Opracowanie dokumentacji technicznej dla przebudowy i rozbudowy bud. biur. siedziby Nadl. Czarne Człuchowskie w Czarnem wraz z zagosp. przestrzennym dz. nr 134 i 135 oraz uzyskaniem pozwoleń-2 post.
Nadleśnictwo Czarne Człuchowskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00322658
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00322658/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-03 13:03
- Lokalizacja
- Czarne, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9c26ef91-6c81-4876-b0cf-c3d996a76f31
- Identyfikator
- 8430003040
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00322658 z dnia 2026-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji technicznej dla przebudowy i rozbudowy bud. biur. siedziby Nadl. Czarne Człuchowskie w Czarnem wraz z zagosp. przestrzennym dz. nr 134 i 135 oraz uzyskaniem pozwoleń-2 post.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Czarne Człuchowskie
1.3.) Oddział zamawiającego: Nadleśnictwo Czarne Człuchowskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770528377
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Długa 2
1.5.2.) Miejscowość: Czarne
1.5.3.) Kod pocztowy: 77-330
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki
1.5.7.) Numer telefonu: +48598332011
1.5.8.) Numer faksu: +48598332015
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: czarne@szczecinek.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://czarne-czluchowskie.szczecinek.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9c26ef91-6c81-4876-b0cf-c3d996a76f311.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji technicznej dla przebudowy i rozbudowy bud. biur. siedziby Nadl. Czarne Człuchowskie w Czarnem wraz z zagosp. przestrzennym dz. nr 134 i 135 oraz uzyskaniem pozwoleń-2 post.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9c26ef91-6c81-4876-b0cf-c3d996a76f31
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00322658
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00255194/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Przebudowa siedziby Nadleśnictwa Czarne Człuchowskie w Czarnem –opracowanie dokumentacji projektowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00206776
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.1.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 196710,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji technicznej dla przebudowy i rozbudowy budynku biurowego siedziby Nadleśnictwa Czarne Człuchowskie w Czarnem wraz z zagospodarowaniem przestrzennym działek nr 134 i 135 oraz uzyskaniem wymaganych prawem pozwoleń (dalej także jako „dokumentacja projektowo – kosztorysowa”) wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Ilekroć w dokumentach zamówienia jest mowa o dokumentacji projektowo-kosztorysowej, należy przez to rozumieć także uzyskanie wszystkich wymaganych prawem pozwoleń niezbędnych do realizacji inwestycji, w tym pozwolenia na budowę.
Zakresem przedmiotu zamówienia jest opracowanie pełnej i kompleksowej dokumentacji projektowo - kosztorysowej oraz uzyskanie wymaganych prawem pozwoleń i uzgodnień dla zadania inwestycyjnego polegającego na przebudowie i rozbudowie istniejącego budynku administracyjnego siedziby Nadleśnictwa Czarne Człuchowskie, mieszczącego się w Czarnem przy ul. Długiej 2 wraz zagospodarowaniem przestrzennym działek nr 134 i 135.
Przedmiot zamówienia podzielony jest na dwa Zadania:
a) Zadanie I obejmujące opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej zgodnie z wymaganiami SWZ, warunkami umowy i pozostałymi dokumentami zamówienia oraz uzyskaniem wymaganych prawem pozwoleń;
b) Zadanie II obejmujące pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych, w oparciu o wykonaną dokumentację projektową.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe
71330000-0 - Różne usługi inżynieryjne
71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 237390,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 326783,94 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 237390,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JAKUB KOWALCZYK KLUB ARCHITEKCI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6762371873
7.3.3) Ulica: WROCŁAWSKA 48
7.3.4) Miejscowość: KRAKÓW
7.3.5) Kod pocztowy: 30-011
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 237390,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące
| 2026-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |