Wykonanie wew. instalacji centralnego ogrzewania oraz instalacji gazowej dla 6 mieszkań w budynku mieszkalnym położonym we Władysławowie przy ul. Stadionowej 4 na działce nr 285 obręb 04
Gmina Władysławowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00322705
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00322705/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-03 13:09
- Lokalizacja
- Władysławowo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f934b8d0-5fcc-4758-bea4-1322cb787e8d
- Identyfikator
- 5871584426
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00322705 z dnia 2026-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie wew. instalacji centralnego ogrzewania oraz instalacji gazowej dla 6 mieszkań w budynku mieszkalnym położonym we Władysławowie przy ul. Stadionowej 4 na działce nr 285 obręb 04
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Władysławowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675416
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gen. J. Hallera 19
1.5.2.) Miejscowość: Władysławowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 84-120
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wladyslawowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wladyslawowo.ezamawiajacy.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://wladyslawowo.ezamawiajacy.pl/pn/wladyslawowo/demand/296667/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie wew. instalacji centralnego ogrzewania oraz instalacji gazowej dla 6 mieszkań w budynku mieszkalnym położonym we Władysławowie przy ul. Stadionowej 4 na działce nr 285 obręb 042.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f934b8d0-5fcc-4758-bea4-1322cb787e8d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00322705
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00033583/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.21 Wykonanie wewnętrznej instalacji centralnego ogrzewania oraz instalacji gazowej dla sześciu mieszkań w budynku mieszkalnym wielorodzinnym położonym we Władysławowie przy ul. Stadionowej 4
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00283744
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.15.RI.26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlano-montażowych w zakresie Wykonania wewnętrznej instalacji centralnego ogrzewania oraz instalacji gazowej dla sześciu mieszkań w budynku mieszkalnym wielorodzinnym położonym we Władysławowie przy ul. Stadionowej 4 na działce nr 285 obręb 04 Władysławowo wskazanym w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik A w dokumentacji projektowej, Szczegółowej Specyfikacji Technicznej oraz Przedmiarze Robót. Uwaga: wielkości podane w przedmiarze robót należy traktować orientacyjnie; przedmiar robót nie stanowi podstawy do określenia przedmiotu zamówienia, a stanowi jedynie materiał pomocniczy przy kalkulowaniu ceny ryczałtowej za wykonanie przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45331110-0 - Instalowanie kotłów
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania: w niniejszym postępowaniu złożono jedną ofertę: EKO-TECH Karol Słomski, ul. Konopnickiej 16, 83-140 Gniew. Cena oferty wynosi 234 760,97 zł. Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia kwotę 90 000,00 zł. Cena oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia| 2026-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |