Usuwanie skutków powodzi w obiektach uszkodzonych w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Gryfowie Śląskim – Odbudowa budynku garażowo – magazynowego

Powiat Lwówecki z siedzibą w Lwówku Śląskim

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00322867
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00322867/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-03 13:36
Lokalizacja
Lwówek Śląski, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7ae561fe-4520-420f-a68d-7cfb3dbc2d34
Identyfikator
6161410172
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty muroweInstalowanie przegródRoboty remontowe i renowacyjneKładzenie i wykładanie podłógRoboty w zakresie okładaniaRoboty malarskieRoboty odwadniająceRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00322867 z dnia 2026-07-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Usuwanie skutków powodzi w obiektach uszkodzonych w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Gryfowie Śląskim – Odbudowa budynku garażowo – magazynowego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Lwówecki z siedzibą w Lwówku Śląskim

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821606

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Szpitalna 4

1.5.2.) Miejscowość: Lwówek Śląski

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-600

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: w.rozycki@powiatlwowecki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.powiatlwowecki.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1324107

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usuwanie skutków powodzi w obiektach uszkodzonych w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Gryfowie Śląskim – Odbudowa budynku garażowo – magazynowego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7ae561fe-4520-420f-a68d-7cfb3dbc2d34

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00322867

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041498/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Usuwanie skutków powodzi w obiektach uszkodzonych w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Gryfowie Śląskim

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00284261

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZ.272.35.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w zakresie realizacji zadania są roboty budowlane obejmujące odbudowę budynku garażowo – magazynowego, w części parterowej budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Gryfowie Śląskim w celu usunięcia skutków powodzi. Przedmiot zamówienia szczegółowo opisany jest w Załączniku nr 9 niniejszej specyfikacji warunków zamówienia ( Opis przedmiotu zamówienia OPZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45262520-2 - Roboty murowe

45421141-4 - Instalowanie przegród

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45262650-2 - Roboty w zakresie okładania

45442100-8 - Roboty malarskie

45232452-5 - Roboty odwadniające

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Unieważnienie postępowania
Powiat Lwówecki, na podstawie art. 260 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 11.09.2019r. Prawo Zamówień Publicznych (Dz.U. 2026r. poz. 793 ze zm. dalej zwaną ustawą) informuje, iż w postępowanie prowadzone w trybie art. 275 pkt. 2 na realizację ww. zadania, zadanie zostaje unieważnione na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy.

Uzasadnienie faktyczne i prawne

Zamawiający na realizację przedmiotowego zadania zamierza przeznaczyć kwotę 923 420,94 zł brutto. Cena oferty najkorzystniejszej złożonej w niniejszym postępowaniu przewyższa kwotę jaką jest w stanie przeznaczyć Zamawiający. W związku z powyższym postanowiono unieważnić niniejsze postępowanie. Zgodnie z art. 255 pkt. 3 ustawy Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2026-07-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane