Przebudowa centralnego ogrzewania w budynku Szkoły Podstawowej w Kosowie Lackim
GMINA KOSÓW LACKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00323164
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00323164/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-03 14:24
- Lokalizacja
- Kosów Lacki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-92d2db9a-abda-4c3e-8445-701bcaec1049
- Identyfikator
- 8231560217
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00323164 z dnia 2026-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa centralnego ogrzewania w budynku Szkoły Podstawowej w Kosowie Lackim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOSÓW LACKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582049
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kościelna 20
1.5.2.) Miejscowość: Kosów Lacki
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-330
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.7.) Numer telefonu: 25 787 91 05
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: samorzad@kosowlacki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kosowlacki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://kosowlacki.ezamawiajacy.pl/pn/kosowlacki/demand/295026/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa centralnego ogrzewania w budynku Szkoły Podstawowej w Kosowie Lackim2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-92d2db9a-abda-4c3e-8445-701bcaec1049
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00323164
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00021886/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa centralnego ogrzewania w budynku Szkoły Podstawowej w Kosowie Lackim
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00272563
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG.271.1.8.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa centralnego ogrzewania w budynku Szkoły Podstawowej w Kosowie Lackim
Przedmiotem zadania jest „Przebudowa centralnego ogrzewania w budynku Szkoły Podstawowej w Kosowie Lackim”.
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlano-montażowych w ramach zadania pn.: „Wymiana instalacji centralnego ogrzewania wraz z towarzyszącymi robotami budowlanymi w budynku Szkoły Podstawowej im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Kosowie Lackim”.
2. Lokalizacja realizacji:
Parter budynku Szkoły Podstawowej, ul. Armii Krajowej 6, 08-330 Kosów Lacki (część A budynku wraz z holem przy stołówce, szatnią i korytarzem).
Zamówienie obejmuje w szczególności:
• Demontaż istniejących rurociągów stalowych instalacji c.o. oraz armatury.
• Montaż nowej instalacji centralnego ogrzewania z rur typu Alu Pex systemu Press (połączenia zaciskowe lub zgrzewane) wraz z nową armaturą odcinającą i regulacyjną.
• Dostawę i montaż nowego zmiękczacza wody dla instalacji c.o..
• Roboty towarzyszące polegające na demontażu i odbudowie przykrycia kanałów instalacyjnych.
• Kompleksową wymianę nawierzchni podłogi (skuwanie starych płytek, wykonanie podkładu betonowego, wylewki samopoziomującej oraz ułożenie nowej wykładziny PVC homogenicznej wraz z listwami przyściennymi) na korytarzu głównym, holu szatni oraz holu łączącym strefy szkoły.
• Wszystkie zastosowane materiały i urządzenia muszą posiadać aktualne certyfikaty, atesty oraz aprobaty techniczne dopuszczające do stosowania w budownictwie publicznym.
Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w przedmiarze robót oraz projekcie technicznym, stanowiącym Załącznik nr 5 do niniejszej SWZ- dokumentacja techniczna.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45432111-5 - Kładzenie wykładzin elastycznych
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 780000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 780000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 780000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ,,JAKUB"
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8230004833
7.3.3) Ulica: Sadowa 29
7.3.4) Miejscowość: Kosów Lacki
7.3.5) Kod pocztowy: 08-330
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 780000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
| 2026-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |