Remont pomieszczeń biurowych, wystawienniczych oraz elewacji
Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00322582
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00322582/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-03 12:51
- Lokalizacja
- Nowy Sącz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-953637f5-ce45-47af-bab1-c12d628cff08
- Identyfikator
- 7340019427
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00322582 z dnia 2026-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń biurowych, wystawienniczych oraz elewacji
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000281499
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Długosza 3
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Sącz
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 184482610
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mcksokol.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mcksokol.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-953637f5-ce45-47af-bab1-c12d628cff081.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Instytucja Kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Działalność kulturalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont pomieszczeń biurowych, wystawienniczych oraz elewacji2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-953637f5-ce45-47af-bab1-c12d628cff08
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00322582
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00057869/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont pomieszczeń biurowych, wystawienniczych oraz elewacji
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00293315
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: VI.271.5/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 141185,63 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane pn.: „Remont pomieszczeń biurowych, wystawienniczych oraz elewacji”. Wykonanie prac remontowych – odnowienie elewacji i elementów zewnętrznych przy budynku Galerii JATKI w Nowym Targu.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: STWiORB i przedmiar robót stanowi załącznik nr 3 do SWZ.
3. Remont pomieszczeń biurowych, wystawienniczych oraz elewacji budynku GALERIA JATKI w Nowym Targu.
Adres realizacji przedmiotu zamówienia: 33-400 Nowy Targ ul. Kościuszki 4.
Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
a) rozebranie istniejących nawierzchni i okładzin lastryko i ich odtworzenie na nowo;
b) wykonanie izolacji poziomej ścian konstrukcyjnych parteru metodą iniekcji krystalicznej;
c) remont elewacji z wymianą tynków, pracami malarskimi, wymianą rynien i rur spustowych;
d) prace wewnętrzne malarskie;
e) wymiana wykładziny posadzkowej w pomieszczeniach biurowych.
4. Wymogi szczegółowe dotyczące realizacji prac:
a) wykonywanie robót należy prowadzić bez wstrzymywania ruchu w obiekcie i w sposób niedezorganizujący pracy na terenie obiektu;
b) zabezpieczenie dróg komunikacyjnych prowadzących do terenu budowy, w celu zabezpieczenia istniejących okładzin posadzek;
c) bieżące sprzątanie i usuwanie gruzu z terenu budowy, brak miejsca na składowanie rumowiska,
d) naprawę lub wymianę uszkodzonych w trakcie wykonywania prac istniejących elementów wykończeniowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45262690-4 - Remont starych budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, ponieważ cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny oferty najkorzystniejszej.W postępowaniu złożono ofertę Wykonawcy AMTC POLAND sp. z o.o. z ceną 292 279,83 zł brutto. Cena ta przewyższa kwotę, którą Zamawiający udostępnił przed otwarciem ofert jako kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia. Po analizie możliwości finansowych Zamawiający stwierdził brak możliwości zwiększenia środków do ceny tej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 292279,83 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 292279,83 PLN
| 2026-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |