Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem decyzji administracyjnych z uzgodnieniami na wykonanie robót dla zadania przebudowa drogi nr 9b w Leśnictwie Kiczora
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Limanowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00322818
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00322818/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-03 13:29
- Lokalizacja
- Limanowa, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a969b50d-4aae-4ec4-a861-67982cb200fa
- Identyfikator
- 7370005045
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00322818 z dnia 2026-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem decyzji administracyjnych z uzgodnieniami na wykonanie robót dla zadania przebudowa drogi nr 9b w Leśnictwie Kiczora
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Limanowa
1.3.) Oddział zamawiającego: Nadleśnictwo Limanowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350545636
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kopernika
1.5.2.) Miejscowość: Limanowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-600
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: limanowa@krakow.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://limanowa.krakow.lasy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13210441.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem decyzji administracyjnych z uzgodnieniami na wykonanie robót dla zadania przebudowa drogi nr 9b w Leśnictwie Kiczora2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a969b50d-4aae-4ec4-a861-67982cb200fa
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00322818
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00060250/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem decyzji administracyjnych z uzgodnieniami na wykonanie robót dla zadania Przebudowa drogi nr 9b w Leśnictwie Kiczora
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00274166
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.1.12.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 120000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem decyzji administracyjnych z uzgodnieniami na wykonanie robót dla zadania przebudowa drogi nr 9b w Leśnictwie Kiczora.
Na projektowanej drodze zakłada się wykonanie nawierzchni z kruszywa o grubości 15 cm na podbudowie z kruszywa o grubości 20 cm wzmocnionej geotkaniną, remont istniejących przepustów, wykonanie wodospustów, oczyszczenie rowów, wykonanie mijanek oraz utwardzenie placów składowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
wszystkie oferty znacząco przekraczają wartość jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 212790 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 290526 PLN
| 2026-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |