WYKONANIE BADANIA PN.: ANALIZA ZASOBÓW REGIONALNYCH INTELIGENTNYCH SPECJALIZACJI, ICH POTENCJAŁU, WPŁYWU NA ROZWÓJ INNOWACYJNOŚCI I KONKURENCYJNOŚCI REGIONU ORAZ MOŻLIWOŚCI ROZWOJU

Województwo Świętokrzyskie - Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00323183
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00323183/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-03 14:28
Lokalizacja
Kielce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c927e227-5cbd-43d4-8185-f562551d6509
Identyfikator
9591506120
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradczeUsługi badawcze

Wykonawcy

1 przyznane

IBC ADVISORY SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot 0
200 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00323183 z dnia 2026-07-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
WYKONANIE BADANIA PN.: ANALIZA ZASOBÓW REGIONALNYCH INTELIGENTNYCH SPECJALIZACJI, ICH POTENCJAŁU, WPŁYWU NA ROZWÓJ INNOWACYJNOŚCI I KONKURENCYJNOŚCI REGIONU ORAZ MOŻLIWOŚCI ROZWOJU

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Świętokrzyskie - Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009337

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. IX Wieków Kielc 3

1.5.2.) Miejscowość: Kielce

1.5.3.) Kod pocztowy: 25-516

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: +48413951660

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad.marszalkowski@sejmik.kielce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.swietokrzyskie.pro

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://sejmik-kielce.logintrade.net/zapytania_email,227226,2f00053598c14e4ec569e923dbe05458.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

WYKONANIE BADANIA PN.: ANALIZA ZASOBÓW REGIONALNYCH INTELIGENTNYCH SPECJALIZACJI, ICH POTENCJAŁU, WPŁYWU NA ROZWÓJ INNOWACYJNOŚCI I KONKURENCYJNOŚCI REGIONU ORAZ MOŻLIWOŚCI ROZWOJU

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c927e227-5cbd-43d4-8185-f562551d6509

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00323183

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00038893/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.59 Badania, analizy, ekspertyzy w ramach projektu z zakresu PPO - Analiza zasobów inteligentnych specjalizacji, ich potencjału, wpływu na rozwój innowacyjności i konkurencyjności regionu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

W ramach projektu „Inteligentne świętokrzyskie – współpraca na rzecz rozwoju regionalnych inteligentnych specjalizacji”, dofinansowanego przez UE ze środków EFRR w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027, Działanie 1.5 Zwiększenie potencjału MŚP i rozwój regionalnego ekosystemu innowacji.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00195901

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OK-III.272.1.30.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 172251,20 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie, osobno dla każdej inteligentnej specjalizacji województwa świętokrzyskiego (4 kluczowych, 3 horyzontalnych), kompleksowej analizy obejmującej identyfikację zasobów, ocenę ich potencjału oraz określenie wpływu tych zasobów na rozwój innowacyjności i konkurencyjności regionu,
a także wskazanie kierunków i możliwości dalszego rozwoju w tych obszarach działalności,
w których województwo posiada największy potencjał innowacyjny i rozwojowy.
2. Głównym celem badania jest zidentyfikowanie w województwie świętokrzyskim pełnego spektrum kluczowych zasobów w ramach każdej regionalnej inteligentnej specjalizacji, obejmujących przede wszystkim zasoby osobowe, w tym w szczególności zasoby naukowo-badawcze oraz potencjał gospodarczy, przemysłowy i technologiczny, a także potencjał instytucjonalny, organizacyjny, społeczny, tak aby możliwe było całościowe uchwycenie wiedzy, kompetencji i infrastruktury oraz przewag występujących w poszczególnych branżach stanowiących inteligentne specjalizacje (IS) oraz ich wpływu na rozwój innowacyjności
i konkurencyjności regionu.
3. W ramach badania opracowane zostaną m.in. następujące produkty:
a) Raport metodologiczny,
b) Raport końcowy,
c) Prezentacja multimedialna
d) Katalog Inteligentnych Specjalizacji województwa świętokrzyskiego



4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) zawarty został w Załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 73000000-2 - Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

73110000-6 - Usługi badawcze

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 150000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 220908,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 200000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: IBC ADVISORY SPÓŁKA AKCYJNA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7010131084

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

w części realizacji badań terenowych przez firmę CBM Indiator Sp. z o.o., KAJARY Sp. z o.o.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 200000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

2026-07-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi