Świadczenie usług społecznych na rzecz Gminy Radzanowo
GMINA RADZANOWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00323087
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00323087/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-03 14:11
- Lokalizacja
- Radzanowo, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b8d487e8-77b1-46c5-8a6b-17ba4809863f
- Identyfikator
- 7743128020
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi społeczneUsługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
Wykonawcy
3 przyznane
SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA OSÓB PRAWNYCH "CENTRUM USŁUG ŚRODOWISKOWYCH"Drobin, PL · lot 0
380 000 PLNSPÓŁDZIELNIA SOCJALNA OSÓB PRAWNYCH "CENTRUM USŁUG ŚRODOWISKOWYCH"Drobin, PL · lot 1
56 000 PLNSPÓŁDZIELNIA SOCJALNA OSÓB PRAWNYCH "CENTRUM USŁUG ŚRODOWISKOWYCH"Drobin, PL · lot 2
92 000 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00323087 z dnia 2026-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług społecznych na rzecz Gminy Radzanowo
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RADZANOWO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611016057
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Płocka 32
1.5.2.) Miejscowość: Radzanowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-451
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@radzanowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.radzanowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.radzanowo.bipgmina.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług społecznych na rzecz Gminy Radzanowo2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b8d487e8-77b1-46c5-8a6b-17ba4809863f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00323087
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00046367/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Świadczenei usług społecznych na rzecz Gminy Radzanowo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, Działanie 04.13 Wysokiej jakości włączenia społecznego2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00092101
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.05.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Poprawa jakości życia osób starszych (60+) z terenu Gminy Radzanowo poprzez integrację społeczną, aktywizację, wsparcie psychologiczne i fizjoterapię oraz przeciwdziałanie izolacji społecznej.4.5.3.) Główny kod CPV: 85320000-8 - Usługi społeczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
4.5.5.) Wartość części: 400000 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja grupowych zajęć Treningu Umiejętności Społecznych (TUS) dla dzieci w wieku 3-6 lat w placówkach oświatowych na terenie Gminy Radzanowo: Samorządowym Przedszkolu w Radzanowie oraz Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rogozinie. Zajęcia mają na celu rozwój kompetencji społecznych i emocjonalnych dzieci, ze szczególnym uwzględnieniem pracy nad komunikacją, współpracą, empatią oraz radzeniem sobie z emocjami.Zajęcia TUS będą realizowane w grupach maksymalnie 6-8 dzieci w wieku 3-6 lat. Każdy cykl zajęć z dziećmi obejmuje 13 spotkań trwających 45-60 minut, prowadzonych przez wykwalifikowanego specjalistę (psycholog, pedagog, terapeuta). Program zajęć będzie opierał się na rozwijaniu kompetencji społecznych, emocjonalnych i komunikacyjnych, dostosowany do wieku i potrzeb rozwojowych dzieci.
4.5.3.) Główny kod CPV: 85320000-8 - Usługi społeczne
4.5.5.) Wartość części: 96000 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Utworzenie dwóch punktów wsparcia - Kreatywnej Świetlicy - jako przestrzeni do rozwoju, integracji i twórczego spędzania czasu przez dzieci i młodzież (6-17 lat).4.5.3.) Główny kod CPV: 85320000-8 - Usługi społeczne
4.5.5.) Wartość części: 60000 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 380000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 380000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 380000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Spółdzielnia Socjalna Osób Prawnych Centrum Usług Środowiskowych
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 774-321-39-03
7.3.4) Miejscowość: Drobin
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 380000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-15Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 56000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 100000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 56000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Spółdzielnia Socjalna Osób Prawnych Centrum Usług Środowiskowych
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 774-321-39-03
7.3.4) Miejscowość: Drobin
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 56000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-15Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 92000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 149900 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 92000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Spółdzielnia Socjalna Osób Prawnych Centrum Usług Środowiskowych
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 774-321-39-03
7.3.4) Miejscowość: Drobin
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 92000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-15| 2026-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |