Dostawa symulatora nauki jazdy samochodem wraz z przeszkoleniem
Gmina Miasta Gdyni
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00322913
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00322913/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-03 13:42
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f297bde3-b716-49f1-ac35-d59508c6cd1c
- Identyfikator
- 5862312326
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Symulatory jazdySymulatory szkoleniowe
Wykonawcy
1 przyznane
METALZBYT-HURT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMIĘDZYRZECZE DOLNE, PL · lot 0
330 000 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00322913 z dnia 2026-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa symulatora nauki jazdy samochodem wraz z przeszkoleniem
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Gdyni
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675557
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Marszałka Piłsudskiego 52/54
1.5.2.) Miejscowość: Gdynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-382
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@gdynia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.um.gdynia.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f297bde3-b716-49f1-ac35-d59508c6cd1c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa symulatora nauki jazdy samochodem wraz z przeszkoleniem2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f297bde3-b716-49f1-ac35-d59508c6cd1c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00322913
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00044112/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.8 Dostawa specjalistycznego sprzętu i wyposażenia (system do awizacji dostaw, zarządzania flotą samochodową, modułowy symulator w branży ekektroenergetycznej)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Rozwój szkolnictwa zawodowego w Gdyni – zakup wyposażenia do pracowni zawodowych - etap II” nr FEPM.06.02-IZ.00-0008/23 w ramach Działania 6.2. Infrastruktura edukacji włączającej i zawodowej w zakresie projektów zintegrowanych z projektami w Działaniu 5.8. Edukacja ogólna i zawodowa2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00237879
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: UZ.271.1.19.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa symulatora nauki jazdy samochodem wraz z przeszkoleniem wskazanych pracowników Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (dalej jako OPZ) oraz projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 6 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 34151000-0 - Symulatory jazdy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34152000-7 - Symulatory szkoleniowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 277000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 330000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 330000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: METALZBYT-HURT SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 070794899
7.3.3) Ulica: Usługowa 4
7.3.4) Miejscowość: Międzyrzecze Dolne
7.3.5) Kod pocztowy: 43-392
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 330000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
| 2026-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |