Dowóz uczniów na terenie gminy Brańszczyk do Szkół Podstawowych w okresie od 1 września 2026 r. do zakończenia roku szkolnego 2027 r

Gmina Brańszczyk

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00322949
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00322949/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-03 13:47
Lokalizacja
Brańszczyk, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-295437c0-59e9-4660-9ad1-e7610a74b2f8
Identyfikator
7621901387
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie transportu drogowegoUsługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osóbUsługi w zakresie publicznego transportu drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

RANIBUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowe Płudy 24A, PL · lot 0
448 837,4 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00322949 z dnia 2026-07-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz uczniów na terenie gminy Brańszczyk do Szkół Podstawowych w okresie od 1 września 2026 r. do zakończenia roku szkolnego 2027 r

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Brańszczyk

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550667824

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jana Pawła II, 45

1.5.2.) Miejscowość: Brańszczyk

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-221

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@branszczyk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.branszczyk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-295437c0-59e9-4660-9ad1-e7610a74b2f8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dowóz uczniów na terenie gminy Brańszczyk do Szkół Podstawowych w okresie od 1 września 2026 r. do zakończenia roku szkolnego 2027 r

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-295437c0-59e9-4660-9ad1-e7610a74b2f8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00322949

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00042901/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Dowóz uczniów na terenie gminy Brańszczyk do Szkół Podstawowych w okresie od 1 września 2026 r. do zakończenia roku szkolnego w 2027 r

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00268076

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 359169,78 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa dowozu, odwozu uczniów oraz opiekunów na terenie gminy Brańszczyk do placówek oświatowych w okresie od 1 września 2026r. do zakończenia roku szkolnego w 2027 tj. 25.06.2027 roku, w dniach nauki szkolnej dla następujących szkół
1) Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Brańszczyku,
2) Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Porębie,
3) Szkoła Podstawowa im. Piotra Kulasińskiego w Trzciance,
4)Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Nowej Wsi.

Dowozy odbywać się będą 4 autokarami. Łączna szacunkowa liczba uczniów: 214; łączna liczba opiekunów: 4; łączna liczba osób: 218.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 448837,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 571991,86 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 448837,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ranibus Sp.z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 762-201-82-26

7.3.4) Miejscowość: Nowe Płudy 24a

7.3.5) Kod pocztowy: 07-203

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 448837,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi