Bezgotówkowa dostawa paliw płynnych i AdBlue do pojazdów użytkowanych przez Zielone Międzyzdroje Spółka z o.o.
Zielone Międzyzdroje Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00322965
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00322965/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-03 13:49
- Lokalizacja
- Międzyzdroje, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a939a542-d3ae-4753-a4d8-39c257b27ee3
- Identyfikator
- 9860257849
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
PaliwaPłyny chłodnicze
Wykonawcy
2 przyznane
CIRCLE K POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
761 985 PLNCIRCLE K POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 1
7380 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00322965 z dnia 2026-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Bezgotówkowa dostawa paliw płynnych i AdBlue do pojazdów użytkowanych przez Zielone Międzyzdroje Spółka z o.o.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zielone Międzyzdroje Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 521418408
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Nowomyśliwska 86
1.5.2.) Miejscowość: Międzyzdroje
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-500
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.7.) Numer telefonu: 48 913 000 350
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zielonemiedzyzdroje.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zielonemiedzyzdroje.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a939a542-d3ae-4753-a4d8-39c257b27ee31.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Bezgotówkowa dostawa paliw płynnych i AdBlue do pojazdów użytkowanych przez Zielone Międzyzdroje Spółka z o.o.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a939a542-d3ae-4753-a4d8-39c257b27ee3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00322965
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00251580
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZM/BZP/2/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 714296,68 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 680130,01 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1: Bezgotówkowa dostawa paliw płynnych do pojazdów. 1. Sprzedaż paliwa będzie realizowana w formie bezgotówkowej na podstawie kart paliwowych, zgodnie z § 4 wzoru umowy. 2. Maksymalne szacunkowe ilości paliwa, objęte zamówieniem podstawowym w okresie obowiązywania Umowy, wynoszą: - olej napędowy – 70 000 litrów; - benzyna E 10 – 1 900 litrów. 3. Zakres i opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia określają Opis przedmiotu zamówienia i Wzór umowy, stanowiące odpowiednio załączniki do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 09100000-0 - Paliwa
4.5.5.) Wartość części: 674344,45 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2: Bezgotówkowa dostawa płynu AdBlue z dystrybutora.1. Sprzedaż płynu AdBlue będzie realizowana w formie bezgotówkowej na podstawie kart paliwowych, zgodnie z § 4 wzoru umowy.
2. Maksymalne szacunkowe ilości AdBlue, objęte zamówieniem podstawowym w okresie obowiązywania Umowy wynoszą: 1 640 litrów.
3. Zakres i opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia określają Opis przedmiotu zamówienia i Wzór umowy, stanowiące odpowiednio załączniki do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 24961000-8 - Płyny chłodnicze
4.5.5.) Wartość części: 5785,56 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 711720,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 711720,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 711720,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Circle K Polska Sp z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 779-00-01-083
7.3.3) Ulica: ul. Puławska 86
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-603
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 761985,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6248,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6248,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6248,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Circle K Polska Sp z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 779-00-01-083
7.3.3) Ulica: Puławska 86
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-603
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 7380,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Informacje dodatkowe dotyczące realizacji zamówienia w części 1 i części 2:1. Ceny zaoferowane przez wykonawcę w ofercie dla części 1 i części 2 (wskazane w sekcjach od 6.2 do 6.4) służyły wyłącznie do porównania złożonych ofert i przyznania punktacji w ramach kryterium oceny ofert „cena”.
2. Rozliczenie w trakcie realizacji umowy będzie dokonywane na podstawie cen dnia obowiązujących na stacji paliw w momencie tankowania, pomniejszonych o stały upust określony w umowie oraz i faktycznej ilości zatankowanego paliwa i Ad-Blue.
3. Wartość umowy dla każdej z części została określona w pkt 8.2 niniejszego ogłoszenia. Stanowi ona łączną sumę kwoty, jaką zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia podstawowego (gwarantowanego), oraz kwoty przewidzianej na realizację zamówienia w ramach prawa opcji. Kwota ta stanowi maksymalny limit finansowy umowy.
| 2026-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |