8

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 8)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 65083,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 65083,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 65083,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HURTOWNIA SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWA CEREK JANUSZ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6591016265

7.3.4) Miejscowość: Miechów

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 8)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 65083,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-26
2026-07-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy