(07) DOSTAWA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO Z SYSTEMEM HAKOWYM
"EKO DOLINA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00323157
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00323157/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-03 14:23
- Lokalizacja
- Łężyce, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-99e19eed-7934-4ea9-a023-d5da6335cefd
- Identyfikator
- 5881834882
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00323157 z dnia 2026-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
(07) DOSTAWA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO Z SYSTEMEM HAKOWYM
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: "EKO DOLINA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191680713
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Parku Krajobrazowego 99
1.5.2.) Miejscowość: Łężyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 84-207
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ekodolina.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://ekodolina.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13139791.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
(07) DOSTAWA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO Z SYSTEMEM HAKOWYM2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-99e19eed-7934-4ea9-a023-d5da6335cefd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00323157
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00257319
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP/07/2026/Hakowiec
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest:
1) dostawa samochodu ciężarowego z systemem hakowym, wyprodukowanego w 2025 r. lub 2026 r. [zwanego dalej Pojazdem], przeznaczonego do eksploatacji na terenach budów, kopalniach żwiru i innych zastosowaniach przemysłowych, w trudnych warunkach terenowych. Pojazd będzie przeznaczony do eksploatacji na terenie składowiska odpadów komunalnych na terenie zakładu Zamawiającego w Łężycach, Al. Parku Krajobrazowego 99;
2) wykonywanie serwisów w okresie 24 miesięcy od podpisania protokołu odbioru Pojazdu (zwanych dalej serwisami).
2. Pojazd ani zamontowane na nim urządzenia nie mogą być prototypami i powinny pochodzić z seryjnej produkcji.
3-8. Wymagania techniczne Pojazdu - zostały opisane w Rozdziale III pkt 3 -8 treści SWZ.
9. Wymagania gwarancyjne Pojazdu:
1) na Pojazd, tj. samochodu ciężarowego z systemem hakowym - 24 miesiące od dnia podpisania protokołu odbioru Pojazdu;
2) na materiały użyte w trakcie serwisów oraz dostarczone Zamawiającemu (z wyłączeniem olejów, smarów, płynów eksploatacyjnych, elementów zużywających się) oraz na każdy wykonany serwis na okres od daty odbioru danego serwisu do wykonania kolejnego serwisu oraz 6 miesięcy od daty ostatniego serwisu.
10. Przeglądy okresowe [serwis] w trakcie trwania gwarancji
1) dotyczące urządzenia hakowego wraz z zamontowaną na nim wagą będą wykonywane zgodnie z zapisami w DTR;
2) dotyczące samochodu ciężarowego będą wykonywane zgodnie z dostarczoną dokumentacją DTR z tym, że Zamawiający wymaga aby Wykonawca uwzględnił specyficzną charakterystykę pracy polegającą na tym, iż w ciągu jednego, dwuzmianowego dnia pracy Pojazd w zakładzie Zamawiającego pokonuje średnio dystans 25 km, ale silnik pracuje średnio przez 15 godzin na dobę.
Serwisy mogą się odbywać wyłącznie w dni robocze w godzinach 7:00- 14:00 i trwać nie dłużej niż 2 dni każdy serwis.
11. Zamawiający informuje, że w trakcie użytkowania Pojazdu, tj. po jego odbiorze, przeglądy Urzędu Dozoru Technicznego będą się odbywały na zgłoszenie i koszt Zamawiającego.
12. Na podstawie art. 16b ust. 2 uPzp Zamawiający informuje, że nie dopuszcza złożenia ofert z udziałem dostaw lub usług pochodzących z państw trzecich niebędących stronami umów międzynarodowych. Oferta obejmująca swoim zakresem dostawy lub usługi pochodzące z państw trzecich niebędących stronami umów międzynarodowych, zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 uPzp: “Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia.”
13. Pochodzenie dostaw określane jest zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 952/2013 z dnia 9 października 2013 r. ustanawiającym unijny kodeks celny.
1) Zgodnie z art. 60 unijnego kodeksu celnego, towar całkowicie uzyskany w danym kraju lub na danym terytorium uznawany jest za pochodzący z tego kraju lub terytorium, zaś towar, w produkcję którego zaangażowane są więcej niż jeden kraj lub więcej niż jedno terytorium, uznaje się za pochodzący z kraju lub terytorium, w którym towar ten został poddany ostatniemu istotnemu, ekonomicznie uzasadnionemu przetwarzaniu lub obróbce, w przedsiębiorstwie przystosowanym do tego celu, co spowodowało wytworzenie nowego produktu lub stanowiło istotny etap wytwarzania;
2) Za „poddanie ostatniemu istotnemu, ekonomicznie uzasadnionemu przetwarzaniu lub obróbce” Zamawiający uzna takie działanie, w wyniku którego przedmiot zamówienia uzyskał nowe właściwości fizyczne, techniczne lub użytkowe, których nie posiadał przed obróbką oraz wyższą wartość rynkową;
3) Poniższe czynności nie nadają pochodzenia, nawet jeśli zmieniają wygląd towaru:
a) Zabiegi mające na celu konserwację towarów podczas transportu lub składowania (wietrzenie, suszenie, chłodzenie),
b) Proste czynności: odkurzanie, mycie, malowanie, cięcie, pakowanie, przepakowywanie, sortowanie, kompletowanie zestawów,
c) Znakowanie lub etykietowanie,
d) Proste montowanie produktów lub rozmontowywanie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34142000-4 - Ciężarówki wyposażone w dźwig i pojazdy samowyładowcze
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1106083,65 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1106083,65 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1106083,65 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: S L T GROUP DARIUSZ LEWANDOWSKI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8931207606
7.3.3) Ulica: Sikórz
7.3.4) Miejscowość: Chrostkowo
7.3.5) Kod pocztowy: 87-602
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1106083,65 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Wykonywanie serwisów pojazdu - 24 miesiące, licząc od daty dokonania odbioru.| 2026-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |